Gümüş Çubuk 57%

antidepresan

Aktif Üye
Ustam ikisininde kullanırsan daha iyi olur arazide mineralli bir yere denk geldiğinde bentonitle bide bentonitsiz dene mıknatısla dene bide mıknatısiz dene aradaki farkı görüyorsunuz ustam

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Gördüğüm kadarıyla mıknatıs kullanımıyla alakalı bilgi kirliliği yaşanıyor. ilk mıknatıs yöntemini kullanan benim bu bilgiyi birkaç dostuma vermiştim mademki bukadar yanlış bilgilerle ortalık ta dolaşıyor doğrusunu yeni bir konu başlık altında açmayı düşünüyorum. Bu yöntemi denemek isteyenlere takip edebilirler

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Gördüğüm kadarıyla mıknatıs kullanımıyla alakalı bilgi kirliliği yaşanıyor. ilk mıknatıs yöntemini kullanan benim bu bilgiyi birkaç dostuma vermiştim mademki bukadar yanlış bilgilerle ortalık ta dolaşıyor doğrusunu yeni bir konu başlık altında açmayı düşünüyorum. Bu yöntemi denemek isteyenlere takip edebilirler
Ustam bu sistem BulursamKader25 ustanin kullandigi paylasmisti..allah razi olsun senin bahsettiginide uygulamaya baslicam..actigin konuyuda zevkle okuyacağım,eksiklerimizi gideririz.allaha emanet olasin

Aliömer

BulursamKader25 ustamla aynı yöntemi kullanıyoruz. Bu konuda sıkıntı yok . Genel olarak ortalık ta dolaşan bilgi kirliliğini enaza indirmek için her kesin kullanıp uygulayabileceği şekilde anlatmak düşüncesindeyim. Hafta sonu inşallah

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam merakla bekliyoruz.

antidepresan

Aktif Üye
Aliömer ustam bilgi kirliliği derken neyi kastdettin anlamadik biz bu yöntemi @bulursamkader ustamizdan öğrendik yöntemi sen bulmuş olabilirsin Allah c.c razı olsun yaptığımız sistemde ne gibi yanlışlıklar var söylersen öğrenelim

Moderatör tarafında düzenlendi:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaslarim,
Aliomer kardasimiz bu konularda cok tecrubeli bir ustamizdir. Kulaktan duyma degil, ilmi altyapisiyla bilir. Misal ben miknatisi kullanirim, isime yarar amma nasil ne is yapar miknatis bilmem.
İste kiymetli ustamiz bu isin sebebini sonucunu bilir. Bu nedenle yazacaklari cok kiymetli bilgiler. Bu ise merak salanlar buradan bircok tiyo alabilirler ve belkide bir adim daha ileri gidebilirler.
Bu firsati kacirmayalim derim.
Takipcisi olalim.
Cumartesi yazamazsa pazar gunu mail trafigi baslatalim insallah. :)))

antidepresan

Aktif Üye
Vekilim bizde sizden öğrendik sizin dediğiniz gibi ince ayrıntısı vardır muhakkak biz minarel elemde başarılı olduğunu biliriz sizde Aliömer ustamizdan ogrenmissiniz bizlere öğretiniz ögretende vesile olandanda Allah.c.c razı olsun sözümüz yanlış anlaşılmasın inşallah

Aliömer

Aliömer ustam bilgi kirliliği derken neyi kastdettin anlamadik biz bu yöntemi @bulursamkader ustamizdan öğrendik yöntemi sen bulmuş olabilirsin Allah c.c razı olsun yaptığımız sistemde ne gibi yanlışlıklar var söylersen öğrenelim
Öncelikle şunu izah edeyim kesinlikle bu yöntemi BulursamKader25 ustamıza ben anlatmadım. Kendisi çubuk konusunda uzman bir ustamız bilinmedik bir çok yöntemi bildiğinide tahmin ediyorum. Bilgi kirliliğini genel anlamda kulandım.
ortalık ta mıknatıs kullanımıyla alakalı yerli yersiz çok şey anlatılıyor bu işe yeni başlayan arkadaşların kafaları karışık tam olarak nasıl bir yol izleyeceklerini bilemiyorlar.
Anladığım kadarıyla açıklamamdan rahtsız olmuş gibisiniz. Olabilir anlayışla karşılarım.

Aliömer

Kardaslarim,
Aliomer kardasimiz bu konularda cok tecrubeli bir ustamizdir. Kulaktan duyma degil, ilmi altyapisiyla bilir. Misal ben miknatisi kullanirim, isime yarar amma nasil ne is yapar miknatis bilmem.
İste kiymetli ustamiz bu isin sebebini sonucunu bilir. Bu nedenle yazacaklari cok kiymetli bilgiler. Bu ise merak salanlar buradan bircok tiyo alabilirler ve belkide bir adim daha ileri gidebilirler.
Bu firsati kacirmayalim derim.
Takipcisi olalim.
Cumartesi yazamazsa pazar gunu mail trafigi baslatalim insallah. :)))
Değerli ustam sizin varlığınız bu sitede çubuk kullanımına merak salan arkadaşalar için bir nimet olduğunu düşünüyorum. Zira yardım severliğiniz mütevaziliğiniz herkesçe bilinmekte size el uzatanın elini boş çevirmezsiniz. Sizin gibi değerli bir ustanın yanında biz daha çıraklık görevimizi bitirmemişiz.
Konuyu açmamı istemenizin nedeni üyelerin faydalanması için olduğunu farkındayım işte sizi ayrıcalıklı kılan bu yönünüzdür.
Ikizceli ustamı bu vesileyle birkez daha kulağını çınlatmak istiyorum keşke oda burada olmuş olsaydı da cevaplanmamış bir çok soruyu ikinizin tecrübeleriyle çözüme kavuşturmuş olurduk