Kaya Mezarı 2 detaylı resimler

jeolog

Co Admin
Co Admin
Genelde bu tip 4-5 cm capinda olan delikler gozdur ama sizin bahsettiginiz ice dogru 10cm den fazla devam ediyor. Asagi dogru kivrilma olup olmadigini anlamak icin de tekrar gittiginizde yaniniza bir hortum alin ve icine sokun kivirim olup olmadigini cozersiniz. Ayrica bir yerden sonra devam etmezse hortuma su basin dişa size dogru su geri cikar ise zaten cevabi almis olursunuz.

Deli32

Aktif Üye
Genelde bu tip 4-5 cm capinda olan delikler gozdur ama sizin bahsettiginiz ice dogru 10cm den fazla devam ediyor. Asagi dogru kivrilma olup olmadigini anlamak icin de tekrar gittiginizde yaniniza bir hortum alin ve icine sokun kivirim olup olmadigini cozersiniz. Ayrica bir yerden sonra devam etmezse hortuma su basin dişa size dogru su geri cikar ise zaten cevabi almis olursunuz.
Anladım ben ede gayet mantıklı aklıma gelmemişti. Peki bu resme bir yorumunuz varmı? Kayalığın doğu yüzü.Ekli dosyayı görüntüle 182369Ekli dosyayı görüntüle 182370

jeolog

Co Admin
Co Admin
Fazla deformasyon var net bir sey soylemem yanlis olur.

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kardeş hepsi işaret diyemem ancak herzamanki gibi yakından bakmanı tavsiye edebilirim. saygılarımla.ustalar bilirler ben sadv-ece dikkatimi çekenleri çizer yakından bakın derim.