çubukta el kundaği

Xir71

Member
meratan kundak kullanmıyorsan ve benim zihnim ve kalbim cubuğumu etkilemiyor diyorsan çok iddalısın ozaman neyse zamanla gürürsün etkilenip etkilenmediğini nediyem

Xir71

Member
kardeşim kullandığın cubuklar bunlarmı

ragıp

Uzman
kardeşim kullandığın cubuklar bunlarmı
evet bunlar, çubuklar ince diye bir ara kalemleri kullandım. kalemler kırıldı, şuan kundaksız kullanıyorum.
geçmişte de bu fotoğrafı değişik paylaşımlarda paylaştım. şimdi çektiğim bir foto değil....

meratan

Aktif Üye
meratan kundak kullanmıyorsan ve benim zihnim ve kalbim cubuğumu etkilemiyor diyorsan çok iddalısın ozaman neyse zamanla gürürsün etkilenip etkilenmediğini nediyem
Ben sadece komut verdim başaramadım dedim kurban başka bir iddaam yok

Xir71

Member
biliyorum kardeşim seni takkip ediyorum cubuğa başladığımda değerli bilgilerinizden faydalanmıştım ALLAH razı olsun.Evet cubuklar benim enerjimle çalışmalı ama özgür olmalı.Çubuklar kesinlikle metal olmamalı yada çıplak elletutulmamalı olacaksa doğru birkundak yapısı olmalı onuda açıklayacağım inşallah vede hep bereber deneyeceyiz

Xir71

Member
Cubuk kundakları metel olmamalıdedimek istedim yanlı anlaşılma olmasın

Xir71

Member
ragıp kardeş Kullandığın cubuklarına hükmedebiliyormusun eğer hükmedebiliyorsan bunu şimdi birlikte engellıyeceğiz varmısın

Xir71

Member
Mhmt82 ordamısın kardeşim?

antidepresan

Aktif Üye
Ustam merakla bekliyorum nasıl bir yöntem ben kundaklı kundaksiz ikisiyle de çalışıyorum maalesef istersek sözlü veya beyinden komut olayı oluyor bunu aşarak gerisi nasip artık

Son düzenleme: