Kaya ev yardım

Blackeagle16

Member
ustam resimdede işaretledim, kaya'nın ön ve yan kısmı komple kaya parçacıkları mıcır vs kaplamış. Kayanın arka ve diğer yan kısmı komple otluk. Açılmış oda arka kısımda ve odanın ön kısmıda dümdüz geniş alan ve otluk. Yani kayanın yarısı mıcırlı, diğer yarısı otluk. Deve ve açılan odada otluk alandada. Açılan oda, devinin baktığı yönde değil, tam arkasında 30 metre geride.

Ekli dosyayı görüntüle 156991

Blackeagle16

Member

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Zengin din adamlarınin mezarı ,yakınlarda kilise kalıntısı da olabilir.Acilan mezar güzelmiş.Ben o mezara nereden girildigini görmek istiyorum ,eğer dıştan odanın boşluğu bulunup zorla girildyse asıl giriş içerden bağlantılı ve halen diğer odalara geçiş sağlanabilir .Değilse normal kapıdan girildyse yine içerden başka odalara acilan gizli geçitler olabilir hemde girisler konusunda nasıl yol izlenir bu yardımcı olur biraz.İcerde odaların olduğu belli ve asıl en yüksek rütbedeki papaz o büyük yerde yatıyor olabilir.Oralari talan etmişler belki merdiven vardı işaretler felan figürler .Ekli dosyayı görüntüle 157094

Blackeagle16

Member
ustalar tekrardan selamün aleyküm tekrardan. konuyu devam ettiriyorum. bazı ustaların yardımı ile deve ve tünel mantığını çözdük. tünel girişini bulduk deveden 50-80 metresi arası bir uzaklığı var ayrıca ortalama yerin 10 metre altında. ama cesaret edip giremedik. şimdi buraya girersem neler karşıma çıkar nelerle karşılaşırım ne yapmam lazım bunlar hakkında sizinde tecrübelerinize ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler. @MendereS @SelçuK @ragıp @mayhem @rayyur @BulursamKader25@Mirkut @APOLLONUS @toyalp @poseidon2023

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tünel girişini nasıl buldunuz on mt derinlikten? Giriş kısmı açık ama girmeyemi cesaret edemiyorsunuz? Yoksa sadece on mt derinlikte tünelin başlangıç noktasınımı tespit ettiniz? Varsa fotoğraflarını yükleyin ustalarım baksın neyin ne olduğu açıklığa kavuşsunki mantıklı faydalı yorumlar yapılabilsin ustam

Yörük ali

Aktif Üye
bir deveye giden tünelde bende var ama tünele yaklaşınca ağaçlar sallanıp bu taraftan bu taraftan sesleri geliyor tabi ben ayetel kürsi amenerrasülü felak nas ve topuk :ambivalence:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Blackeagle16
boşluk aldığın şekli resimlendirerek üzerinde çizerek buraya yüklermisin .... boşluğun şeklinide görelim ...derinlik ve uzunluğu nasıl aldınız birazda bahsedersen iyi olur ....