En çok acıdıgım kişi !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jookerturk

Bilgili Üye
Bakmakla görmek arasında ki farkı anlayan insan bu dediklerinize vakıf olur. Bakıpta görmeyen insan için yapacak birşey yoktur. Bunu Mal bulanındır ustamız sayesinde çok iyi anladım sağ olsun var olsun.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Öncelikle gömü define işinin standartının olmadığını söylüyorsanız daha size söyleyecek birşey bulamıyorum. Ölçüsüz kesinlikle bir tane bile işaret yoktur, gelişi güzel yapılan bir tane işaret göremezsiniz, istisnasız hepsi ölçülüdür, bilene görene tabiki.

Bu işin kalite ve standartına gelirsek, aşağıdaki eklediğim resimlerde fotoğraflı define işaretlerindeki ilk 10-15 konudan alıntı resimler, orda kaçak kazı yapan arkadaşlara yorumlar yaparak teşvik edenlerde var, süper modsunuz ancak forumu yeterince takip etmiyorsunuz demekki. Detaylı araştırma bile yapmadım ilk 10-15 konudan buldum bu yorumları. Ayrıca şu kare içine aldığım yerleri kontrol ediver cümlesinin kaz,kır anlamı taşıdığını akli dengesi yerinde olan herkes bilir.

Burayla ilgilen deyince kucağına alıp sevme anlamında yorum yapılmıyor neticede.

Bazı yorumlar var, birisi demiş doğal diğeri çok güzel işaret demiş, bir başkası ise, burayla uğraşmayın sizi aşar. Bu şekilde yorumlarla kalite kendini belli etmiş malesef.

Ha buyur birkaç örnek kardeşim. Benimde mesela takip ettiğim konular ve kullanıcılar var, sedegör onlardan bir tanesi ve benzer şekilde açılan prokasyon konuları, bende böyle konulara yazmayı seviyorum. Onun dışında uzaktan takipçisiyim.

Bunun aksini inkar eden bilinçli bu isi yapan hiç kimse
Hesapsız kitapsız gomulerin yapılmadığını bilir
Her isaret in bir ölçüsü vardır diye bir kaide söz konusu bile de yildir ...

Arazi konum coğrafyası jeolojisi neyi gerektiriyorsa
Isaretle gomu arasında ki ölçümlerde zaman zaman üç aşağı beş yukarı değişir
Bunu geç

Aklı selim her insan bilir ki ...
yasal prpsedorde geçerli kelimeler
Kullanılmadığı SURECE SUC TESKIL ETMEZ

sana senin kendi bildiğin dilden tam iki kez yakalandim verdiğim cevabı söyleyeyim

Kısa kesecem ...

Bir yerde arge yapıyoruz

Jandarma geldi baskın yedim
Önce ritüel arama resimleme
Vs. Vs. Kimlik kontrolü gbt sorgulaması

Sonrasında bak kardeşim sana bir sefer soracam
Jandarma soruyor ,...!
Burda ne işiniz var siz NE YAPIYROSUNUZ ?

BEN.. ESIYORUZ

JANDARMA TEKRSR SORUUORUM ... NE YAPIYROSUNUZ ?
BEN... ESIYORUZ KOMUTANIM ...

Bak narkoz burdaki olayı sana açıklayayım sen yine kendi bildiğini okucsyacaksin ama olsun
Eğer ben orda esiyoruz yerine kaziyoruz deseydim
Jandarma beni alırdı
Ama koy luk yerde eselemek köylü ağzı ile konuşmak oranın
O koyun halkı olduğun anlamını taşır
Hele ki yerleşim yerine yakın olmam jandarmayada hiç bir kız vermemem beni bu işten siyirtti 2 kez
Cihaz yok kazma kürek
Cubuklarida toprağa saplamistim

Şimdi güzel kardeşim sen inat zıt bir insansın
Çok şey bildiğini sanıp aslında bilmeyensin

Onu deme bunu deme ne diyecek
Sanki bu devlet bu sitelerin varlığından habersiz mi ?
Hic mi istihbaratçı yok çok..

Prosodorde kullanımı yasak kelimeler

Vur kır patlat kaz ucur önde gelen yasaklı kelimeler dolaylı söylene bilir kelimeleride sen yasakliyorsan onu bilemem
Sitenin yeni SIOSU SENSIN SEN DAHA BILIRSIN

Kamhi Leonard

PiSaGoR
O sozde ilk 15 sayfada aldım dedigin alıntı banli nikckte yorumda bana ait git kendine is ara
5 senelik yorumu nerden buldun
Pilyaconun paylasimi
Ordan daha sonra ozel den görüşüp nokta atışı yapıp malzemeyi cikartirdik geçmiş olsun
Budami gol de yil

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bilgi kıymetli değerli kardeşim. Bize öğretilen ilk şey bilgiyi sadece tanıdığınız ve hak edenlerle paylaşın.
Madem hal budur,
Tez elden tum sitelerden uzaklasmaniz lazim.
Tanidiginiz ve hak edenlerle beraber size mutluluklar dilemekten baska elimizden birsey gelmez.
Lafiniz laf degil.
Bu lafin uzerine niyetinizi bile sorgulasak hata etmis olmayiz.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sedegor Kardasim,
Gordugun gibi is cercevesinden cikti.
Birazdan konuyu kapatacagim.
Nereye gidecegi belli oldu.
Uzulecek tarafi, senin disinda olaylar gelisti, olan senin guzel konuna oldu.

Sana sunu teklif ediyorum:
Buradaki yazilarinizi dusuncenizi ifade edenleri kopyalayip word sayfasina yapistiriniz. Tum soyleyeceklerinizi bu yazinin devamina ilave ediniz. Tamam oldu dediginizde yeni bir konu aciniz ve bu yazinizi buraya kopyalayip yayinlayiniz.

Sonra kim ne yazacaksa yazsin.
Bunlar yazilirken konunun takipcisi olacagim ve karsilikli tartismaya firsat vermeyecegim. Herkes yazacak amma tartisamayacak. Zira biz millet olarak tartismayi bilmiyoruz. Bizim tartismalarin sonu ya cinayetle bitiyor yada kufurlesmeyle.

Kardaslerim,
Konuyu kapatmak yanlis olmus falan demeyin. Begenelim veya begenmeyelim bu siteninde bir kurallar silsilesi var.
Kural olmazsa duzen bozulur.
Duzen bozulanacagina varsin birkaçimizin morali bozulsun. El gidecegine parmak gitsin, vucud gidecegine kol gitsin.

Konuyu kapatmam icinize sinmezse site kurallarini tekrar okudugunuzda bana hak vereceksiniz.

Ayrica tecrubemede guvenin, zira ben 20 senedir sosyal agalardayim, ve bircok yerin yoneticiligini de yaptim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...