Mermiye benzer şey bu nedir?

bymechul

Yeni Üye
İlginç eminim sende araştırdın görür görmez yazdım mermi olduğunu . Yanlız şöyle bir durum var bak kovanı tutması için kanal ve çıkıntılar var buda ben mermiyim diyor . Farklı ne olabilir benim aklıma bir şey gelmiyor bazı silahlar bastığın zaman tetiğe tek değilde en az 5 tane sallar tek tek atan nadirdir aklıma bir bu geldi :D arkadaşlarda fikirlerini yazar görünce .
Peki sizce ne malı? Üzerindeki yazıları okusaydım çıkarırdım ne malı olduğunu. Vehayut hangi yıllara ait? Eğer bunu da çıkarırsam alanda ki faaliyetleri veya savaşları bulup nerde üretildiğini çözebilirim

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Bulduğum yeri çeksem ne fayda edebilir?kilise yeri değil mezar yeri hiç değil. Olsa olsa eski bir savaş alanı. Eğer bu kadar teklid edildiyse kesinlikle daha fazla kazanç mevcut olacaktır
buldugun yeri ceksen nemi farkeder hani sana 50.000 veren varya orayı ogrenmek icin belki onun aradıgı görulur.peki bende sana şöyle sorayım bu mermiye bakarak o adamın sana neden para teklif ettiği burdaki afkadaslar nerden bilsin.oyuzden belki gozden kacan bısey belki vardır .bu sana kalkış nişey amacım yardımcı olmak arkadasım

ASKER.

Aktif Üye
Ustalar bulduğun yerin resmini atta bir fikrimiz olsun diyor sende bulduğum yeri çeksem ne fayda eder diyorsun
bu grupta öyle bilgili kişiler varki senin fark edemediğin kısımları resimle sana noktayı tarif eder

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bulduğun alanı bize betimle. Nerelerde denk geldi? Kaya altında mı? Bir işaret v.b buldun mu? Yüksek ihtimalle bulduğun yerde bir sığınak var ve derinlik 2.5 metredir. Adam sığınağı istiyor senden. Ermeni çetelerinin sığınağı ya da eşkıya işi olabilir. Detaylı bilgi vermen gerek. Bir de çubukçu ya da boşluk bulucu birini bul ve o mekanda dolaş sonuçları buraya aktarırsın. Kolay gelsin

bymechul

Yeni Üye
Yere gidebilirsem eğer buraya fotoğrafları atarım.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konunu güncel tut dediğin gibi bilen yazıcaktır modeli .

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Yaw bu kerpetenle diş çekme işini oldum olasi sevmemisimdir.kim kims nedn verdi neden 50 bin tl teklif edildi..verilen kisinin kim oldugu ne is yaptigi bilinmiyorsa verdigi bilgilerde bire bir uyusuyorsa bilgili biri demekki.nerde nasil bulundu neyle tespit edildi.aklimda deli sorular.sorulan hic birseye net cvp alamiyoruz alamayincada yardimci olamiyoruz..herkesin fikri ortak olarak mermiyse bundan bisey cikmaz diyelim..

OsiriS

Moderatör
Moderatör
mayhem üstadım msj atmistim bi bakabilirmisin acaba....

Cenat

Aktif Üye
Slm ince zımparayla yazı ve şekilleri ortaya çıkartmanı tavsiye edebilirim bir fikrim var ama bu yazı sonuçlarına göre net söylenebilir
Sen zaten bana göre ganimetin çoğunu kapatırmışsın elinde kalanın kıymetini sana bu şekilde hakkını söyleyelim.
Kolay gelsin.