İmage foto duzenleme programi ile yer alti goruntulemek mumkunmudur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yolcu_37

Member
Usta ben diyorum zzaten ilmini bilene saygim sonsuz.genelleme yaomadim zaten.bende cubuk kullaniyirum.sadece olay su.dallamanin biri burda bu var burda su var diye resim atti.bende o konuara pek girmem anlamam.cok emin konustu.bunun asli astari nedir diye merak ettim.adama gel keoce var dedim.ogun bugundur ses yok.bi arkadasi kandirmis para almis.egitim vericem diye.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Usta ben diyorum zzaten ilmini bilene saygim sonsuz.genelleme yaomadim zaten.bende cubuk kullaniyirum.sadece olay su.dallamanin biri burda bu var burda su var diye resim atti.bende o konuara pek girmem anlamam.cok emin konustu.bunun asli astari nedir diye merak ettim.adama gel keoce var dedim.ogun bugundur ses yok.bi arkadasi kandirmis para almis.egitim vericem diye.
böyle şerefsizler insanların emeğini parasonı çalıyorlarya fitil fitil gelir burunlarından..doğru çalışılmadığı müddetçe hiçbir sisten iş yapmaz inanki..bi ustamız 4lü cubukla çek-up yaptı bana.ne var yok söyledi.doktora gittim doktor şikayetın ne dedi.bişey diyemedim cubukcu bunları soyledi diyemem ya sonra tahliller ultrosonla derken dedıkleri cıktı tedavi oldum...bu safsata değil yaşadığım birşey...oyüzden çubuğa başladım şaküle başladım..dilinden anlarsan başka bişeye gerek yok..

legal35

Member
hayırdır ! çubuk falanmı satıyorsun da zoruna gitti ?
bu senin alanına giriyor teknoloji kısmı yani bu safsatalarla sen ilgilen.
bırak cubuk şakül bize kalsın.butarz saçmaloklarla cubuk ve şakülü yanyana koymak doğru değil.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bakin arkadaslar konu aciliyor biseyker soruluyor sonra konu kendi yolundan cikip baska alanlara cekiliyor.biraz anlayan biri olarak bu sekilde cekimler ve goruntuler olayina bende inanmam inananlarada bisey demem diyemem herkesin kendi akli fikri var.gelelim cubuk olayina cubuk olayi belki binlerce kullanilan bir sistem hatta bilimsel olarak ispatlanmis degeri olan bir konu.bizler bunu define arama isinde kullaniyoruz baska alanlarda kullananlar var.simdi bilimsel degeri olan bir konuyla alakali yorum yapmak bence biraz tuhaf.birde yorum yaparken yorumlarimiza biraz dikkat edelim arkadaslar kirici olmamaya calisalim legal35 kardesim ozellikle o son yorum olmamis.

legal35

Member
o sözde dijital sistemlere bende inanmam mesele o değil ustam. mesele çubuğa inanmadığımı söyleyince saldıray yapılması. haliyle hayırdır noluyor çubuk satışı varda bende ona mı mani oluyorum diye düşünüyor insan . takip ettiğim kadarı ile ister çubuğa inanırsın ister inanmassın . kimse kimseyi zorlayamaz ve biri çubuğa inanmadığını söylediğinde çubuğa inananlar tarafından yazılı saldıraya maruz kalmaması gereken bir ortam olduğu için buradayım. sayfada olduk ça çubukçu mevcut . ben ve ben gibi inanmayanda oldukça fazla çoğu yazılı saldıray nedeni ile bişey demiyor :) çubuk ustalarımız bir iki mezar açılımı video su eklese böyle mevzu yapanlara kapak olur . ben gibi çubuğa inanmayanlara da al izle denir . yok kimse kimseye bişey ispatlamak zorunda değil diyorsanız da. ozaman farklı teknolojiler den konu açılınca ispatla diye kimsenin üzerine varılmasın. ve tekrar ediyorum sözde farklı teknolojiler ile işim olmaz :) ben yeraltı görüntülemeciyim reel cihazlarım ile arama yaparım. neyse durum bu sezarın hakkı sezara olursa hiç fena olmaz bence
Bakin arkadaslar konu aciliyor biseyker soruluyor sonra konu kendi yolundan cikip baska alanlara cekiliyor.biraz anlayan biri olarak bu sekilde cekimler ve goruntuler olayina bende inanmam inananlarada bisey demem diyemem herkesin kendi akli fikri var.gelelim cubuk olayina cubuk olayi belki binlerce kullanilan bir sistem hatta bilimsel olarak ispatlanmis degeri olan bir konu.bizler bunu define arama isinde kullaniyoruz baska alanlarda kullananlar var.simdi bilimsel degeri olan bir konuyla alakali yorum yapmak bence biraz tuhaf.birde yorum yaparken yorumlarimiza biraz dikkat edelim arkadaslar kirici olmamaya calisalim @legal35 kardesim ozellikle o son yorum olmamis.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar lütfen sataşmadan konuları devam ettirelim. yolcu_37 kardeşim bu programı bende gördüm hatta buldum ve yükledim. Bu program aslında biyologlar kan hücrelerini saymakta yada uzat gözlem istasyonundakiler uzayı incelemektedir ler. Aslen çekilen resimlerin pc de zoom ve detaylı inceleme olanağı sağlıyor. Ama gel gorki bu görüntüler surfer ile çok benziyor. Benim ilgimi çeken de bu olmuştu. Önemli olan kullandıkları filtreyi bulup test etmek ve gerçekmi anlamaktan geçiyor. Bunu şöyle yaparız böyle yaparız demek değil programı paylaşıp herkes kendi yerini kontrol edip doğruluğunu öğrensin demekte geçer. Bu arada aradığın filtrenin ismi landsat filtresi diye geçiyor diye biliyorum.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Arkadaaslar bi konu acilmis saygi sevgi cercevesinde herkes fikrjni aoylesin diyoruz olay gene donup dolasip baska taraflara cekiliyor.isteyen istedigine inansin kimse kimseyede inandigi seye inandirmak zorunda degil ben cubuk kullanan biriyim diger konukarda ilgi alanim ama onlarla olmaz yapilamaz demem diyememde..daha onceki konularda bunlarla alakali fikrimi soyledim bu is teknoloji işi buyuk maddiyat isteyen cihazlar ve programlar isteyen işler..ama bizde internetten indirilen programlarla bi laptopla bu isi yaptigini soyluyolar tamam belki biseylere ulasiliyor ama anlatildigi gibi degil benim veya benim gibi ilgi duyan arkadaslarin incelemelerindeki gibi degil bu isler.bakin inceleyin internetten bakin belgeseleleri var inceleyin neler yapiliyor neler kullaniliyor gorun ondan sonra bu program olayina kafa yoralim.biz bunu anlatmaya calisiyoz.laptobu alip oraya resmj yukleyip sonrada burda su var bu demek dogru degil.bunu anlatmaya calisiyorum...mesela ornek vereyim su anda islem yaptigim alanda nelr oldugunu biliyorum 2 adet cihazla kontrolleri bile yapildi..sonra buraya uydu sistemi ile bile baktirdik ama malasef alakasi olmayan seyler cikti soylendi..yani olmaz denmemesi lazim ama teknolijik cihazlar ve programlarin yeterli olmasi dujrumunda olabilecek bisey bu..diger soylentide arkadaslara katiliyorum sistem dedikleri gibi islenmis olsa yer altinda hic bisey kalmazdi yani bi sikinti var ama halen cozulmus degil..

yolcu_37

Member
Arkadaşlar lütfen sataşmadan konuları devam ettirelim. yolcu_37 kardeşim bu programı bende gördüm hatta buldum ve yükledim. Bu program aslında biyologlar kan hücrelerini saymakta yada uzat gözlem istasyonundakiler uzayı incelemektedir ler. Aslen çekilen resimlerin pc de zoom ve detaylı inceleme olanağı sağlıyor. Ama gel gorki bu görüntüler surfer ile çok benziyor. Benim ilgimi çeken de bu olmuştu. Önemli olan kullandıkları filtreyi bulup test etmek ve gerçekmi anlamaktan geçiyor. Bunu şöyle yaparız böyle yaparız demek değil programı paylaşıp herkes kendi yerini kontrol edip doğruluğunu öğrensin demekte geçer. Bu arada aradığın filtrenin ismi landsat filtresi diye geçiyor diye biliyorum.
Dadas ustam bana dedigi lightx diye bi program.bunu sadece merakimdan sordum.malesef olay cubuk muhabbetine girdi.yalniz su var tup test sahasinda metal var dedi.buna anlam veremedim.bu arada dadas ustam.tskler yorumlar icin.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dadas ustam bana dedigi lightx diye bi program.bunu sadece merakimdan sordum.malesef olay cubuk muhabbetine girdi.yalniz su var tup test sahasinda metal var dedi.buna anlam veremedim.bu arada dadas ustam.tskler yorumlar icin.
Kardeşim teknolojiyle alakalı ne görürsem araştırmayı severim ve bu konu daha öncede açıldı ekran görüntüsünde gördüğüm programı ve filtrelerini biraz inceledim ama görüntüdeki filtreyi bulamadım öyle bıraktım. Devamını getirip iltreye ulaşsaydım inceleyip buradan paylaşacaktım. O yüzden eksik çalışmayı paylaşmayı uygun bulmadığım için konusunu açmadım.

The Thing

C*
Süper Moderatör
İsmi foto düzenleme programı olan yazılımın yer altı görüntülemeyle alakası ney, ikiside ayrı dünyalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...