Define tespiti için yeni bir Yöntem

alfa36

Engellendi
bak kardeşim dediğin yöntemleri uygulamadım bilmiyorum fakat mümkündür olabilir, adak işine gelince. adak sadece allaha adanır kurban allah için kesilir onun haricinde birine kurban kesmek ona adamak onu ilah edinmek demek. allahtan başka ilah olmadığına inanıyorsan bu yaptığının ne olduğunu az çok anlamışsındır. doğru yoldan sapma kardeşim allaha sığın ve korkma cesareti olmayanı da yanına alma. selametle.

mutaf

Yeni Üye
Bizim yerde her yer keçi koyun dışkısi :) o zaman verim alamayız hardal tohumundan desenize :)

köstebek67

Yeni Üye
Ben geçen yıl aldım hardal tohumunu bu olayı denemek için ama yapmaya fırsat olmadı hala çekmecede duruyo anam geçen çekmecede marul tohumunun ne işi var diye soruyodu :D :D küle gelince benim duyduğuma göre tepsinin içine serilip mal olan yere akşamdan koyulurmuş eğer mal sahipli ise gece orda gezenlerin ayak izleri külde belli olurmuş, adak için döküldüğünü duymamıştım hiç

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Abi araba almayı düşünüyorum da hayatımda böyle pazarlık görmedim, arkadaşlarınla bi el atsan 20.000 TL civarı araç düşünüyordum ben piyasası 50.000 TL lik bakarsam siz onu 20.000 TL'ye kadar düşürürsünüz. :zuhaha:
Sivasın adamını tanısan sormazdın bu soruyu .))

Bizim elemanlar hep sivaslı ve biri varki görme ne pazarlık ediyor,tam kökten sünnetci.
Yıllardır alışveriş yaptıgım ahbabım olan bir magaza vardı.
Bunu götürdüm bi pantolona 25 tl dedilerdi.
Bu temizinden 10 kagıt veriyim demezmi adamın agzından ateş gözlerinden lazer cıktı.
Bizi kovdu bide dayak yiyorduk .)))
Daha slm sabah vermiyor hesap et işte.

Hatta bi ara dünya rekorları kitabına gececek cünkü karıncadan yag cıkartabiliyor .))

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Bu arada maşallah hepinizde kara büyü dahil her koca karı işini biliyomuşsunuz .))
Kül dök adak ada vs.
Korkulur sizden.
Esas cin sizsiniz mazallah .)))

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar bu kül olayını illaki adak için demedim yanlış anlaşılmasın ben sadece duyduğumu söyledim bizim Köyde bir yer vardı ben Çocukken oraya giden herkes hasta olurdu çarpılırdı falan bizi uyarırdı dedem sakın oraya yaklaşmayın orda para var kurban istiyor ölürsünüz falan derlerdi bir gün karar verdiler buraya bakalım diye önce kül koyalım dediler ve koydular sabah baktıklarında adam izi var orda adam kurban istiyor deyip bıraktılar halende Öylece duruyor doğruluk payını bilemem bunu bilenler açıklasın bizde Öğrenelim hep beraber

alfa36

Engellendi
Arkadaşlar bu kül olayını illaki adak için demedim yanlış anlaşılmasın ben sadece duyduğumu söyledim bizim Köyde bir yer vardı ben Çocukken oraya giden herkes hasta olurdu çarpılırdı falan bizi uyarırdı dedem sakın oraya yaklaşmayın orda para var kurban istiyor ölürsünüz falan derlerdi bir gün karar verdiler buraya bakalım diye önce kül koyalım dediler ve koydular sabah baktıklarında adam izi var orda adam kurban istiyor deyip bıraktılar halende Öylece duruyor doğruluk payını bilemem bunu bilenler açıklasın bizde Öğrenelim hep beraber
orası kalmaz şimdiye çoktan uçmuştur :D

star50

Member
:174:

Daha dün araziden döner dönmez akşam vakti bir yere götürdüler.
Gittigime pişman oldum ermeni arazisi dagın bası adamı kurt yer.
KAranlık çökünce benimde üzerime bir agırlık çöktü dedim dönelim .)))
Gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir .)))
Çok şükür rahat çişe cıkıyorum,tekrar başımı belaya sokmam .)))
sen ermenileri boşver ben sana roma fıstıgı ayarlayacagım:D

Cennetvari

Member
Meseleyi biraz daha aydınlatalım. Herkes birşey biliyor ama hep eksik gedik. Bi araya gelince bir bütün olacak sanırım. Bende Tecrübe ediyorum sayenizde. Bizim hocaya çok yer gösterdim. Adam noktasına virgülüne kadar ne OLDUĞUNU nerde OLDUĞUNU söylüyor ama gel gelelim hepsi sahipli diyor. Bi yer vardı kolayca yapılacak. Yarım metre kazınca yarım tonluk bi taş çıkacak. Mal onun Altın'da dedi. Ama sahipli dedi. Bizde hocaya söylemedik gittik bi gece. Arkadaşlar dalga geçiyor bakalım taş mı çıkacak cin mi çıkacak diye. Yarım metre kazdık hocanın dediği taş çıktı. Millet buz gibi kesildi. Herkes cin çıkarmı diye korkmaya başladı. Biz Taşı biraz meydana çıkardık ama çıkarmaz olaydık. Yakınımızda ağaçların olduğu yerden bi ses geldi. Yılan tıslaması gibi. O yöne baktık. İnanırmızınız boyu 20 metre genişliğini sormayın. Ben kimse kıpırdamasın dedim ama o anda telefon çaldı. Herkes telefon sesi ile atıldı gitti. Bende zorla olsun telefona baktım. Arayan Hocaydı. Açtım bağıra bağıra hemen ordan uzaklaşın ben baş edemiyorum dedi. Hocanın haberi yoktu gittiğimizden ama nasıl öğrendi bilmiyorum. Biz ondan sonra bi topukladık ki sormayın. Yılan dili 2 metre vardı sanırım. Pul pul üzeri. Hocanın yanına gittik hemen. Hoca cinlerin en tehlikeli kabilesi OLDUĞUNU söyledi. Biz daha önceden kendimize koruma yaptırmıştık ordan öğrenmiş Başımıza gelenleri. Şimdi hoca ne derse onu yapıyoruz. Ama gösterdiğimiz her yer sahipli çıkıyor. Sahipsiz yer bulamadık...