Dadaylı arazi pek müsait değil

Moneyman

Bilgili Üye
Ozaman eskiya isi kosturcan...bi harita bide dabanca cizimli kaya yiteleyen olursa senin is tamamdir jubileyi yaparsin.kahkaha
Harita satanlardan mı istersin Ermeni amcası, dedesinin arkadaşı olan mı?? Kilise mahzeninde bulunanlardan olur mu:) yada rüyasında görenler tekrar tekrar aynı rüyayı:) ben tek eşkiya severim o da eşkiya dünyaya hükümdar olmaz:) izliyorum misss gibi kafam rahat..@malbulanındır emin ol takla fırıldak senin kadar görmüşümdür yorma beni:) sana Deniz altı lahit versem Antalya’da fitmisin:)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Harita satanlardan mı istersin Ermeni amcası, dedesinin arkadaşı olan mı?? Kilise mahzeninde bulunanlardan olur mu:) yada rüyasında görenler tekrar tekrar aynı rüyayı:) ben tek eşkiya severim o da eşkiya dünyaya hükümdar olmaz:) izliyorum misss gibi kafam rahat..@malbulanındır emin ol takla fırıldak senin kadar görmüşümdür yorma beni:) sana Deniz altı lahit versem Antalya’da fitmisin:)
Yok almiim oksurtiyii..surumden kucuk objeyle kazanmak daha guvenli karli istikrarli tesekkurler

maki

Member
Konu uzar gider, varsa elinde 250 bin TL konuşalım. Sonrasında konuşmaya gerekte kalmaz zaten. Kısacası Türkiyede Paran olsada sadece oyuncak cihaz alırsın. 250 bine alacagın cihazında faturası olmaz olsada faturayı okuyan cıkmaz. Sadece cihazı alman degil onu gezdirecek bütcende olmalı
sedegor ustam yurt dışından alıcam ve yurtdışında kullanıcam cıhazı bilgi ve tecrübelerine ihtiyacımız var hangi cihaz olmalı roma donemine ait yerler..yurtdışından alacağım için para sıkıntısı yok allaha şükür

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Sedegor
Hayirdir ustam nedir bu kin nedir bu alayci tavir.acilmis bir yeri bile soran bir arkadas var.fazla acemi..bamgüm icerimi gir dicektik.herseyden once can guvenligi degilmidir.orda sadece cihaz yaziyor dedektorle oda bulunamayacagini,bosluk bulamayacagini,maximum 1 metreleri zorlayacagini bilemiyormuyuz.
Cubuk ve sakul konusunda burda iki ustam ve disardan bir ustamin yardimlariyla tavsiyeleryle belli bir noktalara ciktik.bukadar bariz bir mekanda cubukla metal tespiti yapamiyorsan zaten bu islerle hic ugrasmasin,bizimkisi tavsiye emir degil..ayrica kimin cubukla veya cihazlada yaptigida kendine kalsin tecrube olarak kosede dursun mutlaka lazim olur.
85milyonluk ulkedede kim hangi cihazi kullanir bilemem okadr istihbaratim yok.8 tanemis biri sende biri ahmette bilmem yani..kullandigim cihaza gelince ortalama 4 metrelerde kendini kanitlamis bir cihaz kullaniyoruz arkadaslarla.birde sahsima ait pulse dedektorum var.turkiyedede kac kiside var ondan bilemem..
Velasil ustam herkesin bildigi herkezin sistemi kendine..mubarek ramazanda bir sigaranin arkasina siginipta kalp kirmaya gerek yok...Allaha emanet