Define bulmak isteyen varmı ?

sef_er

Operatör
Ama benlik durum yok bunu yazdım kaç kez ortak degilim ne cihaza ne patente
Sedegor, bunu anlayamadım, niye ortak degilsin, bu cihaz icin çok ugrastigini ve birçok cihazı parçaladigini biliyorum, konudan uzakmi durmaya çalışıyorsun

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sedegor, bunu anlayamadım, niye ortak degilsin, bu cihaz icin çok ugrastigini ve birçok cihazı parçaladigini biliyorum, konudan uzakmi durmaya çalışıyorsun
Herkesin bir işi var en fazla birde ek işi var, fazlasına can dayanmaz kardeş. Birde dedigim adamlar Mühendis işin erbabı, her kez bildigi işle ugraşacak!
Evet ben cok ugraştım ama benim fikrimi içraata onlar döktü, ortagım desem olurdum patend yok üretim yok desem yapmazlardı. Ama onlarında bir işe bir projeye ihtiyacı vardı belki vesile olduk. Hayırlı olur inşallah.

Herkese Hayırlı Cumalar

Son düzenleme:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
...
Bazı arkadaşlar diyor Sedegore bıkkınlık gelmiş bir zersenişte ))) yok kardeşim

öyle bir şey yok sadece yazarsam siteye zararım olurmu ifade etmek istedigimi nasıl dile getiririm beni yanlış anlarlarmı endişesi sadece bu.

...
yaw kayınço sen fenomen olmuşun siteye ne zararın olacak
ifade etme konusu sanalda sıkıntılı zaten az dikkat et sorun olmaz
:D

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Öyle deme ayrıcalık yok bakarsın tekmeyi atalar)))
bak aklıma hangi fıkra geldi

Hoca, bir gece mezarlık kenarında yürüyerek evine doğru giderken, ayağı kayar ve boş bir mezara düşer. O zaman kendi kendine “Acaba burada biraz yatsam sual melekleri bana da gelir mi?” diye düşünür ve gömleğini çıkararak yarı çıplak mezara uzanır. Bu sırada hayvanları çanak çömlek ve cam eşya ile yüklü katırcılar da mezarlığa doğru gelirler. Katırların boyunlarına asılı zincirlerin çıkardıkları sesler, hayvanların konuşmaları ve katırcıların bağrışmaları duyulur. Nasreddin Hoca, bütün bu gürültü ve seslerden hiçbir anlam çıkaramaz. Kendi kendine “Ne tâlihsiz bir zamanda buraya düştüm. Kıyâmet Günü gelmişe benziyor” der.

Dehşet ve korku içindeki Nasreddin Hoca hemen mezardan kaçmayı düşünür. Fakat tam mezardan çıkacağı sırada, fincancı katırları da Hoca’nın düştüğü mezarın önüne gelirler. Mezardan yarı çıplak bir mahlûkun çıktığını gören hayvanlar, paniğe kapılarak ve birbirlerine çarparak koşuşmaya başlarlar. O zaman da sırtlarındaki çanak, çömlek ve cam eşya yere düşerek paramparça olur.

Sinirlenen katırcılar, Hoca’yı yakalayarak kim olduğunu, geceleyin mezarlıkta ne aradığını sorarlar. Ne diyeceğini bilemeyen Hoca, öteki dünyadan geldiğini, bu dünyada olan biteni merak ettiğini söyleyince, katırcılar Hoca’yı iyice hırpalarlar.

Hoca, gece yarısı vücudunun her tarafı ağrı ve sızı içinde evine geldiği zaman karısı niye geç kaldığını sorar. Öteki dünyâdan geldiğini söyleyince karısı:

– “Peki o dünyada neler olup bitiyor?” diye sorar.

Hoca “Hiçbir şey! Eğer fincancı katırlarını ürkütmezsen, ürkütürsen bol bol dayak…

cihazlar konusuna fazla girme bence, yoksa gerisi sıkıntı olmaz
:D

sef_er

Operatör
4 cihazi olan kişi var benim bildigim, biri ehli müslim cüppeli sarikli ama sözleri boş, biri bu siteden banlandi kendisi arazide hic denemediği cihazi iyi fiyatlarla satiyor, biri sedegor katiliyorum fenomen olmuş bir kardeşimiz, diger usta derinden gidiyor sesi cikmiyor. Herkes kendine göre haklı. Fakat muhabbetimiz hoş, bana göre cubuklar boş, cihazlar evet mayhoş.

odin

Editör
bulmak istemeyecegim 2 seyden birisi kitap digeri heykel. olurya belki kismetimizde vardir o zamanda sessiz sedasiz yurtdisina cikarmak olur mecbur. aksi halde basimiza bela olur, emmi yok dayi yok :D

Tastan

Editör
Herkese hayırlı cumalar diliyorum Sedegor ustamız zaman ayırıp düşüncelerini yazmış saygı ve minnet duyar bize yarayacak olanları çeker alırız eleştirmek bazen eleştirilmekte güzel en azından çizgilerimizi bilir hedeflerimize netleşiriz sonu olmayan bir konuya nokta koymak zor tabi ayrıntıları çoktur teferruatlıdır ama tek bildigim umut nerde nasıl nedurumda olursan ol umudunu asla yitirme....Selametle

GERMO

Engellendi
Sedegor ustam güzel kardeşim, anlayışın için teşekkür ederim, bende onu yazdım zaten yılların bilgi birikimi, güzel ülkemin insanlarının yararına olduğu için gizli saklı yapılan bir cihaz, ben ücretli istiyorum kardeşim, bakarım fiyatı benim için uygunsa alırım neden olmasın, birde test için el değmemiş yerler burası, az değerli çok değerli, elması ne istersen var burda, tek eksiğimiz bir cihaz sonrada en başta can Sağlığı, inşallah başarılı olursunuz, Rabbim kimsenin emeğini alın terini boşa çıkarmasın inşallah, hepinizin işi gücü rastgele, Allah cc ya emanet ediyorum hepinizi, hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum.
Herkesin bir işi var en fazla birde ek işi var, fazlasına can dayanmaz kardeş. Birde dedigim adamlar Mühendis işin erbabı, her kez bildigi işle ugraşacak!
Evet ben cok ugraştım ama benim fikrimi içraata onlar döktü, ortagım desem olurdum patend yok üretim yok desem yapmazlardı. Ama onlarında bir işe bir projeye ihtiyacı vardı belki vesile olduk. Hayırlı olur inşallah.

Herkese Hayırlı Cumalar

GERMO

Engellendi
@sef_er Kardeşim, @Sedegor ustam bizi diğerleri veya diğeri gibi oyalamiyor, bizi kandirmiyor, emek verilmiş bir cihaz var, parasını veren düdüğü çalar diyor, eeee artık bizde bakacaz cebimizdeki paraya alabilirsek bizde çalarız düdüğü, bu zamanda herşey para ile pul ile gardaş, uçuk bir fiyat olursa, yine cubuga sakule devam deriz, yeterki can sağolsun, Allah cc hepinizden razı olsun inşallah.
sef_er ustam cihaz yapan kullanan bildiğim 10 kişi veya daha fazlasıda var.

CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN
4 cihazi olan kişi var benim bildigim, biri ehli müslim cüppeli sarikli ama sözleri boş, biri bu siteden banlandi kendisi arazide hic denemediği cihazi iyi fiyatlarla satiyor, biri sedegor katiliyorum fenomen olmuş bir kardeşimiz, diger usta derinden gidiyor sesi cikmiyor. Herkes kendine göre haklı. Fakat muhabbetimiz hoş, bana göre cubuklar boş, cihazlar evet mayhoş.

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
GERMO, onemli degil nasip varsa Bağdat'tan gelir, cihaz cennetindeyiz yani, sen sağ ben selamet be kardesim