İlginç bir hikayem var ne yapmam gerekir?Siz ne yapardınız?

AmoRe

Aktif Üye
Gündüz gözüyle yap ne yapıcaksan @AmoRe sonra tarlada bu komyon fararı gibi ışıklar ne iş dersin benim gibi :200:
ilk gece çalıştım zaten bu foruma daha derinlemesine girmemiştim bereket o gece bulamamışız 8 den gece 3 e çalışmıştık forumu okudukça gördümki sabah ezanı iş başlar akşam ezanı paydos.sana gene kamyon farı görünmüş uçan daire projektörü de olabilirdi mayhem eheh

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
AmoRe. DEĞERLİ KARDEŞİM SİZLER FAZLA TILSIMLERI TAKMAYIN .

ZATEN BÜTÜN HAZİNELER ALLAH TARAFINDA KORUNMUYOR MU? HER HAZİNE BAŞINA GİTİĞİNDE CİN MÜSALLAT OLACAK BİR KURAL YOKTUR EĞER YERLER DEN ALAMETLER OLUYORSA VEYA GÜRÜNİYORSA O ZAMAN CİN VEYA TILSIM VAR KİMSENİN KORKMASINA GEREK YOK CİNCİLERE İNANMAYIN ONLAR YA ABARTIR YADA PARA KOPARMAK İÇİN YALAN SÖYLER.

AmoRe

Aktif Üye
AmoRe. DEĞERLİ KARDEŞİM SİZLER FAZLA TILSIMLERI TAKMAYIN .

ZATEN BÜTÜN HAZİNELER ALLAH TARAFINDA KORUNMUYOR MU? HER HAZİNE BAŞINA GİTİĞİNDE CİN MÜSALLAT OLACAK BİR KURAL YOKTUR EĞER YERLER DEN ALAMETLER OLUYORSA VEYA GÜRÜNİYORSA O ZAMAN CİN VEYA TILSIM VAR KİMSENİN KORKMASINA GEREK YOK CİNCİLERE İNANMAYIN ONLAR YA ABARTIR YADA PARA KOPARMAK İÇİN YALAN SÖYLER.
Sevgili Nik Ustad bende konuya nezaman yazarsınız fikirlerinizi belirtirsiniz diye bekliyordum.3 hocayla şuana dek konuştum 2 si hemen hemen aynı şeyleri söylediler ve hiçbiri bir lira talep etmedi.Dolayısıyla sözlerinde yanlış olan varsa cinler tarafından kandırılıyor.benim konumda 2.hoca ben hastalara bakıyorum define işlerine bakmıyorum dedi ama şukadar söyleyeyim emanet orda doğru yerdesin emanet 3 mt rede dedi diğer 2 si 1.5 mt civarı diyor mantıklı olanda bu her ikiside üzerinde taş var diyor.Sonuncu ebatlarına kadar malı söylüyor :) tabi dediğiniz gibi işin içinde para olsa size hak vereceğim ama benim konumda para yok.2-3 kez çalışma yaptım boş döndüm elimde iyi bir cihaz olsa nokta atışı yaacağım 1.5 mt-1.70 arasında ama zaman daha gelmemiş kanımca kalan çok fazla bir alan kalmadı ağaçların arası güzel bir yer olabilir yada sarıkayalar usta nın dediği gibi 2 ağaç arasındaki adımı bulup sağdaki 3. ağaçla arasında tam bu adıma gelen nokta.nasibimde varsa yakında alırım emanetlerimi ve ben kalpten inanıyorum nasibimizde olduğuna çünkü işin ucunda hak var.saygılar.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1-nasil olsa hocalar derinlik veriyor kapak ta taş diyorlar madem hal böylyken cihaza ne gerek var?
2-maden hocalar bu kadar emin se neden çikarmiyorlar? Ben olsam yaninizda beklerim o mali çikarinca kadar .

acemi 55

Bilgili Üye
Caria

her konunun altına ekleme yapmayınız kendiniz konu açıp devam edin

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kardeş senin anlattigin adı üstünde hikaye! Bana öyle çok rivayet söylenti gelir, bu güne kadar kazma vurmayı bırak kulağıma doldurmadım o lafları!

Zira sana yeri aktaran annen olunca elbette durup düşünmekte fayda var!

Bu hikayede emare yi gömen sıradan biri yani kimse bir uygarlıga yada bir inanca yada bir sisteme bağlı bir gömü üzerine sana nokta veremez.

Bir çete gomusunun bile nişanı işareti olurken burda söz konusu sadece bir tarla ve bir ağaç!

Ben olsam bu gün öyle bir tarlaya ölçü birimi kullanmadan bir şey gomsem heralde o ağacın hemen dibi olurdu. Çünkü Tarlanın içinde nisan belirleyici bir taş bir öbek bir çukur bırakılamaz!

Ağaç harici nereye gömer im bunu TARLANIN içine DEĞİL tumbuna gomerim ki hem yer belli olsun hem zarar görmesin!

Alan tarama işi bana göre bu işte kocaman sıfırdan başka şey değil!

Hoca bu işte bana göre kocaman 0 dan başka şey değil!

Bu güne kadar kendini boş kişilerle yormussun!

Anlatılan define 1.5 metreyi geçmez!

Al eline iyi bir pulse cihaz gerekirse 3 gün o tarlayı karış karış gez goreceksinki doğru çalışma bu olacak.

Bir dahaki açtıgın konuları kısa ve öz açki itibar görsün!

Bizim millet okumayı sevmez. Ben konuyu gördüm okumadım uzun diye . Özelden yazmasaydın!

Son olarak bir sisteme göre gomulseydi heralde duyardın!

Son düzenleme:

Asil

Aktif Üye
Rahmetlinin evine girebilirsen salon penceresinden dışarı bak..ve hislerine güven. Kendi bahçesinde sürekli göz hapsine alacağı bir noktadır. tavuk kümesinden ahıra kadar bahçe içinde bir alanda (definesi var ise) olabilir. Fazla uzakta arama.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Esselamu Aleyküm şimdi burayı hareketlendirelim

Güzel kardeşim benim sana yaptığım bakımda hakkı amcayı pek düzgün karakterli 1 i olarak görmedim..

1 de sana şunu sorayım sen dozerle veya kepçeyle

Derekenarı su olan 1 yerde oldumu böyle 1 eşeleme veya kazı olan yerde de bulunmuşsun

Hakkım amcamızın anne ne şurada mal gömdüm gidin alın dediği yeri ben aşağıda bakı olarak gördüğüm şeyleri işaretleyip yazacağım

Ben diğer bakı yapan bu işle uğraşanlar gibi şurada altın var bu kadar derinlikte var diyemiyorum

İşin enteresan tarafı bakı yaptığım zaman altın olarak hiç 1 zaman göremedim o sebeple ben başka yol izliyorum.. Orası şimdilik bende kalsın ilerleyen zamanlarda ilgilenen arkadaşlar için bilgilendirme amaçlı konu açacağım. Bu konuyla alakalı olan lara faydamız olsun

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aşağıda yükleyeceğim şekil bakımda beni yönlendirenlerin çizip yollamam gereken...

En doğrusunu Allah bilir resim altına açıklamasını yapacam

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bunu sana vstsaptanda yollardım ama konun güncellenmiş olur ve üstadlar ve ustalar belki 1 şeyler katar