çubukta el kundaği

ragıp

Uzman
iki gün evvelki bu sayfaya yazdığım yazı ve yorumlardan etkilenerek Radyestezi de sarkaçı deneyen bir üye arkadaşımızın bu gün bana attığı özel mesajdan küçük bir bölüm :200:

Hocam merhaba radyestezi ile msjinizi okumuştum yazdım ama gitmedi msj size bugün tekrar yazıyorum hocam benimde kendi capimda bir Şahkulum var dedim deniyim bakalım neler yapicak ilk yönleri soyledim sarkaca saat yönü evet doğru tersi hayır diyerekten sorular sordum evet bildi yani dönüyor bı anda sonra başka soru soracağım zamn düz gidiyor geliyor bianda hayır cevabını veriyor çok cabukca neyse hocam şans oyunu dediniz bende deniyim bakalım dedim üç tane maçın sonucunu sordum kağıda isimlerini yazıp yarıdan çizdim sağ sol olmak üzere yarım daire sarkaç sordugumda hangisinin kazanacagini onun tarafa gidiyor ismini söylüyorum bu takimmi diye tekrar evet diyor karşı takımı kazanacak dediğimde haiyr diyor neyse hocam bende yaptım maçları üç tane saglamasinida yaptım tekrar 8tl internetten 20tl de bayiden oynadim inanarak yaptım için oynadım dün hocam çok ters söyledi 3,60oran maçı kazanacak dedi ama inanarak oynadım tuttu maçlar üçü 20kusur orandı fotoğrafları da atabilirim nettekinin 165 kusur ordan 350 kusur de bayiden oynadığım kupona kazandım o üç maça

ustam, seni tebrik ediyorum. konu üzerinde biraz daha çalışmanı önericem. doğru yoldasın :4:
ustam, senin iznini almadan, ama isim de vermeden paylaştım. hakkını helal et.

Son düzenleme:

meratan

Aktif Üye
O şakül bir minerale çeksin sen çok 350 verirsin benden söylemesi

meratan

Aktif Üye
Küsürda gider ustam. Allah kurtarsın

ragıp

Uzman
Küsürda gider ustam. Allah kurtarsın
bu küçük bir alıntı, devamında kendiside bu tür oyunlar oynamadığını, en kolay ve kesin sonuç alabileceğini düşündüğü, bende mesajımda on numaradan bahsetmemden esinlenerek oynamış. Niyetin asla tartışma yaratmak değil, Radyestezinin gerçekliğini göstermek maksatlı paylaştım. Çubuk ne ise, Şakülde odur. Çubuk kullanmakta bir radyestezidir.

Radyestezinin önü açık, ufku açık her dalda kullanılabilecek ve yaygınlaşmaya başlamış bir bilim olma yolunda

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
ragıp ustam kullandigim sakulle bazi seyleri yapiyorum kabakburgiba ustamin tavsiyeleriyle tabiki..ama kullandigim baska bir cubukla cok guzel seyler yapiyorum..anlatmaya kalksam uzun surer can sikar...inanirim ustam olmicak is yok radyesteziyle...tabiri caizse adamin aklini alir..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
iki gün evvelki bu sayfaya yazdığım yazı ve yorumlardan etkilenerek Radyestezi de sarkaçı deneyen bir üye arkadaşımızın bu gün bana attığı özel mesajdan küçük bir bölüm :200:

Hocam merhaba radyestezi ile msjinizi okumuştum yazdım ama gitmedi msj size bugün tekrar yazıyorum hocam benimde kendi capimda bir Şahkulum var dedim deniyim bakalım neler yapicak ilk yönleri soyledim sarkaca saat yönü evet doğru tersi hayır diyerekten sorular sordum evet bildi yani dönüyor bı anda sonra başka soru soracağım zamn düz gidiyor geliyor bianda hayır cevabını veriyor çok cabukca neyse hocam şans oyunu dediniz bende deniyim bakalım dedim üç tane maçın sonucunu sordum kağıda isimlerini yazıp yarıdan çizdim sağ sol olmak üzere yarım daire sarkaç sordugumda hangisinin kazanacagini onun tarafa gidiyor ismini söylüyorum bu takimmi diye tekrar evet diyor karşı takımı kazanacak dediğimde haiyr diyor neyse hocam bende yaptım maçları üç tane saglamasinida yaptım tekrar 8tl internetten 20tl de bayiden oynadim inanarak yaptım için oynadım dün hocam çok ters söyledi 3,60oran maçı kazanacak dedi ama inanarak oynadım tuttu maçlar üçü 20kusur orandı fotoğrafları da atabilirim nettekinin 165 kusur ordan 350 kusur de bayiden oynadığım kupona kazandım o üç maça

ustam, seni tebrik ediyorum. konu üzerinde biraz daha çalışmanı önericem. doğru yoldasın :4:
ustam, senin iznini almadan, ama isim de vermeden paylaştım. hakkını helal et.

Bu sekilde deneme yapan kardasima,

1-İster sans oyunu (kumar) olsun ister baska bir konu KESİNLİKLE cubuk yada sakul veya baska bir sey ile GELECEGE AİT bir soru sorma. 10 kez sorsan 10 kez dogruyu bulsan neticesinde 1 tirilyon kazansan hedefe ulassan da ASLA İNANMA. Bu isde sana yardimci olan elindeki Sakul degil, ŞEYTANdir. Seytan ise hepimizin dusmanidir. Radyestezi gelecekle alakali degil, yasanmisla alakalidir. Olmayanla ilgilenmez, olana bakar. Bu cok tehlikeli bir yoldur. Sonucunda kisi imanindan olur maazallah. Bundan buyuk tehlike var mi..??
Dengen bozulur lutfen bir daha yapma.

2-Cebinde kac liran var, bankada ne kadar hesabin var bunlari bende sana soyleyebilirim. Bu gelecekle alakali birsey degildir. Mevcutla alakalidir. Bunda sorun yasamazsin.

3-Gittigin arazide define var mi yok mu bunu sorgula. Sorun olmaz. Buda gelecekle alakali degildir.

4- Evinde kaybettigini bildigin bir esyanin nerede oldugunu sorgula. Bunda da sorun yoktur. Gecmisle alakalidir.

5- Defineyi buldun, attin aracina yola ciktin. Sehir merkezine gideceksin. Yolda cevirme var mi yik mu sorgula. Amma cevirme olacak mi diye sorgulayamazsin. Bu sorus tarzi icraati degistirir. Gayba dahil olmaya calisirsin. Caiz olmayan budur.
Seytani olan budur.

6- Gayb ile alakadar olmak kisiyi bitirir. En son ne zaman olecegini sorgularsin. Orada kafayi yemeye baslarsin. Sui zan sahibi olursun. Esini, anneni babani kardaslarini sorgularsin, kafayi yersin. İnsanliktan cikarsin. Bu isin sonu seytana asker olmaktir.

Bu kadar ornek yeter insallah.

Hocasiz ilim ogrenmek olmaz.
Kitaptan okumak yetmez. O kitabi okutacak bir hoca illa lazimdir. Radyestezide buna dahildir.

16tolga16

Aktif Üye
BulursamKader25 Sayin ustam bu konu disinda bu sayfada actigim bir konu var gormussunuzdur.Bu konuda bilgi verebilir misiniz.Saygilar..

BulursamKader25

Hayirli geceler konuyla pek alakali olmayabilir fakat aklimi kurcaladi.Düşününce insan aklina takilan cok sey oluyor.Çubukla Tünel tespit ettigimiz bir yerde tunelin içinin dolgumu yoksa dolgusuz mu olduğunu nasil anlayabiliriz.Böyle bir durumda çubuklar nasil tepki verir.Bu konuda bilgisi olan ustalarimin bizi bilgi ve tecrubelerinden mahrum etmemelerini istiram ediyorum.Saygilarimla...
Kardasim,
Dolguluda ve dolgusuzda cubugun elinizdeki hareketi ve titreyisi farkli olur. Bu ustalik isteyen bir konudur. Hemen elde edilemiyor.
Ustalasana kadar kullanulacak bir sistem var midir..??
Evet vardir.
Bu sistemi bulanlardan birisi de sitemizde de olan cok kiymetli bir ustamuzdir. Sistem ona aittir. Gayette basarilir. Bu konuyu da muhakkak okuyacaktir. Okudugunda isterse size kendi sistemini genelden veya ozelden yazabilir. Neticede patent kendisine ait oldugundan bu sistemi ben yazamam.

16tolga16

Aktif Üye
BulursamKader25 anladim ustam umarim bahsettiginiz ustamiz bu konuyu gorur ve bilgisini bize sunar.Çunku benim icin onemli ona gore hareket edicem sağolasin.Saygilar..

BulursamKader25

BulursamKader25 anladim ustam umarim bahsettiginiz ustamiz bu konuyu gorur ve bilgisini bize sunar.Çunku benim icin onemli ona gore hareket edicem sağolasin.Saygilar..
Yazini gorunce boynumuzu bukuk birakmaya dayanamaz herhalde. En azindan sana ozelden yazacaguni dusunuyorum. :))