Göz işareti

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Renix ustam bu bir kapatma kanaatimce. Eğer bu kapatma kybele heykeline yakın ise, hititlerde tapınaklara bağış yapılırmış. Buğday, arpa, altın, gümüş, sikke bu tür değerli şeyler bağışlanırdı. Bu yere yakın bir işaret ise dolmuş bir bağış deposu olabilir. Üstlerde ise mutlaka bir betimlemesi vardır. Bunu ve çevresini tahta tokmakla kontrol etmenizde fayda var. Selametle

deli firat

DOĞACI
Kardeşim başkası olsa verirdim agzının payını ama senin latife yaptığını biliyorum

Renix

Bilgili Üye
diger resmin oldugu kaya senin omzunda kuş olan komutan dedigin kayada
@Renix ustam bu bir kapatma kanaatimce. Eğer bu kapatma kybele heykeline yakın ise, hititlerde tapınaklara bağış yapılırmış. Buğday, arpa, altın, gümüş, sikke bu tür değerli şeyler bağışlanırdı. Bu yere yakın bir işaret ise dolmuş bir bağış deposu olabilir. Üstlerde ise mutlaka bir betimlemesi vardır. Bunu ve çevresini tahta tokmakla kontrol etmenizde fayda var. Selametle

Renix

Bilgili Üye
gözün sag tarafına yeni geçtim orası dahada ilginç, bugun tarla sürmeye gitmiştim buraya 2km mesafede 1 yer orda gördüklerim dahada acaipti orasının resimlerin yarın paylaşacam yanılmıyorsam orası normal mezarlık normal derken krla mral degilde normal halkın mezarı ama 100 den fazla