Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
İyi günler,forumda yeniyim. Başlıkla ilgili daha önceden bilgi paylaşımı olmuş ama yazdığım mesaj okunmaya bilir diye yeni konu açtım.
15 sene evvel miras yolu ile bir arsa sahibi oldum. Bundan evvel eşim ve ben bir rüya gördük. İkimizin de rüyası aynı idi. Yaşlı bir kadın bir zeytin ağacının dibine altın gömüyordu.Daha sonra bu arsayı bana ananem verdi,ev yapmam içinde para verdi bu arsaya ev yaptım. Taşındıgım günden beri evde bir metre boylarında birileri koşturup duruyordu. Benim sezgilerim kuvvetli , medyumluk yeteneğim vardır. Bu varlıklardan hiç korkmadım hatta komik buldum evde ordan oraya koşturan yaramaz çocuklar gibiydiler,sonradan evden parıltılı eşyaları götürmeye başladılar.Altın takı,dikiş iğnesi ve erkek çoraplarının tekleri gözümün önünde havada kaybolmaya başladı. Konu çok uzun hepsini anlatıp vaktinizi almak istemiyorum.Sonra evde birşeyler ters gitmeye başladı. Özellikle beni çok benimsediklerini farkettim. Dediğim gibi sezgilerim sayesinde daha ilerisi için sezinledigim durumlar beni korkuttu bu yüzden taşınmak istedik. İşler bu noktadan sonra yaramazlık boyutunu geçti. Dolap kapağı ile ayağımı kırdılar,işlerimiz bozuldu. Eve kimsenin gelmesine izin vermedikleri gibi benim bir yere gitmeme de izin vermiyorlar. Evden uzaklaşıp dönmezsem vücudum şişmeye başlıyor,nefes alamıyorum eve dönmezsem kalbim çatlayacak gibi oluyorum.İnanın son dakika otobüse yetişecek gibi eve koşarak geliyorum kapıdan girdikten sonra normale dönüyorum. Kaç kere taşınmak istediysem öldürmeye bile kalktılar.Şimdi evden kapı önüne bile çıkmama razı değiller.Eşime de kafayı taktılar,ondan boşanmamı istiyorlar.Ayrılmadıgım için işleri bozmakla tehdit ettiler ve bozdular,evde huzurum yok, borç içindeyiz,dükkan battı.Deli muamelesi görüyorum ama bana ne söylerlerse doğru çıkıyor , başkalarının gizli şeylerini nereden biliyorum o zaman madem deliyim dediklerim nasıl çıkıyor diyorum eşime ama bana gene de inanmıyordu. Eşim eve geldi mi delirecek gibi olmaya başlayıp boşanmaya kalkınca eşime bir arkadaşı rukyeci tavsiye etmiş ,telefonda benimle ilgili bilgileri vermişler,hoca bana musallat olduğunu söylemiş,kalktık gittik. Bana sorular sordu 3 kişi olduklarını söyledim bazı işlemler yaptı sonuçta ikisini öldürdü onları öğürerek çıkardım biri içerde kaldı. Bu güçlü bir ifritmis sol kürek kemiğime yerleşmiş ben zaten biliyordum adı barıngir gibi birşey. 15 sene önce tasındıgımız yerin sahipleri imiş bir sene sonra ben doğum yapınca lohusa iken bedenime yerleşmişler.Bu kalan ifrit için bizden selam otu ve deniz tuzu istedi ve bir süre akşamları sirke içmemi.Öncesinde her gün başım ağrıyorken sirkeden sonra geçti. Yıllardır başım hep ağrıyor devamlı ilaç içiyordum. Bir senedir bu arkadaşlar bana ilaç içmeyi yasakladılar bende icmiyordum.Şimdi sirke içmezsem ağrıyor .Selam otunu bulamadık tohum var ot satan yok bu yüzden hocaya gidemiyorum.Sanırım bu arkadaş çıkmak istemediği için otu buldurmuyor. Şimdi bana diyor ki ben kalayım evin 3 zeytin ağacının ortasında yattıgın odanın altında 10 mt derinde değeri 450.000 TL olan altın var onu al diyor.Yıllardır define ile ilgili vizyonlarım oldu ,iki sene evvel de evimin 50 mt ötesinde define buldular,buralar eski Rum yerleşim bölgesi yukarıda ki köyde bulunan altının hesabı belli değil.Sizce barıngir gerçekten altın hakkında doğru mu söylüyor, nasıl emin olabilirim.Evime başka kimselerin gelmesi yasak anca aile üyelerinin girmesine izin var. Define tespiti için fikrinizi almak istiyorum,vakit ayırıp okuduğunuz için ve şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Hoşgeldiniz, geçmiş olsun yaşadıklarınız çok ilginç ve korkunç, kurtulmayı deneyin tekrar hayrınıza olacaktır diye düşünüyorum.Definecilikte bu mahlukatlara pek güvenilmez, ifritlere hiç güvenilmez.

Ketum

Member
Dalgasina,,,Madem öyle getir bir kaç sarı sana güveneyim de! Bakalım getirebiliyor mu?

Safakk

Bilgili Üye
Geçmiş olsun öncelikle dene bakalım sarı iste ama ona güvenme sen biran önce onu çıkarmaya bak içinden

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
İlginiz için teşekkürler. Bir kaç ay evvel gene bir altın yüzügümü çaldılardı.Salonda masa üstünde duruyordu tam elime aldığımda elime vurdular yüzük elimden düşerken havada kayboldu. Bu sefer çok kızdım çünkü bu kaçıncı olmuştu,birileri geri iste diye akıl verdi ,bir ay kadar bir süre her gün geri istedim yüzüğü,bir ay sonra mutfaktaki çamaşır makinasının içine attılar.Normalde salonda kaybettigim yüzük mutfakta makine içinde çıkmaz değil mi ? Üstelik bir ay boyunca kaç kere çamaşır yıkanıyor ,onlar oraya attılar bu apaçık ortada.
Sarı istemeyi akıl etmemistim deneyeceğim.
Bende ondan kurtulmak istiyorum ,yoksa ne bu evden tasınabilirim ne de hayatımda huzur,para birşey bırakmayacak. Şuan gülerek benim yazdıklarıma bakıyor,dalga geçiyor,anlat anlat heyecanlı oluyor diyor.İyice beynimi ele geçirmeye başladı,onlar gerçekten kötüler

Safakk

Bilgili Üye
O tek kaldı artık o sana fazla kötülük yapamaz senden korkuyor artık onuda yakacan diye bana o malı getir de bakalım ne yapacak

Moneyman

Bilgili Üye
Allah yardımcınız olsun böyle bir durumda ne yapılır ne edilir aramızda yardımcı olacak bir çok dostumuzun olduğunu biliyorum onlar size tavsiye de bulunacaktır

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Merhaba deyerli kardeşim
Yaşadıklarında ilginç noktalar olduğu gibi
Dikkatimi çeken yerlerde olsu
Ben genelleme olarak yazacam

Bu cunyirlar enerjiye gider
Sarıyı çok severler
Bir arkadaş iste demiş
Ama sen onlar için birşey yapmadigin sürece sana zırnık vermezler
Zaten onlar için çalışmaya başladığından itibaren hayatında bitti demek

Eyer bu yukarda anlatılanlar ve yaşanan lar
Doğru ise şayet
Bu şunu ifade eder
Burdaki gömünün asli astarı doğruluğunu ispatlar ...
Siz bu arsaya sahip olup ev yapmadan önce de bunlar bursaymış
Zamanla iç içe olunca
Durum bu seviyeye gelmiş

Bunların söylediği vesveseliklere
Başkalarının sırrıyla seni yakınlarına ispatlamana ve seni bu şekilde ikna etmesine izin verme

Sana vaadlerde bulunmasına
Vs. Gibi hiç birseyine kanma inanma
Yapa bilir isen
Internette cin mektubunu arat
Bu mektubu iyi bir hocaya çizgisiz kağıda yazdır bir tanesini üstünde taşı ağır gelirse kullanma
Bir tanesinide evde tut
Yanlız muska şeklinde üzerinde taşırsan
Üzerinde başka muska veya ayet-el kürsü olmasın geniş olsun kardeşim

Cann

Editör
İlginiz için teşekkürler. Bir kaç ay evvel gene bir altın yüzügümü çaldılardı.Salonda masa üstünde duruyordu tam elime aldığımda elime vurdular yüzük elimden düşerken havada kayboldu. Bu sefer çok kızdım çünkü bu kaçıncı olmuştu,birileri geri iste diye akıl verdi ,bir ay kadar bir süre her gün geri istedim yüzüğü,bir ay sonra mutfaktaki çamaşır makinasının içine attılar.Normalde salonda kaybettigim yüzük mutfakta makine içinde çıkmaz değil mi ? Üstelik bir ay boyunca kaç kere çamaşır yıkanıyor ,onlar oraya attılar bu apaçık ortada.
Sarı istemeyi akıl etmemistim deneyeceğim.
Bende ondan kurtulmak istiyorum ,yoksa ne bu evden tasınabilirim ne de hayatımda huzur,para birşey bırakmayacak. Şuan gülerek benim yazdıklarıma bakıyor,dalga geçiyor,anlat anlat heyecanlı oluyor diyor.İyice beynimi ele geçirmeye başladı,onlar gerçekten kötüler
Sen o ağacın altındakileri al onlara ver bakalım ne olacak alınca bilgi ver bi plan yapalım senin kurtulman için bir de güçlü dualar var boynuna tak dua yanında varken rahatsız edemez

Gecekurdu

Member
Yanlış hatırlamıyorsam define vs şeylerin bekçiliğini yapan cinlere lebrikon deniyordu boyları bir hayli küçük 80,85 cm ,

Get closer!

Member
Bukadar yakın denli iletişeme geçtikleri vaka ilk defa okudum. Gerçekten geçmiş olsun. Bulundukları bölgenin dışına çıkıp sana zarar vermeleri de bi hayli güçlü olduklarını gösterir bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...