Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Usta bende çerkezköye gelirsen öğrencin olmaya talibim. Maddi bakımdan değil. Dün gece 3 e kadar keskingözün cincon mevsunu okudum. Anladım ki önce ilim sağlık ve aile.
Estafurullah kardeşim
Kısmetse orda bir çok nokta var
Ama özellikle 2 noktaya kitlenmiş durumdayım
Bu yaz doğu bölgesine agirligim
Malum trakya tarafindaysan bilirsin
Çok sıkı bir denetimde o bölge
Her 1 kilometrede algılayıcı var
Bulsanda maksimum 3 uncu kilometre algilayicilardan kurtulman mümkün deyil
Kısaca ordan malzeme çıkarsa benin için algilayicilara takılmak mesele deyil
Ama o bölgelerde urun bulanlar dikkat etsin bilginize 1 2 ve 3 kilometrede bir algılayıcı kesin var
Olurda malzeme bulur iseniz
Toplu taşımayın....!!!
Danışmak isteyenlere ne şekilde aktarım yaparım diye bu durumda kafasında soru isareti olanlar bana ulassin
Herşeyin bir çözümü taktiği var bununda var :23:

Caylak67

Aktif Üye
Estafurullah kardeşim
Ama o bölgelerde urun bulanlar dikkat etsin bilginize 1 2 ve 3 kilometrede bir algılayıcı kesin var
Toplu taşımayın....!!!
Danışmak isteyenlere ne şekilde aktarım yaparım diye bu durumda kafasında soru isareti olanlar bana ulassin
Allah razı olsun. Bir selam verdim bir bilgi öğrendim. Şuan yerim yok ama olsa bile keklik gibi avlayacakmışlar anlaşılan. Çok teşekkürler

murat5164

Bilgili Üye
Estafurullah kardeşim
Toplu taşımayın....!!!
Ustam algilayicilardan biraz detayli bahsedermisin nasil bisey nasil yakalar nerde olurlar felan.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar ben konuyu yine arkadaşın konusu üzerin e cekeyim ...konu başka mevzulara gitmiş.... Düşmüş Kartal kardeşimize yardımcı olalım... neydi kardeşimizin yardim istediği konu .... evimizin içind e define olduğunu düşünüyorum ... o sebeb ..bu sebeb .. böyle 1 düşünce içersindeyim .... bu define tespitiyle alakalı fikirlerinizi alabilirmiyim ....
Bu kardeşimiz konuyu çok daha derinlere giderek anlattığı için.. biz yardim istediği konuya odaklanmadik... yardim istemediği konuya odaklandık..... şimdi bu kardeşimiz e yardim edip bilgilendirelim ..... 1

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şimdi Düşmüş Kartal kardesim ... şöyle 1 şey yazmis sin .....
Bu zaatin sana ....ben kalayım sana define yeri soyliyeyim.. demiş.... öyle tahmin ediyorum sende olur tamam dedin ... anlamı çıkıyor....
Sonra sana definenin yerini tarif ediyor .. diyorki... şurada 3 adet zeytin ağacı var onların ortasında..... bu 1 ... sonra diyorki
Yattigin odanın altında 10 mt derinlikte 450.000 tl değerinde altın var al onu diyor .... buradan şöyle anladım 2 yerde altın var ... yoksa bu 3 zeytin ağacı evin içind e değil herhalde ki ortası yatağının altına denk gelsin .....
Bu noktada sen bu zaata üzerind e kalması karşılığı bunları öğrenmek için 1 andlaşma mi yaptın ... yani o ben kalayım dediği zaman tamam mı dedin ....2

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Gelelim devamına... yine beni düşündüren konu ...... eve yabancı kimsenin gelmesine musade etmiyor ...fakat aile üyelerine musade ediyor kısmı... zaten yabancı kimse sana gel burayı beraber alalım demez .... heleki sitemizde böyle 1 şeye asla musade edilmez ...ozelinden bu tür gelen tekliflere de itibar etmeyin .. butur istekleri yönetime şikayette buluna bilirsin .... bu istek o zaatin istemesinden ziyade zaten normalde de olan şeydir... bizler kendi işlerinizi kendiniz görün diye buradayız .... yönlendirmeleri ustalarimiz bu doğrultuda yapar .... 3

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sana şunları sorayim .... definenin yeri bu 3 zeytin ağacının ortasindami ? ... yoksa yattigin odada 10 mt asagidami ? ..yoksa bu her 2 tarif aynı yermi ..? .. bu kısmı biraz acarmisin ... sana ona gore fikir verelim ...4

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Sana şunları sorayim .... definenin yeri bu 3 zeytin ağacının ortasindami ? ... yoksa yattigin odada 10 mt asagidami ? ..yoksa bu her 2 tarif aynı yermi ..? .. bu kısmı biraz acarmisin ... sana ona gore fikir verelim ...4
Evimin önünde , yanında ve arkasında eve çok bitişik 3 zeytin ağacı var. Bu o oda tam ortada kalıyor.Kroki üzerinden sarkaçla bakım yapan olursa plan çizerim. Yanlız mobilden foto yüklemeyi bilmiyorum. Onunla anlaşma yapmadım,o fikrini söyledi . Ben doğru mu değil mi öğrenmek istedim.Anlaşma yapmak istesem iki kilo altına hayatımı ,ailemin geleceğini satmam.Zaten rukyeci hocanın istediği otu bulsaydım bu hafta ondan kurtulmuş olacaktım. Ve niyetimde bu . O giderken eğer gerçekten bir altın varsa niye toprakta kalsın. Ya da ondan kurtulamayacaksam niye bunu almayayım. Baktığın zaman 15 sene içinde benim kayıplarım var o bir konak olarak bende yaşadı benim bundan ne çıkarım oldu.Neyse konu bu değil. Benim zaten bu alt tür karanlık varlıklarla işim olmaz.İkisi gittiyse bu da gidecek onu istemiyorum.Sadece bu zamana kadar bana ne ve kim hakkında dedikleri çıktığı için belki bu konuda da doğru demiş olabilir diye düşündüm. Konuyu yanlış yerde actıgımı ya da sohbet derdinde olduğumu sananlar var. Ama bana bu altını bir Gnome söyledi. Taşları kayaları işaretleri takip edip bulmadım ki başka başlık altında soru sorayım.Evet biraz detaycı bir insanım ve sorulan sorulara nezaketen cevap verilmesi gerektiğini ,yapılan yorumlara da saygı duyup yanıtlamanın insanlık gereği olduğunu düşünüyorum.Bu nedenle konunun ilgincligi nedeniyle maksadı aşan bir platforma kaydığını gördüm. Kusura bakmayın kısaca surda define var mı diye sormam gerekirmiş,bilemedim. Gerisi bana kalmalıydı.Saygılar

Caylak67

Aktif Üye
Aklıma takılan bir şey var. Mesela evden gitmeye falan izin vermiyomuş. Peki buraya yazmana nasıl müsade ediyor. Üstelik ondan kurtulmaktan bahsettiğin halde.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Düşmüş Kartal kardesim .. yazının son satırını doğru demiş sin ... diğer mevzuları anlatmama gerek yoktu ...belki istediğin yardımı direkt te yapsan .. seni buraya yönlendiren şeyin ne olduğu sorulacaktj ..iz varmı işret varmı harita varmı asli varmı geçmişi varmı gibi sorularda maruz kalacaktın... .. biz sen konunu bastansona kadar anlattığın için ... seninde içind e bulunduğun durumu goz onune alarak yönlendirme yapılacaktır....sitemiz içersinde senin isteklerin doğrultusunda değil de yanlış veya istemediğin tarafa çekerek gönlün kalbin kirildiysa sitemiz adına özür dileriz... arada hoş olmayan cevaplar pat diye gelebiliyor ... yönetim olarak ileri giden patavatsız cevap verenlere gerekli uyarılar yapılıyor....ama genelde çoğunluk olarak herkes buraya gelip yardim isteyenlere samimi olarak elinden gelen azami gayreti gösteriyor..... konunu dağıtmadan dağıtan olursada uyarı yapılarak senin isteklerin doğrultusunda yardim etmelerini sağlayacağız..... sana burada yapman gerekenleri... söyleyecek ve bilgilendirecegiz .... ve mutmain olacaksın buna emin olabilirsin .... sen sadece söylenenleri yapıp yapamamak ve aletleri temin edip edememe konusunda bizleri uyarırsın .... cunki senin demene göre dışarıdan yabancı kimsenin getirilmemesi gibi 1 sorun var .. bu sorun nasıl aşılır bunun da çözülmesi lazım .... ALLAH kardesimin yar ve yardımcısı olsun

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aklıma takılan bir şey var. Mesela evden gitmeye falan izin vermiyomuş. Peki buraya yazmana nasıl müsade ediyor. Üstelik ondan kurtulmaktan bahsettiğin halde.
Kardesim ... sadece konu sahibinin istekleri yardim konusuna odaklan ... diğer anlattıklarını yok say .... oda zaten anlattığına pişman olmak üzere... isteğine odaklan ....

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kardesim ... sadece konu sahibinin istekleri yardim konusuna odaklan ... diğer anlattıklarını yok say .... oda zaten anlattığına pişman olmak üzere... isteğine odaklan ....
Bazı insanlara Allah tan başkası yardım edemez. Bu bazı insanlar Allah ı başka bir kavramda degerlendiriyor Esmaların içinde kaybolduğunu bildiği halde bunun Allah tan değil başka Sebeb ve unsurlardan olduğunu düşünüyor, çalınacak kapıyı karıştırıyor ise kimse yardım edemez. Aynı yolda kimi hakikatı bulur kimi bulduğu hakikatla şerri! İradenin esiri olur bazende her şeyin. Bence aramızda kimsenin ne faydası olur nede yardımı.
Arkadaş Düzenin kurbanı !

Önümüzdeki süreçte yeni dünya düzeni dediklerinin inancı çiğ gibi büyüyecek !

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...