Eşkiya belgelerine son aranan yerleri buldum arkadaşlar

hvefam

Engellendi
Belge 5: Zümrüt Kaplı Kur' an

Bu muhitte başlıca dereler aksu, Göksu, büyük derelerdir. Diğer dereler karışan derelerdir. Karahasan köprüsü goksu deresinin eteğindedir. Göksu küçük dere aksuya birleşir. Köprünün bir tarafı kaya bir tarafı topraktır. Köprünün ayağında bir karaca kafası bir gözü kör kör gözünde kuran var. Uzu zümrüt kaplıdır. Dikkat edilrise kadın saçları serpmedir. Köprünün gözlük kısmı manda dikili taşta haç var. Doludur. Diğer dereler keçi dere, domuzdere, papaz dere, karanlık dere, cevizli dere, geyikli dere, mermer mezarlık, soldan iner dereler karasu ali deresi, kazan dere, yeşildağ yeşildağdan keltepe kadranlı dere yedi keskinler deresi yel değirmeni keltepe eteğindedir.

hvefam

Engellendi
Resim isteyen arkadaşlar yeterlimi daha isteyen varmı...

ölmezada

Aktif Üye
Resim isteyen arkadaşlar yeterlimi daha isteyen varmı...

Sen dağ taş kayalıkların fotoğraflarını koyup kendine göre yorum yapıyorsun.bana göre bu resimler bir anlam ifade etmiyor. madem uğraşıyorsun bu resimlerin net olanları varsa onları koy buraya da millet de birşey anlasın . hvefam

Prometeus

Member
Bencede senin erkenden ayrilman en doğrusu olur çünkü ruh sağlığın iyi değil kanimca şizofreniye dogru gidiyon bunlarda işaret felan yok

deli firat

DOĞACI
Boş işler eşkiya belgeleri kilise oydurması asıl yerleri gizlemek için yapılan işler

jeolog

Co Admin
Co Admin
Eğer mesleğin grafiker ya da designer falan ise dostum bu tip şekilleri kaya parçalarında hayal edip görebilmen gayet doğaldır.

hvefam

Engellendi
Arkadaşlar siz ne zannediyorsunuz yani, bu eşkiya belgelerinde aranan yerler niye bulunamıyor sizce, bu kadar basit düşündüğünüz için olabilirmi, adamlar işaretleri açık seçik yapmamışlar, işaretleri görmek için bile zaman, yön ve işaret kullanmışlar. Sizler şöyle düşünüyorsunuz işaret kayanın üstünde gözle görülür elle tutulur olmalı diyorsunuz, ama adamlarda sizin böyle düşüneceğinizi bildiği için böyle yapmamışlar. Mesela belgenin birinde kıç kıça yatan öküzlerden bahsederken derki uzakdan adi bir taşa benzer, fakat yanına gelirseniz öküze benzediğini göreceksiniz der, anlatabildim mi bilemiyorum..

hvefam

Engellendi
Bencede senin erkenden ayrilman en doğrusu olur çünkü ruh sağlığın iyi değil kanimca şizofreniye dogru gidiyon bunlarda işaret felan yok
Bence sende gözlerini bir kontrol etdir kardeş bu resimlerin hepsi tesadüfen mi bir araya gelmiş, yazdığım o kadar işaret aynı bölgede tesadüfen mi denk gelmiş ve bende uyduruyorum, çok net resimlerde var fakat yeri belli eder diye buraya koymuyorum...

hvefam

Engellendi
Alın size bir belge daha, arkacık değirmeni, resimlerin kötü oluşu cep telefonuyla çekilmiş olması kaynaklı, bunun için üzgünüm,..