Küçük oyma murç izi

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Usta acaba yanlismi yazdim diye dunku yazdiklarima baktim ben cubuk kullanmiyorum cubukta tutamam anlamam yani ha 3.4 tane cubuk tutan arkadaslar var onlara baktirdim cubuklarada fazla guvenmem cubuklarada calistim fiyoska benim dedigim kayanin ustunde bi islem goremedim kesme gibi kapama gibi ha yine ALLAH razi olsun
Tamam makine aldığında benim cizdiğim yere bir bak boşlukl vercek mi bakalım. birde merdivenden çık etrafın fotosunu çek yanı merdıvenın başında dur karsında ne var oraya dogru çek

Emir426842

Member
Tamam makine aldığında benim cizdiğim yere bir bak boşlukl vercek mi bakalım. birde merdivenden çık etrafın fotosunu çek yanı merdıvenın başında dur karsında ne var oraya dogru çek
20210430_202415.jpg
merdivenin ustunden cekilmis bi kare karsidaki kayanin bitimi assagisi ucurum

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mezarlar da haç işareti genel de mezarın olduğu kaya da olur ve mezarların üzerinde de bir iki tane fazla büyük olmayan anıt şeklinde kaya olur sizin haç işareti olan kaya gibi. Yani hem o anıt şeklinde ki kayalar hem de haç işareti büyük ihtimalle o kayaların altında ki anakaya da mezar olması anlamına geliyor ve foto da göründüğü kadarıyla da giriş kısım çubukçu arkadaşın sağ arka zeminden gibi görünüyor.
Screenshot_2021-04-30-22-18-29.png

kabakburgiba

Operatör
Screenshot_20210430_232914_com.android.chrome~2.jpg
burası çok dikkat çekici, ilgilenmesi gerekilen bir yer, figürler anlamlı, fakat tehlikeli bir yer, biri bakıyor, biri ağzını açmış, giriş burda ama tehlikeli diyor,