Dedektör şeçimi (tartişalim)

Lowarez

Yeni Üye
Buyrun tartışalım kullanıcı yorumları ve önerileriniz

1.Garrett ace 400i
2.minelab x terra 705
3.makro racer 2
4.xp gmaxx 2
5.xp deus
6.makro cf77
7.nokta fors core
8.fiser f5
9.farmet x2

Vlf olarak yeni başlayanlar için kullanım kolaylığı, derinlik,ayrım konusunda mineral konusunda en uygun cihaz ve cihazlar hangileridir saygılar

Son düzenleme:

MendereS

Bilgili Üye
xp deus onu oradan çıkar. o derin.

konuya gelince. minelablar derinlerde iyidir vlf işinde garret minelabı geçer. aslında yazdıklarının tümü 10 numara nasıl seçtin hayret; oradan minelab, fiser ve makro cf77 elerim diğerlerine yoğunlaşırım. onlarda elenmezde çok küçük ayrıntılar var mesela cf77 eski model orada racer tercih edilmeli.

bidaha baktım hepsini eledim fors core ile
gmaxx 2 ve makro racer. üçüne gir. garreti yazmıyorum çünkü aceleri sevmem at gold var onu yazsaydın ona gözü kapalı oy verirdim.

Cani bebe06

Bilgili Üye
benm görüşüm ;) gmaxx derim..anket olarak açsandn konuyu usta.daha iyiolmazmıydı.:)

Lowarez

Yeni Üye
Ustam yorumların için teşekkürler genelde beğenilen ve fiyat olarak ideal diye bunları seçtim Garrett ace 400i yer gelince hep başka bi yerde benim gözümde ondan ekledim fiyatıda ideal olduğu için yeni başlayanın bütçesi malum ustam SAYGILAR.

Lowarez

Yeni Üye
Sebepleriyle birlikte TARTIŞALIM istedim ustam o yüzden.

mguleryuz

Aktif Üye
gmaxx 2 tavsiye etmem sarıya çekimi çok zayıf gümüşü iyi çeker bölgen gümüş çıkan yerse al ama sarı çıkıyorsa hiç yanaşma

avır

Aktif Üye
Ustalarım ben fors gold aldım acemisi olarak nasıl tepki verdiğini tam bilmiyorum deneme amaçlı şüpelendiğim bi yerde kullandım sonuç bi yerde sinyal verdi derinlik ölçtüm 40 cm dedi 60 cm kazdım hala 20 cm dedi derinlik ölçmede yanılma ne kadar bide sinyal verdiği yerde 1 metrekare alanda toprak ayarı olmuyor hedef sayısal değeride 40 ila 70 arasında değişiyor sabit bi rakam vermedi

Son düzenleme:

Lowarez

Yeni Üye
xp deus onu oradan çıkar. o derin.

konuya gelince. minelablar derinlerde iyidir vlf işinde garret minelabı geçer. aslında yazdıklarının tümü 10 numara nasıl seçtin hayret; oradan minelab, fiser ve makro cf77 elerim diğerlerine yoğunlaşırım. onlarda elenmezde çok küçük ayrıntılar var mesela cf77 eski model orada racer tercih edilmeli.

bidaha baktım hepsini eledim fors core ile
gmaxx 2 ve makro racer. üçüne gir. garreti yazmıyorum çünkü aceleri sevmem at gold var onu yazsaydın ona gözü kapalı oy verirdim.
Menderes ustam acrleri sevmem demissiniz bunun sebebi nedir acaba fiyat performans acısından kötü diyebilir miyiz yoksa bu fiyata ideal başka cihazlar nelerdir. TEŞEKKÜRLER

Güllübahçe

Aktif Üye
Yeni modellerle eskiler kıyaslanamaz mesela ace cf77 ile kiyaslanır fors core garret at pro ile kiyaslanır bu şekilde hangisi dersen fors core
1. Çıkar. arkadaşın dediği gibi fiyatlara paralel kıyaslama yapılmalı. Bide şu yazdıkların hepsi iyi istediğini al.

acemi 55

Bilgili Üye
Garrte ace 350 kullaniyorum sormak istedigin bir şey varsa sorabilirsin

acemi 55

Bilgili Üye
Derinlik tatminkarmı usta minarel e nasıl tepki veriyor bide şu derinlikten bu nazemeyi çıkardım diyebilirmisin teşekkürler
tüm vlf lerde derinlik hemen hemen aynıdır en fazla tek para için 35-45 cm gibi alır minereli tuglayı kesinlikle görmez sıkıntı mermi çekirdeklerinde degerli verir sanırım diger makinalarda degerli verir çünki degerli dışı çelik kaplama içi kurşun mermiyi ayıracak makina oldugunu sanmıyorum her makina kullanan için güzeldir ses olayına alıştınızmı boşa kazmazsınız tercih sizin diger markaları kullanan arkadaşlarda yazarsa olay daha netleşir