Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
15 yıldır böyle yaşıyorum,önceleri sebebini bilmiyordum,şimdi başka bir şekil yaşam bilmiyorum, alıştım,korkum da yok,böyle de devam edecek biliyorum. okuduysanız gitmemek için bana rüşvet olarak bu altından bahsetti.Bende örnek getirmesini istedim.Amacım bu konuyu tartışmaya acmak değil define için yardımcı olacak bilgi edinmekti.Herkesin fikrine saygım var,iyi niyet ve fikirlerini takdir ettim. Gerçekten düzeyli bir siteye denk gelmisim,herkese saygılar,tekrar teşekkür ederim
lohusalı kadın, bluğ çağına girişteki ergen en sevdikleri andır.
siz lohusa döneminde darbeyi almışsınız. namaz ve ayetel kürsiyi bıraktığınız an tamamen ele geçirmişler.
direkt içeri sızmazlar.
size verdikleri bilgilere kanmayın. ne diyorlarsa yalanlayın.
Ayetel Kürsinin anlamını düşünerek ihlasla, 1 kere okuyup son ayetini de 70 defa okuyup bitirdikten sonra Elinizi semaya açıp Alemlerin rabbine sığının.
bu işlemi bitirdikten sonra bakın bakalım kaç metre sizden kaçarak uzaklaşıyorlar.
beyninizde bu işin artık son bulması gerektiği idrakına varın.
define mevzuuna gelirsek;
10 metre derinde onların hesabı ile 2 kilo civarında altın konulmaz.
büyük bir medeniyet işidir o derinlik ve o meblağ da olmaz çok daha fazlası olur.
o kafir, babası gibi yalancılık ve iknada kabiliyetlidir ama bu define mevzunda anlattıkları hikayedir.
biz böyle bir örnek görmedik o derinlikte.
Son olarak;
hadisleri inceleyip
Efendimiz, Muhammed A.S.V.'ın öğretilerini uygulayın. onlara prim vermeyin.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
O irfitin adını bir kâğıda yaz arapça o kağıdı yak dumanı burnumdan içine çek ifrit kül olup gider ve sende kurtlmişolursun dedığimi yap pişman olmasın bunu yapamasan o zaman şunu yap bir ayeti el kürsü kou sonuna gelirsen ayeti kapatma yani sadaka allahul âlim deme burayı yetmiş kere tekrarla,velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.yetmiskere okuduktan sonra bir hayatı el kürsü daha oku yine sonu yine yetmiş kere tekrarla yanarak külolur olurda yanmasa ve mecbur kalmasan üç kere yetmişi okuma neden üç defa okuma üçüncüde HZ.hızır as gelir de ondan ama mecbur kalırsan üçunciyide oku ve bizleri bilgilendir.
Abi yapmaz yapamaz yapmak istemez yoksa bende bişeyler diyecektim, böyle bi şikayeti yok halinden memnun kardeşimiz, Kardeş bunlar vasıtası ile defineyi çıkarma peşinde :) İstemeyene bişey yaptıramayız. Ayet-el kürsi okuyamayan duymak istemeyen bi müslüman namaz kılmaz kılamaz, vallahi evin tamamı altın olsa namaz yoksa boştur. @DüşmüşKartal kardeşim sakına yazdıklarımdan dolayı bana kızma, ben namazını kılmayan müslüman kardeşlerimden dolayı çok üzülüyorum, inanın sizede çok üzüldüm. Rabbim size tez zamanda sağlık sıhhat afiyet bahşeylesin in ve cin tüm şeytanlardan korusun

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Abi yapmaz yapamaz yapmak istemez yoksa bende bişeyler diyecektim, böyle bi şikayeti yok halinden memnun kardeşimiz, Kardeş bunlar vasıtası ile defineyi çıkarma peşinde :) İstemeyene bişey yaptıramayız. Ayet-el kürsi okuyamayan duymak istemeyen bi müslüman namaz kılmaz kılamaz, vallahi evin tamamı altın olsa namaz yoksa boştur. @DüşmüşKartal kardeşim sakına yazdıklarımdan dolayı bana kızma, ben namazını kılmayan müslüman kardeşlerimden dolayı çok üzülüyorum, inanın sizede çok üzüldüm. Rabbim size tez zamanda sağlık sıhhat afiyet bahşeylesin in ve cin tüm şeytanlardan korusun
yazacaktım ama ileri gitmeyim diye yazmadım.
kardeşimiz itiraf edemiyor ama bu durumdan memnun ve merak edip ilerlemek istiyor.
bir yandan da uğrattıkları zarar için pişman ama merak duygusu ve o gizli hoşnutluk sürdüğü sürece, çekeceği çok şey var.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İnnalillah .... yorumlarinizi yazin ... ben sonra yazacam ... Düşmüş Kartal kardesim gecmis olsun ... sana 1 kac sorum ve önerim olacak ... arkadaşların iyi niyetle yazmis olduğu terkipleri okudugun an içindeki sesin de sana verdiği cevapları biliyorsun ...bunlari toparla .. kiprasmalari titremeleri etut et ... sana sonra yazacaklarim var ...yalniz şimdi paydosettim eve geçeceğim.. evde bu işlere pek bakmıyorum .. yarın belki dükkana gelirim ... ama pazartesi sana dönüş yaparım .... Turko ustamızın dediğini de yap ... ondan gelecek cevabında bekle ..hep beraber 1 etüt yapalım ... gerekirse aradigin o otu arkadaşlarla beraber temin edelim .....

Sharpa

Aktif Üye
Ulen ne hayatlar var bee. Okuyunca korktum desem yalan olur, ödüm sıtdı. Ne diyordu carlito, bir iyilik seni bir kurşundan daha hızlı ölüme götürür. Bu sözü kendi boyutundaki yaşam formları için söylüyordu, düşün artık.

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Sadece burada okuduklarınızdan ahkam kesmeye kimsenin hakkı yok.Ben konu hakkında size bilgi verdim,sorularınızı cevapladım.Memnuniyetten kastınız ,ima ettiğiniz şey beni üzdü.Bu 3. ve 4. boyut varlıklarla isteyerek görüşmedim.Ben 5,6 ve diğer boyut varlıklarla görüşmeyi tercih ederim. Bana bilgi verenlerde bu boyuttan zaten.Bu alt türlere sizler cin ,ifrit diyorsunuz diye ben de öyle ifade ettim. Bunların hepsi reptil türevi ve alt ırklar, karanlık boyutlara aitler.Benim bunlarla işim olmaz, hasbelkader biri ile yaşamak zorundayım.Bana tecavüzü ya da başka eziyeti yok. Durup dururken bana kötülük yapmıyor. Şöyle düşünün bir cini defineye bagladınız ,ayrılmak istese eziyet çeker değil mi? Onların bana yaptığı bu. Evde oturduğum sürece sorun yok. Gitmek istersem canıma kastediyorlar ve kıskanclar ,bunu da beni yanlızlaştırarak gösteriyorlar.
Pek çok insan 3. gözünü açmak için uğraş veriyor,astral seyahate çıkmaya çalışıyor. Sezgilerim beni tehlikelerden koruyor,olacakları biliyorum. Şimdi söyler misiniz bunları hanginiz istemez.Herseyin bir bedeli var. Belki bu alt tür reptilden kurtulurum,belki kurtulamam şimdilik bilmiyorum .Önemli olan gerçeklik çizgimi kaybetmemem.Simdilik benden alınan görünürde bir şey yok,ha belki daha iyi bir hayat yasabilirdim onlar yüzünden kısıldım kaldım,bir de eşimi istemedikleri için yaşadığım huzursuzluk var.Dedigim gibi dükkan olmasa idi bu kadar beni zorlamıyorlardı.Hepiniz burda ne için varsınız define,para peşinde değil misiniz,benim ihtiyacım olan bir parayı istememi niye kınıyorsunuz.!
Sanırım bu konu çok uzadı. Burda kapansa iyi olur,çünkü ben sorduğum soruya cevap alamadım sadece bir kişi define ile ilgili bilgi verdi.Tekrar edersem amacım bu alt tür ile ilişki de bulunmak değil,diğer yeteneklerim ile evrensel bilgiye ulaşmak. Herkes gibi yaşamak için para lazım,işlerim evet onlar yüzünden bozuk,ödemelerim için para lazım ve haklısınız küçük küçük görünen ,zaman içinde önemsemedigim şimdi ise evden uzaklasmam nedeniyle bana sıkıntı veriyorlar.Aldıkları seyler bunlar.Ama ben güçlü bir insanım,korkmuyorum inanın daha fazlası da vız gelir,ben savaşcıyım,mağdur değil.Bunca sene hiç bir şeyden şikayet etmedim , bunların yaptıkları eziyetleri gülerek anlattım.Sizden buna çare olun demedim. Ama önerileriniz benim için değerli,hepinize teşekkür ederim,saygılar.

Tastan

Editör
Tüm yorum yapan ustalara kendi adıma teşekkür ediyorum rabbim sizlerden razı olsun derdi dert görmek sıkıntıyı sıkıntısı bilmek elinden geldigince yardımcı olabilmek her kulun harcı degildir böyle kıymetli insanların içinde olmak ayrıbir mutluluk konuya gelirsek yorum yapmak dahi içimden gelmiyor onca kıymetli bilgiye ragmen kardesimizin amacıda niyetide farklı bulundugunuz durumdan rahatsız degilseniz sizin tercihiniz ayrıca anlattıklarınızdan sonra sizin kimseye ihtiyacınız yok bence önce kime neden ve nasıl inanacagınıza karar verin sormazlarmı insana okadar hakimsiniz bilgileri almişsınız gerisini neden başka yerde arıyorsunuz nacizene fikrimdir allah yardımcınız olsun...

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Ulen ne hayatlar var bee. Okuyunca korktum desem yalan olur, ödüm sıtdı. Ne diyordu carlito, bir iyilik seni bir kurşundan daha hızlı ölüme götürür. Bu sözü kendi boyutundaki yaşam formları için söylüyordu, düşün artık.
İnanın hayatım çok monoton ve can sıkıcı. Işınlanabilseydim o zaman eglenebilirdim diye düşünüyorum .

Uyurgezer1986

Yeni Üye
Şimdi usenmedim her mesajı en başından beri okudum ...Konuyu açan arkadaşın yalan söylediğini ve gerçek amacını gizlediğini düşünmekteyim ...

Bence gördüğünüz rüya üzerine eşinizle siz o arsayı satın aldınız ya da miras kaldı her neyse ...ama tasinmada ki amacınız o evin altında bir gömü olduğunu düşünmeniz ve kimseye belli etmeden cikarmak istemeniz ...gömü varsa belli ki tilsimli ...Eğer ki tilsimli ise ustalarim daha iyi bilir onu ya gomen kisi usulune uygun bozarak cikarabilir ya da dinibutun bu islere hafiz olan birinin yardımı ile cikarilabilir ..ama size vermemek icin elinden geleni yapacaklardir ...belki de uzun sure sahipsiz olduğu icin sahiplenmis olabilirler ...Altınin yaydığı enerjiyi cok seviyorlar ondan besleniyorlar ...

Her neyse konuyu baglayayim ...siz gozlemledigim kadariyla o gömüyu kendiniz cikarmaya calistiniz ve basiniza bu isler gelmeye basladi ...

Daha sonra baktiniz tek cikaramayacaksiniz musallat ve korkutma büyüyor ...bir hikaye yazip o gömüyu çıkaracak hoca arama yoluna ciktiniz kendinizce ... gözünüzü o kadar hirs bürumus ki ..o eve kimseyi yaklastirmiyorlar dedirterek ..tamamiyle onu cikarmak icin yogunlasmissiniz ...

Bir kere o gömü korunuyor olsaydi bekcilik ya da sahiplenme varsa ki ben öyle olduğunu düşünüyorum ...siz oraya ev icin tahta caktiginiz an musallat baslayacak sizi oradan kacirmak icin turlu turlu akil oyunlarina basvuracaklardi ....
Ama siz tam tersini soyluyorsunuz ...yani resim butunde oturmuyor yerine ...

Siz kurdugunuz gibi bende kendimce okuduklarimdan kurguladim olayi ..ve sizin onemli detaylari kendi menfaatiniz icin carpittiginizi düşünüyorum ..

Doğrusunu Allah bilir vesselam ...herkese saygılar umarım kırıcı olmamisimdir ..benim düşüncem bu yönde

eski

Editör
15 yıldır böyle yaşıyorum,önceleri sebebini bilmiyordum,şimdi başka bir şekil yaşam bilmiyorum, alıştım,korkum da yok,böyle de devam edecek biliyorum. okuduysanız gitmemek için bana rüşvet olarak bu altından bahsetti.Bende örnek getirmesini istedim.Amacım bu konuyu tartışmaya acmak değil define için yardımcı olacak bilgi edinmekti.Herkesin fikrine saygım var,iyi niyet ve fikirlerini takdir ettim. Gerçekten düzeyli bir siteye denk gelmisim,herkese saygılar,tekrar teşekkür ederim
Amacını bu yazıda belirtmişsin.
Kardeşim sen bu ruh haliyle varsa oradaki gömüyü bırak , oradan çöp bile alamazsın.
Varsa birçok insan onu ordan alabilir , ancak sen alamazsın...
Bu yüzden o hayali bir unut, gerçekleri sana göstermeye çalışan burada bir çok insan var.
Bu kadar senin sağlığına çabalayan kişiler varken sen hala paranın peşinde olduğunu belirtiyorsun. 450 000 tl dediğin para , yaşadığın psikolojik sorunların tedavisine yetmez.
Olayları kendi gözünden görmeyi bırak , sana yardım etmeye çalışanların gözüyle görmeye çabala, yinede göremiyorsan , müsade et bir süre onları dinle...
Önce tedavini ol , duyduğun o sesleri görüntüleri bir kaybolsun , sonra varsa oradaki parayı alırsın. Ayrıca o gün tedavinin yüzleşme süreci olur. Varsa o gün alırsın, yoksada aklındaki acabalarla yüzleşmiş olursun.
O görüntüler, 10 günde 1 iğne , günde birkaç hapla 2 aylık tedaviyle kaybolur. sonra rutin tedaviyle devam eder gider. yada çok iyi bir hocaya denk gelirsin aynı gün sana şifa olur.
Bu sağlıksız halinle , o ecüc bücüçlerin oyuna devam etme.
İçinde bulunduğun durumda, bu sitede kimse git o parayı al diye sana akıl vermez..
Tedavi önerisi istiyorsan İstanbul daysan Prof. Sedat Özkan iyidir.
Yok yine para diyorsan arayışını burada bulamazsın.

Jagu

Yeni Üye
Bunun içine 3 harfli kaçmış sizle dalga geçiyor siz halen durumu ayıkmadınız .Bir insan sıkarda bu kadar sıkamaz evde havada uçuşan nesneler felan hangi çağda yaşıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...