Define tespiti için yeni bir Yöntem

Cennetvari

Member
Bi yer daha vardı. Bu sefer hocanın haberi vardı. Bizi koruyacaktı bir durum olursa. Dediğine göre camdan yapılmış göz yaşı şişesi vardı. İçide göz yaşı iile dolu idi. Vardık olay yerine başladık Çalışmaya. Dediği gibi 2.30 metre sonra çıkardık şişeyi. Burasıda sahipli idi ama hoca çözecekti biz çalışırken. Ben aldım elime incelerken arkadaş istedi. Biz Sevinçten ölecektik ki arkadaş şişeyi eline Aldı bir anda karşımızdaki köyün ışıkları söndü. Her taraf zifiri karanlık. Tam o an arkadaşın eline alır almaz Şişe paramparça oldu. Biz şok olmuştuk. Baktık hoca Arıyor yine. Ben daha birşey demeden üç harfli tekme Attı parçalandı değil mi dedi. Ben ikinci şoku yaşıyordum. Ama iş işten geçti evin yolunu tuttuk. Yine hüsranla sonuçlandı. Okuyanlar inanmaya bilir ama canlı canlı yaşadık bunları.

Cennetvari

Member
Bizde Hardal tohumu döküyoruz duasını okuyup. Toplandığı yere kül döküyoruz. Çıkan ayak izine göre adak kesip deniyoruz. Ilk denemede tohumlar toplandı ama kül işi olmadı. Döktüğümüz gece yağmur yağmış. Kül mül kalmamış. Havanın açmasını bekliyoruz

alfa36

Engellendi
cinler var ve maddeye etki ettiklerini biliyorum ama insanlara etki ettiğine inanmıyorum. size her türlü şekilde görünebilir en korkunç şekillere girebilir ama bu demek değil ki size birşey yapabilirler. insanın en derin korkularını bilip onları kullanıyorlar. sen şu taşın yerini bana özelden at kardeşim gerisine karışma ne varsa ortak :D ;)

dağcı1

Yeni Üye
Dostlar,hardal yada benzeri yöntemelerle yada hocalar yardımı ile herhangi bişey bulmuş kimse var mı aramızda?Bir tane sikke dahi olsa razıyım.Lütfen bizzat bulan ustalarımız,bendeki bu şüpheleri giderebilirmi?

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Dostlar,hardal yada benzeri yöntemelerle yada hocalar yardımı ile herhangi bişey bulmuş kimse var mı aramızda?Bir tane sikke dahi olsa razıyım.Lütfen bizzat bulan ustalarımız,bendeki bu şüpheleri giderebilirmi?
Sen hocayı bırak senin ilacın bende,1 ay oldu hala tık yok gelmedin .)))

dağcı1

Yeni Üye
Sen hocayı bırak senin ilacın bende,1 ay oldu hala tık yok gelmedin .)))
Kardeşlik malum köyde tarla tohum zamanı.Halen iki büklümüm ama traktörden inmeye fırsat bulamıyoz.Mutlaka gelip o ilaçla ilgilenecem.Unutmuş değilim.Sen biyandanda GPR işini aklında tut.Ve senin cinli perili yerleri beklet,bende oraların hepsine talibim:)

D

deniz_efe

Misafir
Bizde Hardal tohumu döküyoruz duasını okuyup. Toplandığı yere kül döküyoruz. Çıkan ayak izine göre adak kesip deniyoruz. Ilk denemede tohumlar toplandı ama kül işi olmadı. Döktüğümüz gece yağmur yağmış. Kül mül kalmamış. Havanın açmasını bekliyoruz
Cennetvari paylaşımlarını ilgiyle takip ediyorum.
Dikkat ettim de şisel konuna hiç yorum yapmamış.
O da çok değerli bir arkadaşımızdır.
Bu gibi konularda sözünün üstüne tanımam.

:227:

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Kardeşlik malum köyde tarla tohum zamanı.Halen iki büklümüm ama traktörden inmeye fırsat bulamıyoz.Mutlaka gelip o ilaçla ilgilenecem.Unutmuş değilim.Sen biyandanda GPR işini aklında tut.Ve senin cinli perili yerleri beklet,bende oraların hepsine talibim:)
GPR işine baktım lakin GPR cı eleman puf olmus duyduguma göre.
ORdan iş cıkmaz yani.

Cin olan yerleride sana devrederim halledemezsek.
Bizim elemanlarda cin savar senin gibi .)))
Şu ara onları salacam .)))

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İnş noksan yazmamışsındır cennetvari kardeşim:20: çünki deneceğim

Ş

şisel

Misafir
@Cennetvari paylaşımlarını ilgiyle takip ediyorum.
Dikkat ettim de @şisel konuna hiç yorum yapmamış.
O da çok değerli bir arkadaşımızdır.
Bu gibi konularda sözünün üstüne tanımam.

:227:
Evet ustam bu konuya bilerek cevap yazmadım,sessiz kalmayı tercih ettim çünkü ben bu olayı kurcalamak istemiyorum .bu konuda tarafsız kalmak daha iyi fikrimi merak edenlere gelince bende kalsın...farkındaysanız konuyu açan arkadasada yorum yapan arkadaşlarada birşey yazmadım...tek birşey bu gibi olaylar öyle dilde söylenen dualarla olmaz tam kavli dua etmek gerekir yani dil ile kalp beraber duayı okur..rabbim dilemişse zaten olur..eger yapmış ve olmadıgı söyleyen arkadaşlar varsa içimizde dille etmiştir..yok kavli dua etmişse rabbim diledikten sonra olmayacak iş yoktur.. philippusdede bu konuya güzel bir cevap vermiş onada teşekkürler herşey bildigimizi zannederiz ama gözden kaçırdıgımız şeyler vardır unutmayalim..

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Noksan veya fazla.
aman dikkat et çarpılıp agzınla burnun yer değiştirmesin .)))
Bu üfürme işleri cok sakat cünkü.
hititli akşam akşam tırsıttın bizi işlemi yaptım sabahı bekliyorum hayırlısıyla