Lahit kapağı nasıl açılır..

Pscyhe

Engellendi
S.a. arkadaşlar.bilirsinizki lahit kapaklari kursunla kapatilip muhurlenir acmasi zor olur.simdi benim sorum bu kapagi kirmadan nasil acariz bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirlermi acaba..???

palaks

Aktif Üye
arkadaşım lahitin kapağını açma içinden pek bişey çıkmaz değerini düşürürsün, açılmamış haline zaten 500 bin tl veriyolar ne gerek var

malibu_18

Bilgili Üye
S.a. arkadaşlar.bilirsinizki lahit kapaklari kursunla kapatilip muhurlenir acmasi zor olur.simdi benim sorum bu kapagi kirmadan nasil acariz bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirlermi acaba..???
kurşunu pürmüz yardımıyla kolaylıkla eritebilirsiniz . erime noktası demir ve diğer metallere nazaran oldukça düşüktür .

hatta bakınız ; https://www.google.com.tr/webhp?sou...=1&espv=2&ie=UTF-8#q=kurşunun+erime+noktası&*

arkadaşım lahitin kapağını açma içinden pek bişey çıkmaz değerini düşürürsün, açılmamış haline zaten 500 bin tl veriyolar ne gerek var
kim veriyor 500 bini arkadaşım :confused:

İndiana jones

Editör
Amcamlar lahit bulmuşlardı 3 4 yerden büyük murç soktular biri kendini feda edip atladı kapagi açtılar kapak fos diye ses çilardi ama içi boş çikti

İndiana jones

Editör
Örenirim usta baya büyük demirlerle açtılar akrabama sorcam ona göre gönderirim sana fotolari

palaks

Aktif Üye
arkadaşlar lahitler genellikle boş çıkar bişey çıksa bile ufak tefek şeyler çıkar, lahitin kendisi para demektir işçiliğe göre değişir tabi, açılmış lahit para etmez kendinizi yormayın 500 bin derken şaka yapmıyorum canlı şahidi oldum

mendaxx

Aktif Üye
dış iscilik cok onemli deger acisindan ornegin aglayan kadinlar lahidi ne paha bile bicilemez

Cenat

Aktif Üye
Sahte günümüz yapma lahit değilse ve lahite delik açılmamışsa çocuk lahiti bile 500.000 $ büyük lahitlerin ustaların dediği doğrultuda üstündeki işcilikte önemli bu değer katlanır ve yerinden alırlar niye yorulcanki iş bir görsel resim ve videoya bakar ,zaten aman aman hiç kimse solumasın içinden çıkan gazı ölüme kapı açar önce can güvenliği
Kolay gelsin

R

remuss

Misafir
O foss diye çıkan ses
1 trilyon luk gazın sesi uçmuş demekki :)

muhabbet

Yeni Üye
Lahitler Hic Bir Zaman Bos Cikmaz paha Bicilemez Degeri vardir İci her zaman Doludur..