Gradiyometre goruntu !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mihendis96

Aktif Üye
Android hocam . Teknoloji ekibine ait
Delta pulse 3s plus

mihendis96

Aktif Üye
Ustam sen hatayı burda yapmışsın. İmkan bulursan windows ile değiştirmeni öneririm. Kullanıcılardan hiç kimse android önerdiğini duymadım.
Evet hocam kiminle gorussem windows u oneriyor.
Ama bu kadar fark olur mu hic sekile ve degerlere gore tutarsizlik olarak mantik ayni mantik sonucta.
Yani windows da boyle durumlar olmaz mi androis surumun eksjkligimi bu veya hata nedir bu durumda gradiyonun android surumu tirt mi yani anlamadim

poseidon2023

Uzman
bunu cektigin yerde başka cekim yapmadınmı aga

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bu görüntüye istinaden işlem yaptıgınız yeri görme şansımız var mı ? Gerçekten merak ettim .

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Teşekkür ederim .
İş zorlaşınca bıraktınız tabi .Makina 70 dedi umduğunuz olmayınca vaz geçtiniz .Makina işine pek bulaşmam ama zemin sıkıntılı duruyor en azında tarla toprağı yok çamurumsu .Kuru toprak üst katmandan sonra değişmiş rengi ve yapısı .Şimdi arazi nasıl her yermi böyle bilmiyorum ama belki makina derinlik konusunda şaşmış olabilir yani .

mihendis96

Aktif Üye
Teşekkür ederim .
İş zorlaşınca bıraktınız tabi .Makina 70 dedi umduğunuz olmayınca vaz geçtiniz .Makina işine pek bulaşmam ama zemin sıkıntılı duruyor en azında tarla toprağı yok çamurumsu .Kuru toprak üst katmandan sonra değişmiş rengi ve yapısı .Şimdi arazi nasıl her yermi böyle bilmiyorum ama belki makina derinlik konusunda şaşmış olabilir yani .
Evet sadece hiltiyle calisilir . Ormanlik alanda topragimsi bir kaya cok sert ustu harcli. Kayada 6 oymali bir isaretli foto paylasmistim ordan bu calismalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...