Medeniyet izleri

Tastan

Editör
Şöyle bir metotla vira diyelim paylaştığın görsellerin arasında sinyal aldıklarını öne çıkar bunların arasından seçmeye çalışalım ne dersin?
Bana sinyal veren noktalar paylaştıklarım ustam ama daha çok ilgimi çeken birkaç noktayı ön plana cıkaralım
Ekli dosyayı görüntüle 237414

Ekli dosyayı görüntüle 237415

Ekli dosyayı görüntüle 237417

Ekli dosyayı görüntüle 237418

Ekli dosyayı görüntüle 237419

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Ekli dosyayı görüntüle 237421

Kısaca fikirlermi beyan edeyim; veriyi pembe çarpıdan aldıysan , oyma orda görünüyor rahat islem için altına girilmez o yaslı kaya cekilmeli, yeşilden aldıysan prob yok gibi

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu alan cok daginik .kayalar biyerin artigi kullanim disi kalmis kirik pirketler gibi..sanki muteahhit projeyi yarim birakip kacmis gibi...bence burdan bizim sektore ekmek cikmaz zaman kaybetmeden yeni yerlere bakiniz..

Meltun

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 237448
Bunu gören ilk sen oldun üstad bakış açınız farklı takdire şayan aslanı sunagı görsemde koçu görememiştim magarayı nerde aramalıyım.?
Sn;Arkadaşım
Bu taş yapılarının geçide müsaade edeceğini düşünmüyorum.Her hangi birine işlem yapmaya kalksanız diğeri tehlike yaratacak pozisyonda veya çok ağır işçilik konumunda bu nedenle bilhassa sorduğum noktalara ait yakın plan fotoğraflarını varsa rica etmiştim.Şu an ki düşüncem varsayım niteliğinde taşlardan uzak geri planda topraktan girilebilecek ve dehlizle hedefe ulaşılacak şeklinde