oguzkagan

Bilgili Üye
Tesekkur ederim sanirim çözdüm: )

oguzkagan

Bilgili Üye
Bunlarda horasan kapli tabut gibi olan kayanin resmi dedigim gibi yaklasik 4 veya 5 tonluk bir kapak vardi ve kaldirildi kirilmayan bir yapi lutfen gorus ve fikirlerinizi esirgemeyin lutfen yanliz ustadim bu resim yine yuklenmiyor bekliylrum bekliyorum ama olmuyor 1 saat oldu ,cok isteyince olmuyor sanirim :(

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotoğrafları cogaltirsaniz olası yerlere nokta atışı geleceğini düşünüyorum.

oguzkagan

Bilgili Üye
Hocam suanda bircok resim yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor resim yükle butonuna tikliyorum ama hicbir etkilesim yok puff

oguzkagan

Bilgili Üye
Son resimde sizler ne gördünüz bilmiyorjm ama ben girtlagi,agzi yuzu burnu gozleri olan dev bir kaya görüyorum ve bana bir bebek yüzünü anımsatıyor ne dersiniz

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu yaslama kayanın arkasını kontrol etmekte fayda var ve tabut kaya dediğinizin geriden tam görünen dört taraflı fotolarınıda paylaşırsanız daha iyi olacak inşallah
Ekli dosyayı görüntüle 169899

oguzkagan

Bilgili Üye
Ustadim calisma yapilan tabut kayanin resimleri png uzantili oldugundanmi yuklenmesinde sorun yaşıyorum gercekten anlamak güç ama birsekde hepsini yuklucem .isaretlediginiz yaslama kayanin ardinda girismi aranmasi lazim,yüz olarak tahmin ettigimiz kayanin kulak kismini isaretlemeniz neye delalettir acaba ayrica dediginiz resmin detayli acilardan resimlerinide cekip yuklucem

oguzkagan

Bilgili Üye
Bu arada son resim bahsettigimiz calisma yerinden