Kaya Mezarı 2 detaylı resimler

Deli32

Aktif Üye
Aynı zamanda kayalığın sol tarafı burası

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
şu resmi biraz anlat yer,konum,derinlik,genişlik,etrafını. kurbanım

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 182255slm kardeşim öncelik hedefinizin burası olduğunu düşünüyorum. Bu tür oymaların sahış gömüsünde son nokta olarak bir çok kez gördüm.yakın çevresinde sağında solunda hatta karşısında en uygun yerlerinde şüpheli gözüken kayalarda cihazla yada tokmakla boşluk aramanızda fayda olabilir. Bu oyma yön vermiş gibi gözüküyor. İstikametletine yoğunlaşın. Oymanın büyüklüğü çapı ve derinliği hakkında bilgi vermelisiniz. Daha geriden kademe kademe yakın uZak fotolar ekleyin sizin gözünüzle çevreyi görelim. Zirvede kayda değer bir şey göremedim. Kalitesiz Resimler yanıltıcıdır.varsa bile bu tür yerler zordur tuzaklıdır bizi aşar iş makinası gerekir. Saygılar sevgiler

Deli32

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 182255slm kardeşim öncelik hedefinizin burası olduğunu düşünüyorum. Bu tür oymaların sahış gömüsünde son nokta olarak bir çok kez gördüm.yakın çevresinde sağında solunda hatta karşısında en uygun yerlerinde şüpheli gözüken kayalarda cihazla yada tokmakla boşluk aramanızda fayda olabilir. Bu oyma yön vermiş gibi gözüküyor. İstikametletine yoğunlaşın. Oymanın büyüklüğü çapı ve derinliği hakkında bilgi vermelisiniz. Daha geriden kademe kademe yakın uZak fotolar ekleyin sizin gözünüzle çevreyi görelim. Zirvede kayda değer bir şey göremedim. Kalitesiz Resimler yanıltıcıdır.varsa bile bu tür yerler zordur tuzaklıdır bizi aşar iş makinası gerekir. Saygılar sevgiler
Amcaoğlu derinlik ölçemedik elimde keser vardı sapı sonuna kadar giriyor hemen hemen bir keser sapı genişliğinde yani. Geniş fotosu yükledim. Arkası normal al Bi tepe toprak. Yamaç diyelim ama ne gösteriyorsa burayı gösteriyor kayalık tepe ne ise o olaraktan. Tokmak ile denedim bir çok noktayı tık yok boşluk olarak algılayamadım. Sadece sol sırtta şu resim su yolu ve oyuk dikkatimi cektim tekrar yükleyeyimEkli dosyayı görüntüle 182256
Oymanın 20cm üstü. Sağa doğru bir ark gidiyor sanki?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.a değerli ustam bölgenin doğu ve ya güney cephesinden resmi var mı? varsa yükleyin. hayırlı forumlar