Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Siz çok film izlemiş ve etkisi altında kalmışsınız .Biride çıkıp demiyor ki nasıl oluyor bu herkes akıl vermeye başlıyor .
Paranormal activity serilerini çok izlemiş birisi ve ona akıl veren medyum adayları komik durumdasınız .
Hikaye güzel paranormal activity senaristi ile anlaşma yapın gidin sizin evde film çekmeye gelsinler kahkahakahkahakahkaha
Kardeşim hayırdır neyin geyiğini yapiyosun ? Ben ortada gülünücek bişey göremiyorum. Yaşınız çok küçük sanırım

eski

Editör
işin ehli hocaya denk gelirsen aynı gün birşey kalmaz.
evinizde 2 tane kedi beslersen faydasını görürsün.
geçmiş olsun.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Vay arkadaş :12::besmele:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
@Düşmüş Kartal kardeş cok yanlislarin var, işini ve aileni kurtar, kendine gel bence,

Bu sitede tilsim konularinda ne yapulacagi yazıyor ifritler için, inançsızsan bilemem, bir muslumanin en buyuk ustunlugu Kur'an dir, dua dir, zikirdir, sabah aksam abdestli gez, oku, yok et savas kardeşim, sen okursan sende barinamaz, dogal sirke, sirkeli suyla dus vb...
iddia ediyorum ki, Allah’ın izni ile; bir mümin her vakit namazını kılar, namazdan sonraki ayetel kürsi ile başlayan tesbihatını yapar ise otomatikman ifrit ve diğer saldırılardan korunur!
etrafını bir nur çemberi sarar!
Allah’a sığınanlara kimin gücü yetebilir?
Allah’ın karşısında kim durabilir?
Alemlerin Rabbine Hamd Olsun..

Dampiel

Aktif Üye
Aşırı öfke, aşırı korku, nefsin aşırı isteklerine düşkünlüğü ve aşırı gaflet bunlar cinleri çeker anladığım kadarıyla Bayansınız ve yine anladığım kadarıyla daha öncesinde böyle şeylere merakınız vardı medyumluk,fal,büyü.vs.? Merakta olunca baya ilerlemiş sizinki Gönül_Eri ustamın dediği gibi samimi olunmuş baya..Lohusalık döneminde gelmiş size.Büyük ihtimal aşık olmuş.Onlar yalan atar inanmayın dediklerine siz ibadetlerinizi yapın nefsinize yenilmeyin abdestsiz dolaşmayın.Allah yardımcınız olsun.

Son düzenleme:

Moneyman

Bilgili Üye
Hikayede taşların oturmadığı yerler var..bu kadar musibet var iken altın derdine düşmek niye?..aklıma yatmadı içime sinmedi bilmiyorum belki bende var insanların sözlerine karşı güvensizlik

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Aşırı öfke, aşırı korku, nefsin aşırı isteklerine düşkünlüğü ve aşırı gaflet bunlar cinleri çeker anladığım kadarıyla Bayansınız ve yine anladığım kadarıyla daha öncesinde böyle şeylere merakınız vardı medyumluk,fal,büyü.vs.? Merakta olunca baya ilerlemiş sizinki Gönül_Eri ustamın dediği gibi samimi olunmuş baya..Lohusalık döneminde gelmiş size.Büyük ihtimal aşık olmuş.Onlar yalan atar inanmayın dediklerine siz ibadetlerinizi yapın nefsinize yenilmeyin abdestsiz dolaşmayın.Allah yardımcınız olsun.
Fal ve büyü ile işim olmadı. Hiç fal bakmadım. Bakmayı da bilmem.Duru görü ,telepati yeteneğim var,empatım.Çok hassas ve çok kırılganım.Bu yüzden lohusa iken hedef oldum,çok sıkıntılı bir dönem geçiriyordum.Onlarla aklınıza gelecek şekilde bir ilişkim olmadı. Dertleri beni oraya bekçi bırakmaktı. Dükkan açmamız ve benim çalışmam onların işini bozdu.Dertleri benim o evden hiç cıkmamam..İlginç olan o dönem hem namaz kılıyor hemde çok Ayetel Kürsi okuyordum.Bunları yaparken musallat yasamısım. Şimdi hiç birini yapmak istemiyorum.Akıl saglıgım yerinde,hayalle yaşayacak yaştada değilim,gerçeklik algımı kaybetmedim.Etrafta özellikle zekamla yüksek aklımla tanınırım. Beni kime sorarsanız ilk diyeceği çok akıllı biri olur.Korkmadıgım için belki bu kadar şey yaşıyorum,baştan çok korksaydım bu kadar ileri gidilmezdi tahminimce.Hâlâ bile korkmuyorum.Çok daha net şeyler görüp keşfetmek isterdim.Kendilerini başka gezegenlerden diye tanıtanlar var, onların bana verdiği bilgiler var,işin ilginci burda bu konulara kaynak bulamazken geçenlerde yurtdışında 2012 de yayınlanmış bir yazının çevirisi geçti elime bendeki bilgilerle bire bir örtüsüyordu. Bense daha önce bu konularda hiç birşey bilmiyordum.Bendeki bu ifrit içinde içimden çok kötü demek gelmiyor sanırım onun manipüle etmesi bu, aslında kötü olduklarını biliyorum. Ama bana zarar vermek gibi dertleri yoktu,ta ki gitmek istiyene kadar.Bu evde bahcemde baktığım hayvanlarım oldu nedense hep beyaz renk denk geldi hepsi çok akıllıydı ve başkalarının dediğini aktarayım 'sen bunların hayvan olduğuna emin misin' evet öyle farklı huyları vardı ki kimse hayvan demiyordu.Hatta köpeğimiz icin eşime siz köpekle tavla da oynuyor musunuz diyorlarmış,bir tek köpek siyah renk.Hepsi kendilerini benim muhafızım sanıyordu. Ben evdeyken kapıda nöbet tutuyorlar,bir yere giderken iki yanımda yürüyorlar. Dükkanda da beyaz bir köpek beni sahiplendi ne müşteriyi yanıma yaklaştırıyor ne de mal getiren toptancıları dükkana sokuyor. Hepsinin tek derdi benim,benim yanıma kimse sokulmazsa kimseye saldırmıyorlar.Evimin kapısı yıllardır kilitlenmiyor,kimse evime yaklasamıyor,kapıda normal bir köpek var ama milletin demesi ben bahçede canavar besliyormusum,insanın aklını alıyormuş. Öyle görüyorlar sanırım.
Öneriler için herkese teşekkür ederim,define için bilgi paylaşımı olursa sevinirim.

Y2J

Aktif Üye
Kardeşim perden açık mı? Onları görebiliyormusun?

Bakara suresi den 100 ayet okumayı dene?

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Hikayede taşların oturmadığı yerler var..bu kadar musibet var iken altın derdine düşmek niye?..aklıma yatmadı içime sinmedi bilmiyorum belki bende var insanların sözlerine karşı güvensizlik
15 yıldır böyle yaşıyorum,önceleri sebebini bilmiyordum,şimdi başka bir şekil yaşam bilmiyorum, alıştım,korkum da yok,böyle de devam edecek biliyorum. okuduysanız gitmemek için bana rüşvet olarak bu altından bahsetti.Bende örnek getirmesini istedim.Amacım bu konuyu tartışmaya acmak değil define için yardımcı olacak bilgi edinmekti.Herkesin fikrine saygım var,iyi niyet ve fikirlerini takdir ettim. Gerçekten düzeyli bir siteye denk gelmisim,herkese saygılar,tekrar teşekkür ederim

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İlginiz için teşekkürler. Bir kaç ay evvel gene bir altın yüzügümü çaldılardı.Salonda masa üstünde duruyordu tam elime aldığımda elime vurdular yüzük elimden düşerken havada kayboldu. Bu sefer çok kızdım çünkü bu kaçıncı olmuştu,birileri geri iste diye akıl verdi ,bir ay kadar bir süre her gün geri istedim yüzüğü,bir ay sonra mutfaktaki çamaşır makinasının içine attılar.Normalde salonda kaybettigim yüzük mutfakta makine içinde çıkmaz değil mi ? Üstelik bir ay boyunca kaç kere çamaşır yıkanıyor ,onlar oraya attılar bu apaçık ortada.
Sarı istemeyi akıl etmemistim deneyeceğim.
Bende ondan kurtulmak istiyorum ,yoksa ne bu evden tasınabilirim ne de hayatımda huzur,para birşey bırakmayacak. Şuan gülerek benim yazdıklarıma bakıyor,dalga geçiyor,anlat anlat heyecanlı oluyor diyor.İyice beynimi ele geçirmeye başladı,onlar gerçekten kötüler
O irfitin adını bir kâğıda yaz arapça o kağıdı yak dumanı burnumdan içine çek ifrit kül olup gider ve sende kurtlmişolursun dedığimi yap pişman olmasın bunu yapamasan o zaman şunu yap bir ayeti el kürsü kou sonuna gelirsen ayeti kapatma yani sadaka allahul âlim deme burayı yetmiş kere tekrarla,velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.yetmiskere okuduktan sonra bir hayatı el kürsü daha oku yine sonu yine yetmiş kere tekrarla yanarak külolur olurda yanmasa ve mecbur kalmasan üç kere yetmişi okuma neden üç defa okuma üçüncüde HZ.hızır as gelir de ondan ama mecbur kalırsan üçunciyide oku ve bizleri bilgilendir.

R00T

Profesyonel
Co Admin
nik usta helalin var maşaAllah güzel bilgin var.Fark fark ediliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...