hangi cihazı kullandınız ve tavsiye edermisiniz

murnid

Member
Ya allah askina biride ciksin desinki kardesim su cihazi kullandim kullaniyorum derinlik ve mineral bakimindan gayet guzel tavsiye ederim diye aylardir gozlerim yasardi yazilani cizileni okumaktan heryerde bilgi kirliligi degerli ustalar kullandiginiz onereceginiz bi cihaz yokmu kandirilmaktan ve heybeye para harcamaktan gina geldi eksilerdeyiz yardiiiim

murnid

Member
Suan sitede 1504 kisi var 1 adet begeni geldi cok tesekkur ederim hani birde yorum gelse ne guzel olacak

murnid

Member
Ustalar arkadaslar sitedekilerr bi bakin gozunuzu sevim

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Arkadaşım ben konuyu okudum fakat bir bilgim yok sana ne yazayım çoğu ustalar cihaza pek güvenmiyor biraz sayısal bilgi lazım cihazda acabamı dediğin yerde yardımcı olur diye düşünüyorum kolay gelsin bahtın açık olsun

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustalar arkadaslar sitedekilerr bi bakin gozunuzu sevim
ben şu cihazı kullanıyorum yüzeysel şimdiye kadar 1 metrede yarım bakır tası aldım tavsiyede ederim ayrımıda süperdir whites xlt gökkuşağı ve xp goldmax pover 2 ikisinide tavsiye ederim ama cihaz seni kullanmasın sen cihazı kullan göreceksin neler bulunuyor

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
konuyu cihazlar bölümüne taşıyorum haberin olsun

murnid

Member
Tamam ustam cok tesekkur ederim onerilerine bakiyorum ben hemen

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konuyu güncel tut çok kişi sana tevsiyede bulunur siz kendinize fiyat olarak uygununu ve çoğunluk neyi tavsiye ediyorsa o ürüne yoğunlaş yoksa işin içinden çıkamazsın murnid

murnid

Member
Ornegin bende suan jeosonar 3d var biri bana sorsa kesinlikle tavsiye etmem bu sekilde elindeki mevcut cihaz hakkinda yorum yapip onerebilecek ustalarimiz destek verin lutfen

mguleryuz

Aktif Üye
öncelikle bütcenizi belirtiniz diğer yandan tek tek paramı toplıyacaksınız yoksa kütlemi arıyacaksınız onu belirtin son olarak ta tek tek para toplayacaksanız bölge olarak nerde yaşıyorsunuz ve bulunduğunuz bölge Roma yunan bizans hangi uygarlıklar yaşadığı konusunda bilginiz varsa yazın size ona göre tavsiyede bulunayım

murnid

Member
Simdi ben bingoldeyim bura ermeni bolgesi tabi oncelerden tek tek degil kutle benim amacim butcemde en fazla 6 7 bin gibi gozunu sevim bu dertten kurtarin kafam uyusmus sekilde bunlara kafa yormaktan

mguleryuz

Aktif Üye
6-7 bin tl yetmez pulse cihaza sana tavsiyem 10 bin 11 bin gibi alıcaksan lorenz x3 x5 x6 2 el bul başka marka alma sana bi tavsiye kimsenin lafınada kanma yerli malı iyidir diye övenlere inanma arkadaşım yerli malı pulselerin ben bildiğim kadarıyla üretilenlerin hemen hemen hepsi fason