Konya'dan Selamlar

dikenarts

Engellendi
Değerli ustalar ve kardeşlerim. Sitenizi üye olmadan takip ediyordum bir süredir. Konya merkezde yaşıyorum. Yaş 30. Açıkçası arazi gibi bir şeylerle uğraştığım yok ama hobi olarak takip ediyorum. Konyalı diğer arkadaşları da gördüm sitede. Hepinize selam olsun.

ÖMER HATTAB

Editör
Vealeykumuselam konyalı
kalite hemşerilerin var burda
hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hoşgeldin Gonyalı.

Aleyküm Selam.

Bizde 4 senedir ekmeğinizi yiyip suyunuzu içeriz. Gonyalı sayılırız. :227:

dikenarts

Engellendi
Forumda en çok dikkatimi çeken iki isim ilk selamı alanlar oldu :) Sağolun arkadaşlar.

S:W:A:T

Editör
Hoşgeldin dostum :) Benimde kuaförüm Konyalı :) Selamını alan ustalar zaten Safkan konyalılar :D

dikenarts

Engellendi
Hoşgeldin dostum :) Benimde kuaförüm Konyalı :) Selamını alan ustalar zaten Safkan konyalılar :D
Hoşbulduk kardeşim sağolsın. Bayan mı erkek mi? Erkekse adresi ver hemen :)

Oo pardon yanlış okumuşum, kuaförün konyalıymış, mesajı hiç değiştirmeyim neden düzenlediğim belli olsun

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hoşgeldin kardeşim. İnşallah bu alışkanlık hobi olarak kalır da bağımlılık yapmaz sende de :)

S:W:A:T

Editör
Dadas hocanın dediğini yaz bi kenara :') :D Hanım bakkaldan 1 ekmek al gel dese .. ya çok mu kilo aldık ne rejim yapalım ekmeği keselim dersin :) ama biri arayıp dese ki çabuk gel sağlam bi yer var misali :) pantolonu giymeden gidersin :) şaka bi yana hobi olarak kalır inşallah :) dikenarts siZin bölgeler güzel zengin yerler :) taşı toprağı sarı derler .. :)

dikenarts

Engellendi
Dadas hocanın dediğini yaz bi kenara :') :D Hanım bakkaldan 1 ekmek al gel dese .. ya çok mu kilo aldık ne rejim yapalım ekmeği keselim dersin :) ama biri arayıp dese ki çabuk gel sağlam bi yer var misali :) pantolonu giymeden gidersin :) şaka bi yana hobi olarak kalır inşallah :) @dikenarts siZin bölgeler güzel zengin yerler :) taşı toprağı sarı derler .. :)
Yok bakınca gerçekten buralarda çok yer var. Konyalı olanlar iyi bilir Antalya yoluna bir çıkılsa geri gelemez insan. Seydişehir, Bozkır, Beyşehir hep tarih yatıyor. Kadınhanı tarafında gitse ya zengin olur ya hapse girer :) Sağlam yerler yol üstünde bile var gibi şöyle göz ucuyla baksan. Gitmek isteyen arkadaşlara tüyo da verebilirim. Seydişehir'e girmeden önce solda kalan Bostandere beldesi var, antik tiyatro bulundu hatta. O bölge gezilse yeter :) Ben gezecek birisi değilim sadece :)

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
aleynaaleykümselam kardeşim hoşgeldin bizdende size selam olsun yeni gördüm kusura bakmayasın