Nedir.

Hilal07

Yeni Üye
Son düzenleme:

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hoarsan var gibi ama çekiçle ve testlerle bakmalısınız ve dikdörtgeni oymayı görmek gerek dört yönlü resim atarsanız bakılabilir bi envare varsa işaretleriz

ÖMER HATTAB

Editör
Dikkat çekici fügürler var, lakin resim yetersiz
çevre resimleriyle desteklenirse bir kanaat oluşabilir.

mayhem

Co Admin
Co Admin
İşcilik var yazı var resimi büyült bak anlıyacaksın çarpı olan yerler doğal değil bariz işlem görmüş başka emarelerde var ama konu sahibi olurda yakından fotoları yüklerse hep birlikte çözeriz yuvarlak içindeki putmu kuşmu balıkmı yazıda ne yazıyor şüpelendiğin resme yakınlaştır bak tavsiyem bu yönde arazide olamadığımız için elimizden geleni yapıyoruz @ll Shadow ll

ll Shadow ll

Aktif Üye
İşcilik var yazı var resimi büyült bak anlıyacaksın çarpı olan yerler doğal değil bariz işlem görmüş başka emarelerde var ama konu sahibi olurda yakından fotoları yüklerse hep birlikte çözeriz yuvarlak içindeki putmu kuşmu balıkmı yazıda ne yazıyor şüpelendiğin resme yakınlaştır bak tavsiyem bu yönde arazide olamadığımız için elimizden geleni yapıyoruz @ll Shadow ll
İki ayrı program da inceliyom ben baya bir zoomm yapiyom da bakmakla görmek arasında fark var usta. Tecrübelerinden faydalanayım istedim.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Birgün biri beni araziye götürdü kocaman tepe burda dedi aslan var tepede yakından okadar bakmama rağmen hiç birşey göremedim sallıyor heralde dedim yaşlı bide sonra aracımıza binip diğer tepeden geçerken dur dedi in aşşağı sana birşey daha gösteriyim indik bana incelediğimşz tepeyi gösterdi sen bana inanmadın bide şimdi bak ne görüyorsun dedi bildiğin adamlar koca tepeye aslan resmetmişler bazende yanında durduğunu görmezsin uzaktan bakmak gerekir.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
onunde dikdortgen anıt anıtı neden resimlemedin hilal

Hilal07

Yeni Üye
uzak yerden çekme şansı yok ağaçlı alan emareleri görünmüyor sadece resimler bunlar