çubukta el kundaği

meratan

Aktif Üye
Selamün aleyküm.Boşluğu ve dolguyu ayırt eden ustam özelden değilde açıktan yazarsa bizde öğrenmiş oluruz.İnşaallah.Evet ustam ilminin zekatını bekliyoruz
Saygılar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım,
Bu oymaya bu tünelli oda fazla olur.
Oymanın yanında başka işaret veya işlemler olması gerekir; tünel ve oda böyleyse:
Yakın mesafeden ve 2-3 metreden resim varsa paylaş bir bakalım inşallah.
Birde bu şeklin uzerinde KUZEYİ işaretler misin..?
Kolay Gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 183598

16tolga16

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 183639@BulursamKader Ustam bu oymanin arka kisminda da mezar olculeri dahilinde tespitlerim oldu.Şu an gitme imkanim yok malesef en kisa zamanda gidip resimlerim.1400lü yillarda buyuk bir deprem olmus bu alanda.Sonra yerlesimi baska alana tasimislar.Rumlar yasamis buralarda.Saygilar..

Esteban74

Editör
Selamunaleykum Ustalarım...
Bende dahil olmak üzere birçok kişi çubuğu keşfetmek için uğraşıyor.... Ama hangi bilgiyle bu ilimin A sını B sını C sını bilmeden....
İzninizle BulursamKader25 Ustamın sözünü paylaşmak istiyorum... <<<Hocasiz ilim ogrenmek olmaz.
Kitaptan okumak yetmez. O kitabi okutacak bir hoca illa lazimdir. Radyestezide buna dahildir.>>>
Evet hocam .....
Başlamam gereken nokta, okumam gereken metin ve öğrenmem gereken hedef konularında yardımlarınızı bekliyorum....
İlk çubuklarım bakır klima borularıydı ; okuduğum bilgilerden bu çubukların içlerinde hava akımı olduğu için beni yanlış yönlendirdiklerini düşündüm. Ve daha ince ve havası alınmış bakır borulardan yapılmış çubuklar kullanmaya başladım. İzlediğim bir videoda beyinle çubuğa yön verildiğini gördüm. Hemen çubuğu elime aldım, bir adet elmayıda odanın bir köşesine koydum, çubuğa bana elmayı göster dedim ve a çubuklar anında elmaya döndü. Kumanda nerde diye sordum hemen kumandaya döndü. Moralim bozuldu ; demekki dedim tespitlerimin hepsi benim şüphelendiğim yerlermiş. Biraz duruldum . Sonra tekrar bir pirinç birde gümüş çubuk yaptım. Aynı testi onlarlada yaptım gümüşün dönmediğini gördüm.
O zamandan beri gümüş çubuk kullanıyorum... Ama doğru mu kullanıyorum , soru işareti...
BulursamKader25 Ustam ragıp Ustam ; bilgiye doğru yerden başlamak gerekli
Biz ordan burdan bilgi derken bütün bilgileri birbirine karıştırıyoruz.. sonrada birbirlerine ekleyemiyoruz...
Hoca şart... bizide öğrenciliğe layık görürseniz...

Saygılarımla ve Selametle

antidepresan

Aktif Üye
Ustam inan bakır gümüş pirinç hiç farketmiyor ne sorarsak nerde dersek gösteriyor saklı olanları dahi fakat arazide asıl aradigimiza götürmüyor ama şimdilik komut olayının bizim çubuk işinde yaralı olduğunu düşünmüyorum konu açan ustamizin dediği kapalı plastik deneyinde denedik yine komut alıyor asıl soru şu yönlendirilmeyen çubuk lazım bize

Son düzenleme:

ragıp

Uzman
@Esteban74
kıymetli ustam,
Çubuk kullanmakta bir radyestezidir.
Radyesteziyi okuyalım,
Radyestezi ile bu ilme sahip kişilerin yaptıklarını gördüğünüzde, belki sizin ufkunuzda da farklı ışıklar yanabilir.

şu bir kaç gündür sanki çubuk farklı, sarkaç ta Radyestezi gibi algılandı
hayır, ikisi de Radyestezidir.
Bizler çubuğu definede kullanırız, bir başkası fay çatlağı bulmakta kullanıyor
bir başkası sarkaç ile haritada boşluk arıyor
bir başkası sarkaç ile hasta tedavi ediyor
20 sene evvel bende 10 numara oynadım. o an aklıma o yattı onu yaptım
bu gün aynı çubuk ile boşluk bulmaya çalışıyorum

sadete geldiğimizde;
çubukta Radyestezidir
radyestezi hakkında farklı kaynaklardan farklı bilgiler okur öğrenir isek
belkide elimizde var olan çubuku çok daha kolay ve güzel randımanlı kullanabiliriz.
o sebeple okuyun araştırın hepsi bu

selametle

ragıp

Uzman
Ustam inan bakır gümüş pirinç hiç farketmiyor ne sorarsak nerde dersek gösteriyor saklı olanları dahi fakat arazide asıl aradigimiza götürmüyor ama şimdilik komut olayının bizim çubuk işinde yaralı olduğunu düşünmüyorum konu açan ustamizin dediği kapalı plastik deneyinde denedik yine komut alıyor asıl soru şu yönlendirilmeyen çubuk lazım bize
kıymetli ustam, arazide, sokakta iken o kadar çok frekans yağmuruna maruz kalıyoruz ki, hele 1 dk sesli düşünelim
baz istasyonları,
cep telefonu frekansları,
yüzlerce Tv lerin frekansları
yüzlerce Radyo frekansları
doğanın kendisinin oluşturduğu frekanslar
doğru mu? EVET DOĞRU
bu frekans yoğunluğunun içinde biz insan olarak bile daha çabuk yorulur,
canımız iş yapmak istemez, gibi bir ruh yorgunluğu içinde buluyoruz kendimizi.
doğrumu? EVET DOĞRU
metallerin bizlerden farkı yok ki
çubuk olarak saydığın bütün metaller doyumludur. bir süre sonra,
ruh yorgunluğu ile hani nasıl nereye bastığımızı bilmez hal oluruz
aynı çubuklarda nereye çekeceği belli olmaz.
doyumsuz olan, bu frekans yağmurundan en az etkilenen çubuk gümüş olduğu için
sizlere önerimiz her daim gümüş oluyor
bilmem anlatabildim mi?

selametle

Xir71

Member
Değerli ustalar; Radyasteziye inanmasam bilmesem çubuklar ile kesinlikle uğraşmam.Bu çubuğun dilini bi anlayabilsek inanın en değerli dedektöre 10 basar.Şimdi benim tezimde anlatmak istediğim kısaca şudur.Arazide işaret gördümüz yerde hemen çevre kontrolü yapıp bazı emareler üzerinde yoğunlaşıyoruz.İnsan ister istemez bazı noktalardan şüpheleniyor.Çubuğu çektiğimiz an çubuklar bu şüphe ile ister istemez oralara yöneliyor.Şimdi antidepresan kardeşim anladım kadarıyla benim dediğimi denemişsin tekrar denemeni istiyorum ama şu şekilde evde isen eğer Çubuklarını çek ve yan komşunun adını aklından geçir yada sesli düşün ama komşum nerede sorusunu sakın sorma sadece komşunun adını düşün.Çubuğun hareket etmediğini göreceksin büyük ihtimal. Sonra komşunun adını sorarak dene yani ahmet abi nerede diye bakalım çubuk ne yapacak.Yani benim tezde çubuklar şüpheye deyilde komuta veya tuttuğun meteryale odaklanıyor anlatmak istediğim olay budur arkadaşlar. ..

ragıp

Uzman
Değerli ustalar; Radyasteziye inanmasam bilmesem çubuklar ile kesinlikle uğraşmam.Bu çubuğun dilini bi anlayabilsek inanın en değerli dedektöre 10 basar.Şimdi benim tezimde anlatmak istediğim kısaca şudur.Arazide işaret gördümüz yerde hemen çevre kontrolü yapıp bazı emareler üzerinde yoğunlaşıyoruz.İnsan ister istemez bazı noktalardan şüpheleniyor.Çubuğu çektiğimiz an çubuklar bu şüphe ile ister istemez oralara yöneliyor.Şimdi antidepresan kardeşim anladım kadarıyla benim dediğimi denemişsin tekrar denemeni istiyorum ama şu şekilde evde isen eğer Çubuklarını çek ve yan komşunun adını aklından geçir yada sesli düşün ama komşum nerede sorusunu sakın sorma sadece komşunun adını düşün.Çubuğun hareket etmediğini göreceksin büyük ihtimal. Sonra komşunun adını sorarak dene yani ahmet abi nerede diye bakalım çubuk ne yapacak.Yani benim tezde çubuklar şüpheye deyilde komuta veya tuttuğun meteryale odaklanıyor anlatmak istediğim olay budur arkadaşlar. ..
:3: eh be ustam, senin şuan yaşadıklarını zamanında bende yaşadım
üç yıl çubuklara elimi sürmedim.
zaman içinde pişecek, araziye gittiğinde onu düşünmeyeceksin.
nasıl düşünmem istek dışı düşünüyor, şüpheleniyorum diyorsun değil mi? :)
araziye daha sık çıkmalı,daha fazla prova yapmalısın

bir kişi saklamalı sen bulmaya çalışmalısın
sen sakla o bulsun
var olan bir mezar üzerinde denemeler yap
ama çalışmaktan vaz geçme

selametle

Şirvan

Operatör
Xir71 cubuk komutla sağa sola cisimlere yonlendirebilirsin. Gozün görduklerine yönlendirme yapabilirsin. Gormediklerimede tecrube ile bulursun cubuk nasil senderesmini at da bakalim