İnsan yüzü

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kaya'nın büyüklüğü nedir? İki kişi kaldırabilir mi?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
omerolmaz Ustam dağınık ve yerinden oynama hiçbir işaret silüet şekil bize kolaylık sağlamazz. Bu konunda sadece ilk resim in çevresinde boşluk tespiti olursa aksiyon olur malasef durum bu kendi düşüncem.. Kolay gelsin

akyol

Bilgili Üye
yüzün baktığı yönde araştırma yapın farklı bir işaret olabilir bir tepe olabilir bir yığma olabilir yüksek mertebede birisinin mezarının yakınlarındasınız dostum

omerolmaz

Bilgili Üye
Ustalarım yorumlarınız için çok teşekür ederim zaten işaretin üstündeki fotoğraflar baktığı yöndeki göze çarpar yerler saygılarımla

Sarıyerli34

Bilgili Üye
omerolmaz şahsi kanaatim insan yüzü olmadığı.. bu işaret çevrede bulunan mekanın krokisi.. yığma veya başka bir yapı.. işaretlerin yönünde boşluk bakmanı ve güzel bir arge yapmanı tavsiye ederim.. senin bu işaretinin bir benzeri bende var.. işaret muhtemelen yön veriyor.. rabbim hakkında hayırlısını versin selametle kal..

Ekli dosyayı görüntüle 214107

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
insan yüzü dedğin doğal gibi geldi bana ama birinci resim mezara uygun haberin ola

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu kayanın bir ton olacağını hiç sanmıyorum.Çevresindeki bitki yaprakları ve diğer küçük taşları referans aldığımızda yeri rahatlıkla değişebilecek bir kaya.Üzerindeki izler oldukça eski.Ve asla bir insan yüzü değil.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
omerolmaz....

Merhaba sevgili kardeşim bu yüzün baktığı tepe çift deve hörgücünü andırıyormu