Dedektör tavsiyesi .

Nuri608

Yeni Üye
İyi Geceler Herkeze Bildiğiniz 1500-3000 TL arası Güzel bir dedektör varmı? önerdiginiz dedektör nekadar derinlik ölçer?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Var bu fiyata 1 metreyi göremez diye biliyorum aradığın cihaz .

shovmeks

Member
Yüzey araması yapacaksan o fiyata iş görür bir vlf alabilirsin.En fazla 30-40 cm de tek para fln arar sadece büyük metallerde çok az daha derine iner.

Eğer derin arama yapacaksanda o fiyata delta pulse 3s öneririm. Fiyat performans açısından iyi cihazdır.

yigido58

Yeni Üye
kardeş ben xp gmaax2 kullanıyorum derinlik maximum 50cm toplu parada 120cm yi görür diyorlar ama ben daha denk gelmedim.
o paralara alabilecen en güzel makina.
ama benim şahsi kanaatim acele etme biraz daha para biriktir deus veya gpx5000 al sonuçta bunu bir kere alıyosun sonradan degiştirmek sıkıntılı oluyor

DeparDedektör

Moderatör
Moderatör

Nuri608,

Eğer İstanbul'daysanız sizi şirketimize davet etmek isteriz. Bir çayımızı içip cihazları yakından inceleme imkanı bulabilirsiniz.
Size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Davetimiz tüm http://www.define sohbeti.com üyeleri için geçerlidir.

Saygılarımızla,
Depar Dedektör

Hostia

Moderatör
Moderatör
black hawk r3 yada lorenz bence en doğru karar olur. başka hangileri var bu fiyat ortalamasında galiba yok gibi, bide yeni çıkan nokta Invenio var onuda bi araştır bakalım bakarsın fikrine zikrine uyar.

Tenkit

Bilgili Üye
Dedektor deyince tartismasiz( maddi durumunda uygunsa) lorenz. Sonrasinds diger makinalar gelir mineplab vb.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Nuri608,

Eğer İstanbul'daysanız sizi şirketimize davet etmek isteriz. Bir çayımızı içip cihazları yakından inceleme imkanı bulabilirsiniz.
Size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Davetimiz tüm http://www.define sohbeti.com üyeleri için geçerlidir.

Saygılarımızla,
Depar Dedektör
kulaklık istemiştim elime ulaştı sorunsuz teşekkürler

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm değerli arkadaşlar yakın tarihte bir garrett gti 2500 aldım arazide ilk denemem mükemmeldi değerli bir şey bulamamış olmama ramen ilk taramaya başladığımda dünya başıma yıkıldı adeta şoke oldum cihaz her yere abuk subuk ötüyor ota b...... k vs sonra kendimi telkin ederek sakin ol ayarlarını yap birde öyle dene tavsiyesinde bulundum :) cihazın ayarlarını yapabildiğim kadar yaptım snr arama modunu değiştirdim sesini kıstım tekrar denedim sonuç mükemmel 50...70 santimden 4 cm uzunluğunda ince inşaat teli farklı noktalardan nohut büyüklüğünde ve daha küçük kurşun parcaları makina arap atına benziyor kullandıkca çoşuyor bu cihazın metal ayrım özelliğide sığı derinliklerde harika çalışıyor kullandığım başlık en küçük olanıydı performansı beni sevindirdi yalnız şunu belirteyim toprak ayarı ve mod ayarları dikkatli şekilde yapılmadığında cihaz adamı delirtir saygılar.

avcı89

Member
Hayırdır heryerde delta pulse dedektor ne iş

avcı89

Member
Peki bu dedektor 1.5 metre derinliğe 20x20 ebatında bir küpün içi cumhuriyet altını dolu bunu gömsem bunu görübilirmi