Frekanslı alan taramalar konusu

sirus

Yeni Üye
Alantarmaları öven kesinlikle satıcısıdır.
Alantarmaları karalayan kesinlikle cihaz satıcısıdır.
Malesef her iki kesimde defineyi garibanların cebinde arar.

mega

Yeni Üye
Doğrudur 2 adet 50 cm 6 lik tek emaye bakır tel alıp 13 cm den kıvırıp le tel yapın çıkın araziye nerde birleşti çarpı yaptı orayı 4 metre derinlikte kazın ya mal çıkacak ya su çıkacak bahtınız kalmış birsey şansiniza.

atasdibi

Bilgili Üye
Alantarmaları öven kesinlikle satıcısıdır.
Alantarmaları karalayan kesinlikle cihaz satıcısıdır.
Malesef her iki kesimde defineyi garibanların cebinde arar.
Alan taramada elektronik olanların karalanması gereklidir. Cihaz satıcıları zaten ikisini de satıyor her durumda onların cebine giriyor para. Yalın çubuk kullanımını her zaman desteklerim ama parayla alınanları değil. Çubuk iş yapar ancak arayanda o yetenek varsa yapar. Çubuk teyit aracıdır, sadece çubuğa veya dedektöre güvenerek işlem yapılmaz. Önce orada bir şeyin olabileceğine dair emareler olması gereklidir. Eğer hiç bir iz olmadan çubuk, dedektör gibi şeylere bakarak kazarsanız kas yaparsınız sadece. Bir şeyler bulmayı ümit ediyorsanız kesinlikle etrafı gözlemleyip bir işaret iz bulmalısınız. Bu işe ciddi anlamda zaman verenlerin çoğu alet bile kullanmaz, gözlemleyerek tespit edip belki son aşamada alete başvurur. Bu kadar lafı garibanların cebindeki para gitmesin diye yazıyoruz. Yalın çubukta az bir miktar gider ama dedektöre, elektronik alan taramaya gidenden çok daha küçük miktarda gider. Kendisinin 50 liraya yapabileceği çubuğa gidip birkaç bin lira verecek insanları korumaya çalışıyoruz. Frekanslı alan taramalar soygun aracıdır. Zaman zaman zaten youtube da cihazları açıp inceleyerek insanların neye para verdiğini gösteriyorlar. İnsanımızın da kısa yoldan para kazanmaya hep niyeti olduğundan müşteri bulmaya zorlanmıyor bu şarlatanlar. Frekansın f sini bilmeyen köşe dönmeye hevesli arkadaşlar gidip 5000 liraya frekanslı çubuk aldığına inanıyor. Hangisini alacağına karar verinceye kadar video seyrediyor, okuyor ama bu aletler nasıl çalışır, frekans, rezonans, direnç nedir diye araştırmıyor. Bazan müstehak demek geliyor ama gene de uyarmaya çalışıyoruz yapmayın, almayın diye.

ramazan 24

Yeni Üye
Test sahasında onların sakladıkları malzemeyi değil gerçek arazide test yapsın ozaman ne olduğu anlaşılır
Ayrıca sürekli aynı ufak sandık içinde tekli bir parayı saklamaları ilginç değilmi. Birde sandık olmadan toprağa gömülü malzme üstünde test yapsınlar.

İşin sırrı ufak sandıkta anlayan anlar
Valla seni anlamak imkansız kesinlikle bu kafayla gidip okt almanı da önermem.. Bilader test alanı diye bişey yok arabayla giderken arabayı istediğin yerde durdur götürsün gömsün o iyonlu altını yada bronzu yada gümüşü fark etmez yine bulursun sandıkla alakası yok biz poşetin içinde bile bulduk hatta başka araziye gidelim dedik başka yerde test edelim dedik test ederken tesadüfen bir bronz bulduk onu da okt ye verdik işine yarar diye.. Yalana borcum yok.. Proton muş Ajax mış okm miş alayı halt etmiş okt nin yanında.. Sandiğa kafanı takktıysan videoları izle pet şişeye koyup yine buluyordu burda önemli olan maddenin kuru toprakta olması ıslak zeminde bulmadığını kendi söylüyor zaten.. Sandıkta kuru toprak var.

BMW-45

Aktif Üye
Her kes burada kendince haklı olduğu paylaşımlar yapıyor, kimsenin lafına sözüm yok. Eger ki bir emeyin üzerine kimse kara yakıyoraa vicdanına elini koyması lazım, yada bu siteden çıkarılması lazım yada bir alqı varsa insanları yaınış cihazlara sürükleme diye bir alqı operasyonu varsa bu sitede stenin kapatılması lazım. Yıllardır buradayım Türkcem biraz zayıfdır düşündüklerimi dile getirmekde zorluk yaşıyorum. Okt okm bionic gpr gradyometre ve sair bir cihazların hangisi kötü hangisi iyidir idda eden kişi buraya kendinin test videolarını koysun iddasının ne kadar doğru ne kadar yalnış olduğunu her kes görsün. Şimdi bakıyorum bir arkadaşım diyorki okt çok iyi bir arkadaşım diyorki çöp. Tamam anladık, o zaman yapmanız gereken şudur görüşün bir şey gömün okt bulur yada bulmaz test videosu çekin buraya koyun bitsin bu iş. Youtubda yalan dolan altını canlı yayında bulan o kadar firma videoları varki insanlara para tuzağı. Kardeşlerim bu sitenin adı kutsal bilgi kaynağı. Önce okuyun sonra bilgi yazın. Böyle gitmez bu iş. Bir kişi bir cihazı kötülüyorsa diger kişi o cihaza çok iyidir diyorsa siteninde adı kutsal bilgi kaynağıdırsa o zaman bu konuşmaları sonlandırıb buraya yazdıklarınızı kanıtlamak zorundasınız. Kanıtlamayacaksanız bu yorumları yapmayacaksınız. Çünki insanlar doğru dürüst cihaz almak ister. Benim fikrim bu kimseninde hakkına girmem kimseye kptü söz söylemem bu benim hakkım deyildir. Sadece yazılanların yorumların gerçeyi yansitmasının tarafındayım

sirus

Yeni Üye
Valla seni anlamak imkansız kesinlikle bu kafayla gidip okt almanı da önermem.. Bilader test alanı diye bişey yok arabayla giderken arabayı istediğin yerde durdur götürsün gömsün o iyonlu altını yada bronzu yada gümüşü fark etmez yine bulursun sandıkla alakası yok biz poşetin içinde bile bulduk hatta başka araziye gidelim dedik başka yerde test edelim dedik test ederken tesadüfen bir bronz bulduk onu da okt ye verdik işine yarar diye.. Yalana borcum yok.. Proton muş Ajax mış okm miş alayı halt etmiş okt nin yanında.. Sandiğa kafanı takktıysan videoları izle pet şişeye koyup yine buluyordu burda önemli olan maddenin kuru toprakta olması ıslak zeminde bulmadığını kendi söylüyor zaten.. Sandıkta kuru toprak var.
Beni anlamanızı beklemiyorum. Anlasanız Bile anlamamazlıktan gelirsiniz. Okt veya başka bir cihaza asla para vermem.
Ayrıca bir kullanıcıdan ziyade daha çok satıcı ve reklamcı izlenmi veriyorsunuz. Bu nedenle bu konuyu sizinle tartışmayacağım.

sirus

Yeni Üye
Her kes burada kendince haklı olduğu paylaşımlar yapıyor, kimsenin lafına sözüm yok. Eger ki bir emeyin üzerine kimse kara yakıyoraa vicdanına elini koyması lazım, yada bu siteden çıkarılması lazım yada bir alqı varsa insanları yaınış cihazlara sürükleme diye bir alqı operasyonu varsa bu sitede stenin kapatılması lazım. Yıllardır buradayım Türkcem biraz zayıfdır düşündüklerimi dile getirmekde zorluk yaşıyorum. Okt okm bionic gpr gradyometre ve sair bir cihazların hangisi kötü hangisi iyidir idda eden kişi buraya kendinin test videolarını koysun iddasının ne kadar doğru ne kadar yalnış olduğunu her kes görsün. Şimdi bakıyorum bir arkadaşım diyorki okt çok iyi bir arkadaşım diyorki çöp. Tamam anladık, o zaman yapmanız gereken şudur görüşün bir şey gömün okt bulur yada bulmaz test videosu çekin buraya koyun bitsin bu iş. Youtubda yalan dolan altını canlı yayında bulan o kadar firma videoları varki insanlara para tuzağı. Kardeşlerim bu sitenin adı kutsal bilgi kaynağı. Önce okuyun sonra bilgi yazın. Böyle gitmez bu iş. Bir kişi bir cihazı kötülüyorsa diger kişi o cihaza çok iyidir diyorsa siteninde adı kutsal bilgi kaynağıdırsa o zaman bu konuşmaları sonlandırıb buraya yazdıklarınızı kanıtlamak zorundasınız. Kanıtlamayacaksanız bu yorumları yapmayacaksınız. Çünki insanlar doğru dürüst cihaz almak ister. Benim fikrim bu kimseninde hakkına girmem kimseye kptü söz söylemem bu benim hakkım deyildir. Sadece yazılanların yorumların gerçeyi yansitmasının tarafındayım
İş yapan bir cihaz varmıki kanıtlansın.

Cihazı satıcısı kanıtlayacak müracaatını yapar resmi iznini alır kamera eşliğinde tespit ettiği yeri açar Bu işe son noktayı koyar.

Bir cihazı satabilmek için dökmedik dil bırakmıyorlar. Sizce bu normalmı

BMW-45

Aktif Üye
İş yapan bir cihaz varmıki kanıtlansın.

Cihazı satıcısı kanıtlayacak müracaatını yapar resmi iznini alır kamera eşliğinde tespit ettiği yeri açar Bu işe son noktayı koyar.

Bir cihazı satabilmek için dökmedik dil bırakmıyorlar. Sizce bu normalmı
İş yapar yada yapmaz ve ya iş yapan cihaz varmı yokmu onu kullanıcısı bilir. Arkadaşımız gittik test yaptık aldık dedi. Bir arkadaşımızda alan tarama yalan tarama yazınca cihazı almış arkadaşla cihaz çöp diyen arkadaşımızın bu konuda hodri meydan demesini beklerdim. Ve çekilmiş videoyuda buraya eklerdi bu olurdu kafalardakı sorulara cevap. Evet vardır insanlar öyle cihazlara para vermez, ama benim gibide merak eden arkadaşlar da vardır. Gerisi kalmış alanın memnun olanın ve çöp diyenin vicdanına

atasdibi

Bilgili Üye
cihaz çöp diyen arkadaşımızın bu konuda hodri meydan demesini beklerdim. Ve çekilmiş videoyuda buraya eklerdi bu olurdu
Bu alan taramayı aldık, test ettik diyen arkadaşa düşen görevdir Madem buluyor, videoyla test etsin göstersin. İşe yarar diyen iddianın sahibi o, iddiayı kanıtlamakta o kişiye düşer.

ramazan 24

Yeni Üye
Bu alan taramayı aldık, test ettik diyen arkadaşa düşen görevdir Madem buluyor, videoyla test etsin göstersin. İşe yarar diyen iddianın sahibi o, iddiayı kanıtlamakta o kişiye düşer.
Benim aklımdan zorum mu var altın bulurken video çekeyim. Mesela BMW arabam var bunun hız sabitleme özelliği var diyorum bunu ispatlamak için video mu çekecem. Ayrıca izinsiz define kazısı yüzünden birde cezamı yiyelim.. Ben burdan okt çalışıyor memnunum dedim okt büyük bir şirket faturanı da kesiyor varsa aklınıza takılan gidersiniz okt şirketine orda sorar öğrenir gerekirse test yaparsınız... Bilmediğiniz cihaz hakkında ileri geri konuşmasın kimse. Ha diyelim herşey yolunda cihazı beğendiniz bakalım okt sizi beğenecek mi yaptığı işin bilincinde çünkü hıtsıza,arsıza,karaktersize cihaz vermiyor...Benden bukadar.

leblebici

Yeni Üye
Çok ta dallandirip budaklandirmaya gerek yok.
Türkiye'nin her yerinde para var.

Benim makinam şunu bulur, bu konuda netim ve ispatlarım dedikten sonra şu fiyata satiyorum diyen gerçeği soylemiyordur.

Bulanı icat eden satar mı?
Paraya hiç ihtiyacı olur mu?

Bu soruları sorduğunda da genelde başkaları da nasiplensin veya bu iş yasaklı iş v.s. topu taça atarlar.
İcat ettim dediğin şeyin düğmesine basip arazide açman zaten yasak.

Bu tür konularda yapılması gereken tek şey sallayıp geçmek. Ciddiye alırsanız üzülürsünüz.

atasdibi

Bilgili Üye
Mesela BMW arabam var bunun hız sabitleme özelliği var diyorum bunu ispatlamak için video mu çekecem
BMW kullanıcısı çok fazla o yüzden ispatlamaya gerekli bir durum yok, ama kimse hız sabitleme var bunu alın en iyisi bu demiyor.
Ayrıca izinsiz define kazısı yüzünden birde cezamı yiyelim..
Define ara denmedi, bahçende test yapabilirsin.
okt büyük bir şirket faturanı da kesiyor varsa aklınıza takılan gidersiniz okt şirketine orda sorar öğrenir gerekirse test yaparsınız
Faturayı herkes kesiyor.
Bu cihazlardan kaçını kullandınız, daha OKT yi övdüğünüz ürünün testini yapmaya yanaşmayıp en iyisi bu diyorsunuz. Kullanmadığınız o kadar ürünü neden kötülüyorsunuz, neye dayanarak kötülüyorsunuz, neden karşılaştırmadan en iyisinin o olduğuna inanmamızı bekliyorsunuz.
O cihazın ucundaki antenin ne işe yaradığını kaç MHZ lik sinyallerde kullanıldığını araştırmakla başlayın işe, sonra o antenle frekans verilebilir mi onu araştırın, adım adım gidersiniz. Elektroniğin E sini bilmeden cihaz övmekle o cihaz iyi bir cihaz olmaz.

Biri OKT en iyisi dedi, diğeri OKT yi övüyor, ortada yapılmış somut bir test yok.
Neyse biz tüm site ikna olduk. Hepimiz birer tane alıyoruz OKT den. Ucuzmuş ta üstelik. 360.000 TL.den 350.000 Tl.ye düşmüş, kaçırmayalım fırsatı.