değerli ustalarım yorum yapabilir misiniz rica etsem

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Ekli dosyayı görüntüle 230865

Burası karakısrak yaylasında idi sanırım size yakınmı bilmiyorum pontusun izleri burada fazlasıyla mevcuttur bilginize...

botan5656

Engellendi
Yüklediğiniz resimlere bakarak yorum yapıyorum ve tamamen şahsi fikrim her şey gayet doğal ve orda ne kurt var nede başka bişey. Belirgin bir şey görünmüyor yani. Bi de şunu söylemek istiyorum. Hepimiz çocukken bulutlara bakıp türlü türlü şeylere benzetmisizdir. Bilgi ve tecrübesi olan arkadaşları tenzih ederek söylüyorum burda da hala o çocukluğunu hatırlayan arkadaşlar var. Sırf fantezi olsun diye sırf maksat bende burdayım haberiniz olsun diye dağı taşı çizip karalamak konu sahibine zaman kaybettirir ve bi faydası da olmaz.

riyala

Aktif Üye
Yüklediğiniz resimlere bakarak yorum yapıyorum ve tamamen şahsi fikrim her şey gayet doğal ve orda ne kurt var nede başka bişey. Belirgin bir şey görünmüyor yani. Bi de şunu söylemek istiyorum. Hepimiz çocukken bulutlara bakıp türlü türlü şeylere benzetmisizdir. Bilgi ve tecrübesi olan arkadaşları tenzih ederek söylüyorum burda da hala o çocukluğunu hatırlayan arkadaşlar var. Sırf fantezi olsun diye sırf maksat bende burdayım haberiniz olsun diye dağı taşı çizip karalamak konu sahibine zaman kaybettirir ve bi faydası da olmaz.
zaten kurt dediğim kayayı atmadım ki ustam

riyala

Aktif Üye
şimdilik bu kadar ustalarım.yorumlarınızı bekliyorum

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Trabzon
Doğu karadeniz deyince hani olurya keza burassıda g.doğu tarafında kalıyor

Toy48

Member
riyala kardeşim emek vermen güzel birşeyler öğrenmeye çalışmak daha güzel bidaha araziye gittinde kayalarin dibinde yakınında mıcır varmı yani ufak taş parçaları bi bak varsa oraları fotola Allah'a emanet