Kıymetli Fikirlerinizi bekliyorum..

ahmetbote

Aktif Üye
Tamam inşaAllah bozoklu DİVANE Barakuda ustalar en kısa sürede tekrar gitmeye çalışacağım.. Öncelikle ustalarımın istedikleri yerlerin daha yakın çekimlerini atacağım belki yakından daha farklı fikir ve yorumlar gelir bakalım NasipseKaderdir derim :) BulursamKader25 Üstadıma Saygılarımla..

ahmetbote

Aktif Üye
Kıymetli Üstadlarım ve Ustalarım hafta sonu Resimlerde istenilen yerlerin fotoğraflarını ve mümkün olabilirse küçük tespitlerimi paylaşacağım inşaAllah.. bu arada boşluk tespiti için ne tip çubuk önerirsiniz bu bölgeye? Ya da kendi imkanlarımla yapabileceğim çubuk olabilir mi?
kazama
BulursamKader25
Barakuda
Turko
Smokin
Pscyhe
DİVANE
dadas_25
nik
Tavsiyelerinizi rica edebilir miyim?

Pscyhe

Engellendi
zatrn kendi imkanlarınla yapmam en uygunu.. pirinç çubuk önerecem.ama ssn değişik çubuklar kullan dene hangisi sana uygunsa tepkime alırsan onla yola çık

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bende okadar resime yoruma karsin bi sonuc arge somut islem oldu sandim iki senedir.ondan linki tikladiydim..yazzik olmus okadar emege yoruma kafa yormalara iki sene sonunda

zaz12

Bilgili Üye
Son düzenleme:

ahmetbote

Aktif Üye
Yazık olmadı kardeş merak etme ancak biz buraya resim attığımız sene sonrasında Karakol yapıldı karşı tepeye.. Öyle ha deyince gidip somut işlem yapamazsın anladın sen onu;)

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Herşey bu okların içinde. büyültüp yakınlaştırın.yeraltı geçişleri ve gömü noktalarının konumları çok net verilmiş.araştırmak size kalmış.söylemlerim için olumsuz düşünmeyin.Ekli dosyayı görüntüle 247256

Son düzenleme:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
dikkatimi çeken bir durum olmadı
net işçilik olan bir yer de yok

ahmetbote

Aktif Üye
Ustam eklenti yazıyor hangi resmî kast ettiğiniz görünmüyor geçersiz bağlantı diyor tam olarak hangi resim rica etsem benim paylaştıklarım üzerinden bana tarif edebilir misin? Beni etiketleyerek