MFD sistem alan taramalarin faydalari ve zararlari

Ruzgarbeykoz

Member
S.aleykum Mhmt82 frekansli cihazlarda baska bir modul kullanilmiyormu acaba eğer kullanılmıyorsa android tellerde kullanılan frekans jenerator uygulamaları var onlarlada iş görürmü acaba ben daha önce azda olsa denedim ev denemesi sanki zayıf kaldı gibi sizin bildiğiniz başka modül varmı acaba

Burak5553

Bilgili Üye
Selamu aleykum ustalar bayraminiz mubarek olsun ustalar bende cubuklar calismiyor cubukduz bi sistem varmi sizin bildiginiz.yada bende cubuklari nasil calistira bilirim yardimci olurmusunuz selametle

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
S.aleykum Mhmt82 frekansli cihazlarda baska bir modul kullanilmiyormu acaba eğer kullanılmıyorsa android tellerde kullanılan frekans jenerator uygulamaları var onlarlada iş görürmü acaba ben daha önce azda olsa denedim ev denemesi sanki zayıf kaldı gibi sizin bildiğiniz başka modül varmı acaba
Vealeykümselam arkadaşim.ben sana ş sekilde yardinci olayim benim fikrimdir bunu belirteyim ama..mfd tarzi cihazlarla calismak yada basariyi yakalamak basit degildir.ben ilk kullanmaya basladigimda super diyordum ama gerceklerle karsilasinca sonuc tatmin edici degil..etraftaki minarelleri costuruyor malesef..sadece bosluk icin 700hz lik bir kit yaparsan 9 volt pilli kitten ii prob cikar topraga cak..10 dakka bekle etrafinda tur at isini gorur..yada diskler ve miknatslarla yapilan sistemden yaparsan verimi cok guzeldr..

slawejE

Member
S.aleykum @Mhmt82 frekansli cihazlarda baska bir modul kullanilmiyormu acaba eğer kullanılmıyorsa android tellerde kullanılan frekans jenerator uygulamaları var onlarlada iş görürmü acaba ben daha önce azda olsa denedim ev denemesi sanki zayıf kaldı gibi sizin bildiğiniz başka modül varmı acaba
Android frekans jeneratör benim ilk sistemimdi ilk onu kullaniyordum ama cihazi bağlayip ölçüm yaptiktan sonra parazit oluşuyordu frekanslarda parazit olayini çözerim diyorsan iş yapabilir. Çözmediğin sürece pek sağlıklı değil

slawejE

Member
Selamu aleykum ustalar bayraminiz mubarek olsun ustalar bende cubuklar calismiyor cubukduz bi sistem varmi sizin bildiginiz.yada bende cubuklari nasil calistira bilirim yardimci olurmusunuz selametle
Ustam çubuk çalışmıyor yanlış bir kelime çubuk herkezde çalışır sadece ilk kaldirdiğinda nefes kontrolü önemlidir.
Eğer rulmanli çubuk kullanmiyorsan işin daha zor çubuklarin tuttuğun sıkılık çok önemlidir.
Eğer rulmanli çubuk kullaniyorsan, Benim tavsiyem çubuğu kaldirip kurana kadar nefesini içine çekmen cubuklari kurdurktan sonrada bu nefesi birakman nefesini biraktiktan sonra cubuklar sağa sola hareket edecektir onlari durdurmaya çalişma 2 çubukta ayni yere yön verene kadar bu işlemi tekrarla ve çubuklar yaklaşık 10 derecelik bi açıyla yani hafif yere baksin verim alana kadar bunu denemen lazim

adem44

Bilgili Üye
Eleltirik zaten demire duyarli frekans işi çubuk işinde bence gerksiz frekans tam tutacak zor iş ben elektirik hem frekans hepsi bir arada ile 1 senede den fazla yaptıgım cıhazda anca bi ayar tutturabildim oyle frekans dusuk voltaj ile pek verim alınmıyor frekans yuksek amper voltaj mineral eleme sistemi aranılan mazemenın kobya frekansı cevredeki mineral gırultu sinyallerini bastıracak sistem boyle gidi zor iş . eline bi sopa al sinyal ara bence daha iyi .Bayramınız mubarek olsun .

Burak5553

Bilgili Üye
Ustam çubuk çalışmıyor yanlış bir kelime çubuk herkezde çalışır sadece ilk kaldirdiğinda nefes kontrolü önemlidir.
Eğer rulmanli çubuk kullanmiyorsan işin daha zor çubuklarin tuttuğun sıkılık çok önemlidir.
Eğer rulmanli çubuk kullaniyorsan, Benim tavsiyem çubuğu kaldirip kurana kadar nefesini içine çekmen cubuklari kurdurktan sonrada bu nefesi birakman nefesini biraktiktan sonra cubuklar sağa sola hareket edecektir onlari durdurmaya çalişma 2 çubukta ayni yere yön verene kadar bu işlemi tekrarla ve çubuklar yaklaşık 10 derecelik bi açıyla yani hafif yere baksin verim alana kadar bunu denemen lazim
Tavsiyen ve olgin icin Allah razi olsun ustam dediyini uygulayacam artik kismet mfd dediyin oda cubugami bagli sakincasi yoksa nasil yapilir anlatirmisin fromma ilk uye oldugumda cibukla ilgili hemen hemen tum konulari okudum calistirmayinca hevesim kursagimda kaldi malesef cevredede tanidik usta olmayinca sadece konulara bakmakla yetindim selametle

slawejE

Member
Tavsiyen ve olgin icin Allah razi olsun ustam dediyini uygulayacam artik kismet mfd dediyin oda cubugami bagli sakincasi yoksa nasil yapilir anlatirmisin fromma ilk uye oldugumda cibukla ilgili hemen hemen tum konulari okudum calistirmayinca hevesim kursagimda kaldi malesef cevredede tanidik usta olmayinca sadece konulara bakmakla yetindim selametle
Normal çubuklar insan enerjisiyle çalişiyor mfd sistem insan enerjisine gerek duymadan çubuklara enerji ve frekans vermeye yariyor. yani yön vermesi için çubuklari kurman yeterli normal çubuklar gibi nefes kontrolu gerektirmiyor.

Ruzgarbeykoz

Member
Burak5553 s.aleykum ustam çubuk herkezde çalışır bazı kişilerde hızlı bazı kişilerde yavaş bazı kişilerde hiç çalışmaz ama azimle tekrar tekrar deneyerek ve elinden düşürmeyerek zamanla çalışmaya başlar pes etme çubuk çalışmadan önce ellerini avuç içlerini ovustur ısıyı hissedilen kadar bol antiramanla çalışmaya başlıyacaktır. Çubukla Boşluk Bulmak ve Çubukla Değerli Maden Tespiti Yapmak BulursamKader25 bu konuları okumadıysan oku uygula inşaallah muaffak olursun

Burak5553

Bilgili Üye
Burak5553 s.aleykum ustam çubuk herkezde çalışır bazı kişilerde hızlı bazı kişilerde yavaş bazı kişilerde hiç çalışmaz ama azimle tekrar tekrar deneyerek ve elinden düşürmeyerek zamanla çalışmaya başlar pes etme çubuk çalışmadan önce ellerini avuç içlerini ovustur ısıyı hissedilen kadar bol antiramanla çalışmaya başlıyacaktır. Çubukla Boşluk Bulmak ve Çubukla Değerli Maden Tespiti Yapmak BulursamKader25 bu konuları okumadıysan oku uygula inşaallah muaffak olursun
Aleykum selam ustam ilgin icin Allah razi olsun @bulursamkader ustamin konularini ilk basta cok okudum ama cubuk bende calismayinca hevesim kirildi son zamanlarda okumuyorum kendisini cok saydigim ve sevdigim bir ustamiz simdiki arayisim alan tarama yapa bilirsem iyi olur fromdaki konulari elimden geldiyi kadar takip ediyorum selametle