Kıymetli Fikirlerinizi bekliyorum..

ahmetbote

Aktif Üye
Biliyorum kardeşim gördüm zaten ve sen kayanın kenarındaki basamak işaretini gördünmü ? Sana biraz da resimlerle tüyo vereyim. Resimleyi çok iyi yapmalısın. Kolay gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 153562

Ekli dosyayı görüntüle 153563

Ekli dosyayı görüntüle 153564
Merdivenlere baktım ama baktığımla kaldım üstadım valla :( Mahsenin kapısı açık hemen önünde 10 15 tane taşlık var resmini atmıştım ama girmeye de korktum çok karanlıktı :( ayrıca su kaynağının yanında bulunduğu için de çeşitli hayvanlardan korktum açıkçası.. Yalnızdım çünkü..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kuyruklu haçın kuyruğu yön gösterirken kendisi de uyarı manasını taşır. Sen söyle bakalım bu kuyruk burayamı bakıyor yoksa başka tarafamı ?

ahmetbote

Aktif Üye
Kuyruklu haçın kuyruğu yön gösterirken kendisi de uyarı manasını taşır. Sen söyle bakalım bu kuyruk burayamı bakıyor yoksa başka tarafamı ?
Kuyruk sol tarafta bulunan Mahsene bakıyor.. merdivenler bu haç ın sağ tarafında kalıyor (baktığımız yöne göre konuşuyorum)
Not: gittiğimde o taş duruyorsa ve işçilik varsa Bizinillah onu sana yollayacağım :) ben hiç fark etmedim bile basıp geçmişimdir ;)

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kıymetli Kardeşim,

O alanda Mahzeni bulanlar, buradaki her şeyi de bulma imkan ve bilgisine sahiptirler.
Kalanlar; ya işçilik çok ağır o yüzden kalmıştır.
Veya başka bir bahara da bırakmış olabilirler.

Sizin yapacağınız iyi bir tespit. Sonuç pozitif çıkarsa, eylem planı hazırlamak olmalı.

Gözüme çarpanları işaretledim. Açıklamaları resim üzerinde .
Kolay Gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 153618

Ekli dosyayı görüntüle 153619

ahmetbote

Aktif Üye
Kıymetli Kardeşim,

O alanda Mahzeni bulanlar, buradaki her şeyi de bulma imkan ve bilgisine sahiptirler.
Kalanlar; ya işçilik çok ağır o yüzden kalmıştır.
Veya başka bir bahara da bırakmış olabilirler.

Sizin yapacağınız iyi bir tespit. Sonuç pozitif çıkarsa, eylem planı hazırlamak olmalı.

Gözüme çarpanları işaretledim. Açıklamaları resim üzerinde .
Kolay Gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 153618

Ekli dosyayı görüntüle 153619
Üstadım mahseni bulanlar bir Ermeni nin bilgi almak için yönlendirmesiyle olmuş ancak ermeni orayla ilgili fazla bilgi vermeyince yarım kalmış çünkü mahseni girip bir yeri kırınca içerisi su dolmaya başlamış ancak adam çıkınca sudan eser kalmamış adam da bir daha cesaret edememiş yani 2. İhtimal daha ağır basıyor BAŞKA BAHARA SAKLAMAK(Korumayı kaldırmaya çalışarak) ben de bu yüzden daha çabuk davranmak istiyorum ama korunuyor ise ne yapmalıyım diye sizden yardım almak istiyorum..

ahmetbote

Aktif Üye
Diğer yerlerle ilgili bilgi sahibi olmadıklarına eminim çünkü başka bir girişimde bulunulmamış.. Ayrıca bir çok noktayı fotoğraflayınca ve sizin yorumlarınız aracılığıyla farkettim Allah razı olsun.. Köye ve su kaynağının yakınında olduğu için de biraz cesaret istiyor.. girişimde bulunan kişiler Kuyruklu haçı farketmemişti bile bana bölgeyi gösterirken :)

Barakuda

Aktif Üye
Son düzenleme:

Yesrib

Yeni Üye
Esselamoun aleykum,
ahmetbote hayirlisi ile nasiplenirsin inshaallah, cok keyifli bir calisma olacak belliki :)
Sahsen beni heycanlandirdi. Calismaya nezaman baslanacak??

ahmetbote

Aktif Üye
Esselamoun aleykum,
ahmetbote hayirlisi ile nasiplenirsin inshaallah, cok keyifli bir calisma olacak belliki :)
Sahsen beni heycanlandirdi. Calismaya nezaman baslanacak??

Ve Aleykum Selam Yesrib ustam henüz araştırma ve inceleme aşamasındayız valla keyfinden çok ben korku ve endişe kısmına odaklanmış durumdayım(korunan bir yer galiba) eğer onu ortadan kaldırabilirsem ondan sonra çalışma zamanını belirleyebiliriz.. :)