Kabartma yılan

HOBBİT

Member
Öncelikle Allahın Selamı insanların üzerine olsun.
Yılanın baktığı yer kayanın dip kısmı zannedersem orayı bi yokla boşluk ara derim gerçi ustalar daha iyi bilir.ama şundan da eminim %90 tuzaklı oluyor eldiven maske toz gözlüğü vb tedbirleri almadan çalışma yapmayın.
Bölgenin detaylı fotosunu atarsanız daha doğru bilgi elde edersiniz ayrıca bölge de kimler yaşamış ve yaşam biçimlerini bi araştırın.allah hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
geniş resimlerini görelim bu şekilde yılanla yalan aynı safada kalır

Turko

Uzman
Yeni yapılmış gibi sahte duruyor . Bölge de yaşayanlardan teyit etmek lazım daha önce var mıydı .

Bahattin

Member
Çevre fotolarını en kısa zamanda atacağım

Bahattin

Member
Ben buranin geçmişini araştırdım eskileri demesine göre bir yüz sene önce aynı işaret varmış burası daha öncede sosyal medyada yer almış akşam araştırma yaparken buldum buyurun kanıtıEkli dosyayı görüntüle 136688

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ben buranin geçmişini araştırdım eskileri demesine göre bir yüz sene önce aynı işaret varmış burası daha öncede sosyal medyada yer almış akşam araştırma yaparken buldum buyurun kanıtıEkli dosyayı görüntüle 136688
nerede kanıt ben göremedim de ?
eğer resimden bahsediyorsan üzerinde yukarıda üstad menderesin adı var sağ altta bu forumun adı var :)

Bahattin

Member
Evet ustam Menderes beyin ismi var ben dün buradaydım akşam gelince biraz araştırma yapayım derken o resmi gördüm

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
:46:

Bu tür resimleri bilerek gönderenlere şu Hadisi Şerifi hatırlatmanızda fayda var:

" Aldatan bizden değildir "

Hz.Muhammed SAV.

belki kalbi yumuşar,aklı başına gelir.