• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Nedir.

Hilal07

Member
Kayıtlı Kullanıcı
tecrübesi olan ustalarından bilgi almak istiyorum.burayı açık görünen kısmını sonradan açılmış ama metal vermiyor içeri giriş mıdır hediye mi anlamadım bunun 30mt onunde dikdortgen anıt var ama duvar üstünde onunla alakalı olabilir mi
data hiç algılamasıFB_IMG_1485524430443.jpgFB_IMG_1485524443638.jpgFB_IMG_1485524308467.jpg

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

mucit

Super Moderator
Süper Moderatör
hoarsan var gibi ama çekiçle ve testlerle bakmalısınız ve dikdörtgeni oymayı görmek gerek dört yönlü resim atarsanız bakılabilir bi envare varsa işaretleriz

ÖMER HATTAB

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Dikkat çekici fügürler var, lakin resim yetersiz
çevre resimleriyle desteklenirse bir kanaat oluşabilir.

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Yuvarlak içine alınan yerleri incele yazıda var bu çarpı olan yerleri es geçme yokla boş olacağını sanmıyorum 1121212.jpg​

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
İşcilik var yazı var resimi büyült bak anlıyacaksın çarpı olan yerler doğal değil bariz işlem görmüş başka emarelerde var ama konu sahibi olurda yakından fotoları yüklerse hep birlikte çözeriz yuvarlak içindeki putmu kuşmu balıkmı yazıda ne yazıyor şüpelendiğin resme yakınlaştır bak tavsiyem bu yönde arazide olamadığımız için elimizden geleni yapıyoruz @ll Shadow ll

ll Shadow ll

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İşcilik var yazı var resimi büyült bak anlıyacaksın çarpı olan yerler doğal değil bariz işlem görmüş başka emarelerde var ama konu sahibi olurda yakından fotoları yüklerse hep birlikte çözeriz yuvarlak içindeki putmu kuşmu balıkmı yazıda ne yazıyor şüpelendiğin resme yakınlaştır bak tavsiyem bu yönde arazide olamadığımız için elimizden geleni yapıyoruz @ll Shadow ll
İki ayrı program da inceliyom ben baya bir zoomm yapiyom da bakmakla görmek arasında fark var usta. Tecrübelerinden faydalanayım istedim.

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Birgün biri beni araziye götürdü kocaman tepe burda dedi aslan var tepede yakından okadar bakmama rağmen hiç birşey göremedim sallıyor heralde dedim yaşlı bide sonra aracımıza binip diğer tepeden geçerken dur dedi in aşşağı sana birşey daha gösteriyim indik bana incelediğimşz tepeyi gösterdi sen bana inanmadın bide şimdi bak ne görüyorsun dedi bildiğin adamlar koca tepeye aslan resmetmişler bazende yanında durduğunu görmezsin uzaktan bakmak gerekir.

Kafkaslı

Super Moderator
Süper Moderatör
onunde dikdortgen anıt anıtı neden resimlemedin hilal

Hilal07

Member
Kayıtlı Kullanıcı
uzak yerden çekme şansı yok ağaçlı alan emareleri görünmüyor sadece resimler bunlar

Hilal07

Member
Kayıtlı Kullanıcı
uzaktan resmedemiyorum ağaçlık alan

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bu işaretli yerleri incele gerekirse ıslatıp bak diğer yer içinde konunda yazım var.

Asil

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Olduğunuz nokta değirmen..yağma yemiş yanmış toprak var.. Temiz toprak ile değirmenin içindeki toprağın renk farkından bariz belli. Kayadaki tasa tekerlek sabitlenir. Rüzgar gören tepe yada su kenarlarında olur... Yakınlarında antik yerleşim yeri vardır.IMG-20170126-WA0004.jpg resim görseldir