Elimdeki parça paha biçilemez kendime ilimdar hoca arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilinmemeli

Yeni Üye
Kaşıkçı Elması var cindar veya ilimdar bir hoca arıyorum acil.

Arkadaşlar elimde Ermenilere ait bir gömü haritası ve yeri bulunmaktadır.Haritadaki tüm yerler gidilip keşfedilmiştir.Kaşık,kaya vb şeyler mevcuttur belirtilen noktada o işaretler vardır.Fakat bir kaç kişiyle buraya gidip kazı yapamadık çünkü korunmalıymış ve hoca geri çekilince bizde geri çekilmek zorunda kaldık.Kendine gerçekten güvenen ilimdar hocalar ben bunu yaparım diyorsa tüm yol masrafları karşılanacak şekilde noktaya götürülücek ve çıkan malın %25 ini alacaktır.Hiçbir şekilde haritayı gösteremem ve yeri benimle yola çıkmadan öğrenemez.Benim ilmim yok ve görüntüm kapalı o yüzden istanbulda yüz yüze görüşebileceğim güvenilebilir bu işin ehli olan özellikle görüntüsü açık birisini arıyorum.Unutmadan malın zekatı verilmeden dağıtılacağı için %25 lik kısmı alan kişi zekatından sorumludur. Telefon numaranızı özelden atın yada ben size atıyım.

Son düzenleme:

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustam bende böyle hoca arıyorum ama bu hocalar eskide kaldı yok şimdi böyle hocalar sen böyle anca yeri öğrenecek hoca bulursun gibime geliyor hadi hayırlısı

Arcadius

Member
Üç gulfü bir elham oku sahibine gavur ya bunlar sen isa mesih seni korusun yavrum de giriş işe baktın kazmalar kürekler kırılmaya uçuşmaya başladı başka bir kazma kürekle giriş pes etme :)

bilinmemeli

Yeni Üye
İçindeki mala kadar söylendi arkadaşlar o yüzden %25 tatmin edici bi rakam olduğu için öyle yazdım yer belli bizzat gözümle gördüm fakat hocamız korkunca bizde korktuk ister istemez tarihteki kaşıkcı elmaslarından bi yerdir.. Astral yolculuk ile test edilmiştir.. Görüntüsü açık hoca medyum bay bayan kim varsa teklifim bellidir.

LabarNa

Bilgili Üye
Üç gulfü bir elham oku sahibine gavur ya bunlar sen isa mesih seni korusun yavrum de giriş işe baktın kazmalar kürekler kırılmaya uçuşmaya başladı başka bir kazma kürekle giriş pes etme :)

süper sin kardeş valla güldür dün bizleri

LabarNa

Bilgili Üye
İçindeki mala kadar söylendi arkadaşlar o yüzden %25 tatmin edici bi rakam olduğu için öyle yazdım yer belli bizzat gözümle gördüm fakat hocamız korkunca bizde korktuk ister istemez tarihteki kaşıkcı elmaslarından bi yerdir.. Astral yolculuk ile test edilmiştir.. Görüntüsü açık hoca medyum bay bayan kim varsa teklifim bellidir.

İçindekiler neymiş peki
söyleyenin kalb gözümü açık yada hangi boyuttan destek alarak görmüş ?

bilinmemeli

Yeni Üye
tılsım üzerinden bilgi aldık içindeki başlıktada yazdığı gibi kaşıkçı elmasıdır. cana can kana kan anlaşması var. görüntüsü açık ve bakım yapabilerek bilgi alan birini arıyorum yada günü birlik icazet vericek

LabarNa

Bilgili Üye
anladığım kadarı ile görüntüyü cihazla almışlar
yükle bence foruma benimle birlikte herkesler görsün tüm forumla takdir edelim seni ve seni kati konuşturan cihazı ve kişileri

bilinmemeli

Yeni Üye
anladığım kadarı ile görüntüyü cihazla almışlar
yükle bence foruma benimle birlikte herkesler görsün tüm forumla takdir edelim seni ve seni kati konuşturan cihazı ve kişileri
Gönderme yapmaktan kastım görevli olan cini sana gönderip bakım yapmanı sağlamaktı :)

bilinmemeli

Yeni Üye

o boyutla ilgilenmiyorum kardeş ilgilenlerlede ilgilenmiyorum sana kolay gelsin yüce Allah herkese gönlünce versin inşallah...
Biz o boyutla ilgilenip çalışıp yorumluyoruz herkesin kendi fikri yinede yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Görüntüsü açık bakım yaparak bilgi alabilen taifesi güçlü varlık veya varlıklardan oluşan HOCA-MEDYUM-BAY-BAYAN farketmeksizin aranmaktadır bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...