Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Öncelikle çok geçmiş olsun.Yüzleri,anatomik yapıları nasıl? Tarif edebilir misiniz? İsimleri var mı?

akyol

Bilgili Üye
Öncelikle geçmiş olsun Allah'ın kudreti karşısında hiçbir varlığın güçü yoktur. Allah'a sığınan bir kimseye o dilemedikçe hiçbirşey zarar veremez Fakat Allah'a sığınma yerine cinlere sığınan onlara boyun eğen kimselerede cinlerin vesvese vererek onları etkiler ve taşkınlıklarını artırılar. Hz Peygamberimiz S.A.V hayatı boyunca herşeyin şerrinden kurtulmak için ALLAH'a sığınarak sürekli Nas, Felak ve Ayetel Kürsü'yi okumuştur dostum sende AlLAH'a sığın ve bu sureleri oku inşalah iyi olçaksın sakın boyun eğme sen boyun eğdikçe onlar güçlenirler.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
“Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim.”

Mushap

Editör
Keskingöz ustam in yazdigi dua yi tekrar ediniz ve kelime i temcid ile birde hacamat olmanizi tafsiye ederim.

Mushap

Editör
Keskingöz ustam in yazdigi dua yi tekrar ediniz ve kelime i temcid ile birde hacamat olmanizi tafsiye ederim.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Geçmiş olsun. Allah şifa versin. İfritten kurtulman lazım. Yalancidirlar, umut verirler karşılık isterler, inanma. Saffat suresinin ilk 10 ayetini meyan kökü serbetine 70 defa okuyup içerseniz Allah'ın izni ile ifritten de kurtulursunuz inşallah. Başkası yapsada olur sanırım.

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
İyi dilekleriniz için teşekkürler. Ben bu varlıkların bir gömü için burda olduklarını düşünüyorum. Şimdi bizi bu gömüye bekçi yaptılar.Kesinlikle evi satamıyorum,satmadan başka eve gitmek istedim olmadı. Kaç kere eşime dedim daha bu kadar bunlar azmamıstı,işe gider gibi çıkalım bir daha bu eve gelmiyelim diye ama olmadı,ne plan yaparsak hep dışarda yapıyorduk ev duymasın diye çünkü hemen işler bozuluyor aksilikler oluyordu.Bir şekilde gene haberleri oluyor bir türlü bu evden taşınamıyoruz.Megerse benim bedenimde imişler, böyle olduğunu bilmiyordum.
İsterlerse altın getire bilir diye tahmin ediyorum çünkü yüzügümü geri vermişlerdi. Bazen evde birşeyleri saklayıp sonra veriyorlar.Ben onları bu iki gözle değilde sanki hayal kurarken gözümüzde canlandırma gibi görüp hissediyorum.Bir metreye yakın boyları var yaşlı ve çirkinler.Bu kalan ifrit sarı gözlü,diğer ölen gri gözlü idi. Sanırım şekil değiştiriyorlar. İlk onları çocuk gibi hissetmistim,sevimliydiler.Hoca çıkartmak isterken çok korkunç gördüm,yaratık ya da canavar gibiydi. Boyu uzundu gözlerini gözlerime dikmiş sabit bakıyordu,çok kızgındı.Eskiden hep Ayetel Kürsi okurdum Felak nas çok okurdum artık duymaya tahammülüm yok o akşam sırf bu yüzden hocaya yumruk atmayı bile düşündüm gene de iradem sağlam her zaman onu dinlemesemde insanın aklını karıştırıp fikrini kendi düşüncem gibi bana lanse ediyor.
İsmini bir kere söyledi o an biliyordum sonra aklımı karıştırdı,ama barıngir olduğunda emin gibiyim.Başka gelen arkadaşlarda var hepsinin ismi ve mensup oldukları topluluk farklı.Yeşil ve mavi ışık formunda gelen varlıklarda var. Mavi ışık formundaki kişi bana yardım ediyor. Diğerleri bana çok rahatsızlık veriyor,ismini konuşanlar taktıgım grup devamlı vesvese verip konuşuyor,herkes ve herşey hakkında çok konuşuyorlar.Ama bu sayede herkesin herseyini biliyorum.Biriyle sohbet ederken bana bazı bilgiler veriyorlar gayri ihtiyari bende sohbet esnasında söylüyorum karşı taraf bunu bilmen mümkün değil nereden biliyorsun diyor,arkadaşlar söyledi diyorum ,dalga geçtigimi sanıyorlar.Geceleri çok sıkıntım var ertesi gün öğlene kadar yani eşim işe gidene kadar ,bana uyku yok,onu domuz gibi görüyorum ,odadaki oksijen bitmiş gibi nefes alamıyorum,kalbim sıkışıyor,delirecek gibi oluyorum,uyusam bile beş dk geçmeden biri beni sarsıp uyandırıyor bir ara bu durum çok fazla idi. Uyku gözünden akarken durmadan uyandırılıyordum,öyle ki kaç kere yataktan fırlayıp tokatlayacak birini aradım.Eşim gidince çok rahat uyuyorum, farklı rüyalar başka boyutta yerler görüyorum ama kalkıp dükkana gitmek için hazırlanmaya başlayınca gene bana sarıyorlar.Herseyden beni üzecek bir şeyler buluyorlar dinlemezsem bu sefer intihar etmem için ikna etmeye çalışıyorlar. Buna meyletmem zaten ölmemi istediğini de sanmam ,onun beslendiği konagım ben,beni niye yok etsin. Yıllardır devam ettiği için anlatacak çok şey var,kimseyi sıkmak istemem. Buraya yazma amacım,define tespiti için bakım yapan,ya da bunu bilebilecek birileri ile irtibata geçmek.
Burası eski balıkçı Rum köyü. Çok define bulundu,bizim atalarımız İstanbul fethedilmeden önce bu çevreyi Türkleştirmek için Ankara'dan buraya, Osmanlı tarafından getirilip iskan ettirilmiş.Yüzyıllardır ailem burdan dışarı çıkmamış,toprağım dede mirası, definenin derinde olması da toprak hareketlerinden olabilir,bir tepenin eteğinde evim.Muhtemel Bizans altını belki daha eski de olabilir. Yıllardır bu odanın zemininde hep altınları vizyon olarak gördüm.Sarkaç ta tam yatağın olduğu yerde dönüyor.Eve kimseyi sokamam o zaman bana yapacaklarına mavi formda gelen bile yardım edemez.Altını alıp gitmek yok diyor bana .Selam otunu bulunca hocaya gideceğim ama eminim çıkmamak için her engeli önüne koyar.Eger benimle kalacaksa en azından bundan benimde kârım olsun değil mi? Altın getirip bana göstermesini istedim bakalım yeterince ısrar edersem belki verir. Ama bu ,burda altın olduğunu da göstermez başka yerden getirebilir. Ben altın olup olmadığını nasıl öğrenebilirim bu konuda sizden yardım istiyorum. Teşekkürler.

Ketum

Member
Bu yaşadıklarını kitap yazıp satsan o altına ihtiyaç duymazsin o kadar ilgi çekici ... Ben kendi adıma daha uzun olsa da okusam diye düşünüyorum.

sef_er

Operatör
Düşmüş Kartal kardeş cok yanlislarin var, işini ve aileni kurtar, kendine gel bence,

Bu sitede tilsim konularinda ne yapulacagi yazıyor ifritler için, inançsızsan bilemem, bir muslumanin en buyuk ustunlugu Kur'an dir, dua dir, zikirdir, sabah aksam abdestli gez, oku, yok et savas kardeşim, sen okursan sende barinamaz, dogal sirke, sirkeli suyla dus vb...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Eyvah eyvah, eyvah eyvah. Allahu teala şifalar versin büyük geçmiş olsun, ahbaplık başlamış yakınlık fazlası ile sağlanmış, sohbetler edilmiş onlar bi halt biliyormuş gibi dinlenmiş, mesele çok ileri safhaya gelmiş bacım fazlası var sizin bunlarla aranızsa yaşananlar ben burdan söyleyemiycem siz iyi biliyonuz. Çok ileri safhaya ulaşmış sizdeki durum. Açın kuran dinleyin ezanı şerifi açın dinleyin, lâkin dinleyemezsiniz boğulucak gibi olursunuz rahatsız olursunuz. Onlardan bişey istemek uzak durun, onlarla konuşmanız onları dinlemeniz başlı başına hata idi. Tavsiyem kurtulmanız acilen ivedi bi şekilde. O yalancı üçkağatçıdan.!! Kezkingöz ve mushap ustalarım güzel tavsiyelerde bulunmuşlar, eğer kurtulmazsanız bundan sonraki safhayı yazabilirim.

Jagu

Yeni Üye
Siz çok film izlemiş ve etkisi altında kalmışsınız .Biride çıkıp demiyor ki nasıl oluyor bu herkes akıl vermeye başlıyor .
Paranormal activity serilerini çok izlemiş birisi ve ona akıl veren medyum adayları komik durumdasınız .
Hikaye güzel paranormal activity senaristi ile anlaşma yapın gidin sizin evde film çekmeye gelsinler kahkahakahkahakahkaha

Turko

Uzman
Dua süre okuma üfleme fayda etmez onlara , evin bir kenar köşesinden bir fotoğraf paylaş buraya bir bakayım ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...