İmage foto duzenleme programi ile yer alti goruntulemek mumkunmudur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SLayer

Bilgili Üye
Bence mümkün değil öyle olsaydı yeraltında bi tane hazine kalmazdı şimdiye kadar

yolcu_37

Member
Mantigi ne ozaman.yada bunun.test sahasinda tup vardi adam.metal dedi noktayida verdi.sans mi yoksa farkli bir olay .burada 1.5 metrede gomulu mutfak tupu ve onun sag caprazinda buyuk mineralli kaya var.bunu sans eseri mi buldu kafama o takildi.Ekli dosyayı görüntüle 227928

Son düzenleme:

legal35

Member
çubuk ve türevleri ile bişeyler bulmanın mümkün olduğu bu alemde herşey mümkün gibi görünüyor :)

yolcu_37

Member
Cubuk olayina girmiyorum bile.������

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
çubuk ve türevleri ile bişeyler bulmanın mümkün olduğu bu alemde herşey mümkün gibi görünüyor :)
bu senin alanına giriyor teknoloji kısmı yani bu safsatalarla sen ilgilen.
bırak cubuk şakül bize kalsın.butarz saçmaloklarla cubuk ve şakülü yanyana koymak doğru değil.

yolcu_37

Member
Usta girmiyorum cunku bu konuda kendini asmis cok insan var.cubukta iyiyim diyen sahislari gorduk onda sikinti yok.ilmini bilenlere saygim sonsuz.ama adamin biri tarlamizda burada su var burada bu var aman allahim dedi.getir keoceyi vur dedik madem eminsin.adam.paletliyi getirdi 9 metre girdi kil yapili alan cikti.genislik 5 e 5.simdi buna ne diylelim.o yuzden size bize kalsin okayi degil bu.

yolcu_37

Member
bencede girme arkadaşım.fotodüzenleyiciyle bul sen.arada renk ayarlarıylada oynayın cılgınlık olsun..
Renk ayariyla oynasam buraya sormam bu konuyu.o yuzden ne cubukcuya nede baskasina laf attim.merak ettigim.soruyu sordum sadece.bu sitede boyle konular geldi mi alayci tavirlar sergileniyor bunuda ben anlamadim.bilgin varsa cvp ver yoksa bilginin oldugu kisimlarda yorum yap usta

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Renk ayariyla oynasam buraya sormam bu konuyu.o yuzden ne cubukcuya nede baskasina laf attim.merak ettigim.soruyu sordum sadece.bu sitede boyle konular geldi mi alayci tavirlar sergileniyor bunuda ben anlamadim.bilgin varsa cvp ver yoksa bilginin oldugu kisimlarda yorum yap usta
işte bende onu dıyorum arkadaşım bildiğin konular önemlidir..senin yazdığın şey nedir..okuma yazma bilen insanlarız yazdığın şey şu değilmi diğer arkadaş cubuk ıle alakalı laf söylüyor sende ona girmiyorum bile diyorsun..inanip inanmamak herkezin kendine ama bu şekilde yazınca olnuyor arkadaşım.ayrıca kendim elektronıkcıyım bilgi ve tecrubelerim cihaz konusundada az cok vardır.bu işlerle alakalı herkonuda bilgi sahibi olmak iyidir..ama kullanamadıgın birşeyi kötülemek veya aşağılara çekmek kullananlara saygısızlıktır..bunu sana itaben değil genel yazdım

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
yolcu_37 butda heryerden yöreden insan var.inanki nelerini gördüler ne dolandırıcılar..ne aldatılmalar.ve bazı şeylerin imkanı var bazılarının yok.demekki imkansız konularda bu olay yaşanıyor..

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
yolcu_37 ayrıca ben semın konunla dalga geçmedim.konunu incelerken cubuk la alakalı yazılanları göre yazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...