En çok acıdıgım kişi !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

N@KKoZ

Aktif Üye
Doğrusunu yaz ustam , benmi yanlışım yaz adamım yanlış sın de , yaz doğrusunu , Doğru olan bu öğren doğrusunu de. Ben yazıyorum etiket yada alıntı yapıyorum Bence doğrusu bu diyorum. Rengim maviyken de , yesil iken , Şimdi de fark etmiyor , hatalı ise yazıyordum yazıyorum da . Kimse hakaret etmedi sanane demedi benim doğrum bu demedi , Beni de düzelttiler , hayırdır demedim. Sende yaz sık sık gel ustam , çeşit ne kadar olursa sohbet okadar sağlıklı Doğru olur.
öyle değil işte, şu işaretin arkasına tıklayıver, sağına bakıver solunu alıverle bu iş olmuyor.. bi bakmışın ne işaret kalmış git gel nede adamda azim. Bilmeyen adam şuraya bakıver diyor tesadüf tutarsa diye yada gözüne o an orası çarpmış. Bu işler öyle yürümüyor malesef..
Çok yorum yazılması çok kişinin katılması malesef kaliteyi artırmıyor

mayhem

Co Admin
Co Admin
Her konuya onlarca yorum geliyor ancak doğru olan yok denecek kadar az hatta yok..
Kalite asla tesadüf değildir..
Karişmiyim diyorum Sohbet etsinler hep bir iğneleme tahrik imalı yazılar . Bu kadar insanın yaptığı yoruma kalitesiz demiş olmuyormusun şimdi insanlar acemi olabilir fakat yazdırmayın beni bilipte bu kadar kalitesizleşmenin anlamı yok . Burda emek verip vakit ayıran insanların hakkına girmeyin . sağa sola cihazla bakalım yerinize gelelim diyenlerde var işi ticarete dökenlerde her kezi aynı sanmayın bilip bilmeden yazıp ciziyorsunuz hadi adam bilmiyor yazıyor sohbet tadında sen biliyorsunda ne oluyor sırf şu yazına canım sıkıldı yoksa eklenti yapmazdım . ister alın ister alınma fakat yanlış yazılar yazmayın .

N@KKoZ

Aktif Üye
Karişmiyim diyorum Sohbet etsinler hep bir iğneleme tahrik imalı yazılar . Bu kadar insanın yaptığı yoruma kalitesiz demiş olmuyormusun şimdi insanlar acemi olabilir fakat yazdırmayın beni bilipte bu kadar kalitesizleşmenin anlamı yok . Burda emek verip vakit ayıran insanların hakkına girmeyin . sağa sola cihazla bakalım yerinize gelelim diyenlerde var işi ticarete dökenlerde her kezi aynı sanmayın bilip bilmeden yazıp ciziyorsunuz hadi adam bilmiyor yazıyor sohbet tadında sen biliyorsunda ne oluyor sırf şu yazına canım sıkıldı yoksa eklenti yapmazdım . ister alın ister alınma fakat yanlış yazılar yazmayın .
Buda benim şahsi görüşüm. Siz insanların düşünce yorumlarına saygı duymamı istiyorsunuz ama benim düşüncelere gelince saygı duyma duyarlılığı yok. Ha yanlıştır doğrudur o ayrı konu ama saygı gerkes için geçerli olmalı

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
öyle değil işte, şu işaretin arkasına tıklayıver, sağına bakıver solunu alıverle bu iş olmuyor.. bi bakmışın ne işaret kalmış git gel nede adamda azim. Bilmeyen adam şuraya bakıver diyor tesadüf tutarsa diye yada gözüne o an orası çarpmış. Bu işler öyle yürümüyor malesef..
Çok yorum yazılması çok kişinin katılması malesef kaliteyi artırmıyor
Forumda bilinçli kişiler, usta, dediğimiz kişilerden hiçkimsenin işaret ve izleri kır, del, dök dediğini görmedim. Aksine bozma, kırma diye hep tembih edildi. Herkes bildiği, gördüğünü yazar çizer. Doğru veya yanlış. Bu kalitesizlik değildir. aksine doğruya giden yoldur. gömü/define işlerinin standardı yoktur. misal yuvarlak bir oymanın mezarı bazen hemen altındayken bazen 500 metre ilerisinde olabiliyor. Nedir bu işin kalite standardı? neye göre belirlenecek? söyleyinde bilelim.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sen ne dediğini bilmiyorsun N@KKoZ insanları eleştirmek bize düşmez fakat genel yazarken tüm üyeler için geçerli böyle bir durum yazım kabul görmez yanlışsınız saygı diyorsunuz fakat değil bilginiz olsun daha dikkatli olunuz .

N@KKoZ

Aktif Üye
Sen ne dediğini bilmiyorsun @N@KKoZ insanları eleştirmek bize düşmez fakat genel yazarken tüm üyeler için geçerli böyle bir durum yazım kabul görmez yanlışsınız saygı diyorsunuz fakat değil bilginiz olsun daha dikkatli olunuz .

Tamam

N@KKoZ

Aktif Üye
Forumda bilinçli kişiler, usta, dediğimiz kişilerden hiçkimsenin işaret ve izleri kır, del, dök dediğini görmedim. Aksine bozma, kırma diye hep tembih edildi. Herkes bildiği, gördüğünü yazar çizer. Doğru veya yanlış. Bu kalitesizlik değildir. aksine doğruya giden yoldur. gömü/define işlerinin standardı yoktur. misal yuvarlak bir oymanın mezarı bazen hemen altındayken bazen 500 metre ilerisinde olabiliyor. Nedir bu işin kalite standardı? neye göre belirlenecek? söyleyinde bilelim.
Birazdan birkaç örnek atayım bakın

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sedegor konuyu bir yere bağla her telden yazan oluyor insanların bulduklarımı işaretemi yada sohbet tadında olması güzel olur bilgi paylaşımıda olur karışmış konu Güler yüz güzel sohbet zor olmamalı .

jeolog

Co Admin
Co Admin
Zaten eleştiren arkadaşlar da bu alanın duayenleri... :69:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Sedagor çevrim dışı ama onunda isteyeceği
Istişare tadında bir konu olurdu
Gerçi kendisi her zaman eleştirilerin odağı ve
Eleştiri sever birisidir ama yinede ona kalmış

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Yazdıklarının bir çoğunu kelimesi kelimesine farklı konularda dile getirmişimdir. Eleştiri ve iğnelenelerde gayet yerinde. Kusura bakmayın Sedegor haklı! Hele o nasip vurgusu ile işi bitirmiş zaten.
Tevafuken bulanların sayısı arayıpta bulanlara nazaran kat be kat fazla!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...