çubukta el kundaği

Xir71

Member
Ozaman araziye gitmene gerek yok aç haritayı önüne tek tek işaretle dimi

ragıp

Uzman
Ozaman araziye gitmene gerek yok aç haritayı önüne tek tek işaretle dimi
aklıma geldi. bak yazayım sana
10 numara diye bir şans oyunu vardır bilirmisin?
o oyun ilk çıktığında ben o oyunu bir kaç ay oynadım.
nasıl oynadım? çekilen numaraları radyestezi tekniği ile tek tek sorgulardım
her zaman 10 tane rakkam verir. asla 11 numara vermez.
oynadığında ise her daim bir numara altı veya üstü çıkar.
o vakit bıraktım. ne milli piyango nede başka bir şans oyunu oynamadım.
Radyesteziyi her yerde kullanabilirsin.
Çanakkale de eski bir komşum, Radyestezi tekniğpi ile cebimdeki parayı biliyordu
bilmem anlatabildim mi?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sen aşmışsın ozaman ustam ne diyek.
Az olmadi kardasim yillar gecti.
Siz mevzuyu nereye getirmek istiyorsan oraya gel.
Paylas. Uzerunde konusalim insallah.
Zira bu isde standart cok azdir.
Bu nedenle bir meseleye yanlistir demek yanlis olur.
Bu kural hepimiz icun gecerlidir.

Tek dogru olan sudur:
1- Bosluklari tespit edebiliyor musun??? Derinlik dahil.
2- Cubukla degerli maden tespitini net yapabiliyor musun..???

Bu 2 meseleyi hallettiysek, nasil yaptigunizin cokda kiymeti yok. Hedefe ulasmayi basarmisiniz. Bu yeterlidir. Burada sunu kabul edeceguz; her yigidin yogurt yiyisi farklidir. Ve hedefe ulasiyorsa dogrudur.
Bu isde dogrular bireyseldir.

Son düzenleme:

antidepresan

Aktif Üye
Bu çubuk konusu çok derin çok kafa yormak lazım evet evde yapılan testler hep olumlu ama arazide hicde öyle olmuyor ragıp ustamin dediği radyestezi vardır bu konuyla ilgili Sedegor ustanın yazıları mevcut yanlış hatırlamıyorsam saklanan herhangi bir nesneyi evet bende buluyorum kişinin cebindeki parayı da söyleriz ama arazide öyle olmadığınıda yaşadık gördük @bulursamkader ustanım dediği gibi her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır bu hafta yeni bi cubukla tanıştık rulmanlı arkadaşlar çok iddialı kesinlikle hedefi bulduğunu test edip gorucez

ragıp

Uzman
Bu çubuk konusu çok derin çok kafa yormak lazım evet evde yapılan testler hep olumlu ama arazide hicde öyle olmuyor @ragıp ustamin dediği radyestezi vardır bu konuyla ilgili @Sedegor ustanın yazıları mevcut yanlış hatırlamıyorsam saklanan herhangi bir nesneyi evet bende buluyorum kişinin cebindeki parayı da söyleriz ama arazide öyle olmadığınıda yaşadık gördük @bulursamkader ustanım dediği gibi her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır bu hafta yeni bi cubukla tanıştık rulmanlı arkadaşlar çok iddialı kesinlikle hedefi bulduğunu test edip gorucez
kıymetli ustam, söz nasıl başlayacağımı bilemedim biran.
arazideyiz, gümüş aramak niyetindeyiz. ilk yaptığımız nedir?
sağ elimize gümüş almak, öyle değil mi?
peki neden?
elimizdeki çubukun, sağ elimize aldığımız frekansı verebilmek adına sağ ele gümüş alıyoruz ki, çubuk gümüş arasın.
diğer bir değişle; çubuğa ilk ne değdirir isen onu ara. doğru mu?
bahsettiğin çubuk ile rulman aynı metal ise problem yok.
amaa, çubuk pirinç, rulman krom. sen sağ eline gümüş alsan da, çubuk gümüş değil, ilk değen malzeme krom arayacak.

güzel olanı, kundaksız, kılıfsız, rulmansız yeşil uçlu gümüş çubuktur.

selametle

antidepresan

Aktif Üye
Ustam hepsi aynı madde diğer sorum şu aranan sağ eldemi olmalı sol elde mi

ragıp

Uzman
Ustam hepsi aynı madde diğer sorum şu aranan sağ eldemi olmalı sol elde mi
sağ el ustam sağ el.
hatta sağ eline aldığın çubuğa bir kaç kez değdirip çekmen bile kafi.
hadi olayı biraz daha açalım.
kıymetli ustam, çevremizde gördüğümüz her şey canlı.
canlı derken, yürüyüp gitmiyor elbette ama, hepsinin yapısında bir atom var. dolayısı ile atom hareketliliği var
dolaysı ile her şey bir frekans yayımı yapıyor.
hele hele bu frekans yayımına, uydu, cep, radyo tv frekanslarınıda eklediğimizde, müthiş bir frekans yağmuru içindeyiz.

çubuk tutma esnasında her daim elinde kuru bir selpak peçete bulunmasında fayda var.
çubuku silmeden ikinci bir tutuşa geçme
her seferinde çuhukları sildiğin taktirde, aradığını, elinde tutmana gerek kalmaz,
sadece çubuka bir kaç kez sürtmen yeterli

selametle ustam

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
DeneyseL olarak kanaıtlanmamış hiç bir şeyin gerçekliği yoktur. Ozaman gerçekliği kanıtlanmyınca varsayımlar üzerine yola devam edilir. Biz çubuk kulanıcıları varsayım üzerine devam ediyoruz kesin konuşmak kesin yanıltır. Eğer bir şey için çok uğraş veriliyorsa hedeflenen amaca ulaşılmadığı içindir. Çubuklar üzerine verilen bu kadar emek ve zaman daha kesin bir sonuca ulaşılmadığının Apacık göstergesidir. Elimizdeki çubuk modeli veya miadı dolan bir araç veya eşya değildir. Eğer ki kesin bir sonuç alınmış olsaydı orada sabit kalınırdı yani ikinci bir çubuğa ihtiyaç duyulmazdı. Sonuç itibariyle geliştirmeye çalışmak başarıdır ama amaçlanan hedefe varılmadığı sürece kesin konuşmamak en güzelidir.
Kundak olayına gelince düşündüğün gibi zihinden etkilenmeyi önleyemiyor önlemiş olsa zaten tutuğun çubuk hiç bir şeye tepki vermezdi. Ağaç yalıtkan bir malzemedir ama onunla su ve metal obje arayanlar var Ohalde nasıl olurda yalıtkan bir nesne insanın elinde harekete geçebiliyor? İnsanın vucudundaki enerji adına ne denirse artık bütün objelerden geçebiliyor bu benim tezim değil bu bilimsel bir gerçeklik. Sazlık alanlarda yetişen kamışlarla çubuk yapıp boşluk bulan insanlar biliyorum. İşi biraz daha ileriye taşıyanlar var çubuk tutarken ellerine saf deri eldiven takanları gördüm. Yani çubukta denenmemiş bir şey kalmadı desem belki yerinde olur. Sonuç alanlar varmı ?elbetteki var . En sağlıklısı kulandığın çubuk ne olursa olsun ortaya karış yapmadan sade haliyle dilini çözmek ve anlamaktır. Haftada bir ayda bir yöntem değiştirirseniz bu işi ömür boyu çözemezsiniz.

antidepresan

Aktif Üye
Ustam hakkını helal et yine burda bir ustamin ki radyestezi ilmine hakim sol el olduğunu söyledi bizde bunu denedik sol el daha hızlı tepki verdi tabi bu kişiye göre değişe bilir belki Aliömer ustam dediklerine katılıyorum ne zaman sonuca ulasirsan o doğru yöntemdir şuan deneme yanılma aşamasındayız

meratan

Aktif Üye
Selamün aleyküm
Dostlar aslında bu bilgilerin tamamını BulursamKader25 usta yazmıştır o yazıları okuyan zaten ortalama bir çubukçu olur tabi bol bol antreman yaparak.Yine bunun yanında Mirkut ustanın aliminyum çubuk ile çelik ve kurşun testi yine ragıp ustanın çubuğun bilekten dönmesi ve tam değerlinin üstüne geldiğin zaman işareti vermesi yani çubuk değerliye yaklaşınca çubuk uçlardan değilde tam üstüne geldiğinde bilekten dönmesi.Ek olararak kullandığımızda önemli yol almış oluyoruz.
Yine bunlara destekleyici olarak özellikle derinlik teyiti için metre ve neodyum mıklatısı ölçümü bu aynı zamanda metalide teyit ediyor.yine adımla yerinde sayma yine eline taş alarak ölçme gibi teyitler yapıyorum.Bu bilgiler daha geniş olarak var.İlgili bölümdeki tüm konuları onlarca kez okudum.
Bir tatlı bir sitemde ustalara gelsin ustalarım siz yıllarca denediniz öğrendiniz ve bilgilerinizi paylaştınız bizde okuyup hazıra konarak öğrendik olması gerekende buydu.Kendinizi küçük görmeyin ustalar sizin öğrencileriniz olarak bu şekilde hızlı ve güzel bir şekilde öğredik. Aslında bu sizin başarınız Çubuk işin@ BulursamKader25 ustanın yazılarıyla başladım kendisini ustam olarak kabul ediyorum
Saygılar

Xir71

Member
Değerli dostlar;
Benim radyestezi ile ilgili bir sıkıntım yok.! Şimdi bu teknik ile sayısal,iddaa,10numara,süperloto gibi şans oyunu oynayan arkadaşlara üzücü bir haberim var.Radyestezi ile bunların bir numara altını veya bir numara üstünü yakalarsınız ancak.Çünkü adı üzerinde şans oyunudur bunlar iyi bir sallama gerektirir gerisi nasiptir.Yani bu teknik ile bunu yakalamak yada yakaladığını iddaa etmek büyük bir günahtır’’.Gaybı bilmek yüce Rabbime mahsustur.’’
Şimdi mevzuya gelelim, evet çubuk için hep a metaller tavsiye edilir neden? Çünkü en iyi iletken a metallerdir.! Bunlar ALTIN,ĞÜMÜŞ,BRONZ,BAKIR diye sıralanın ve bunların enerjiye karşı dirençleri çok azdır.Elektirik ve elektronik eşyalarda bu ametallerin kullanılmasıda sırf bu yüzdendir .Bir elektirik motorunu ele alalım,içerisinde bakır tel sarılmış ve üzerleri yalıtkan vernikle kaplanmış bobinler var.Bu bobinlere elektirik verildiğinde eksi ve artı manyetik alan oluşur motorumuzda dönmeye başlar.Peki bakır telin ürerindeki yalıtkan vernik olmasaydı ne olurdu,kısa devre olur,kısa devre olunca manyetik alan olmaz motorumuzda dönmezdi dimi.!!!!
Arkadaşlar benim kullandığım çubuklar ğümüş değilde keşke altından olsaydı neden? Çünkü ğümüşten daha iyi bir iletken peki bana ne faydası olurdu ancak gümüşten daha hassas bir tepki verirdi hepsi bu ve bundan öteye geçmez ve hep bir yanılma payı olacak tıpkı diğer a metal çubuklarda olduğu gibi.
Ben çubukları yalıtkan bir kundakla tutma taraftarıyım yukarıdaki elektirik motoru misali kısa devre oluşumunu engellemek adına buda benim doğrum.!!!!