okm rover uc demo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okieroki

Engellendi
O sizin görüşünüz saygı duyarım rabbim yar ve yardımcınız olsun

okieroki

Engellendi
O sizin görüşünüz saygı duyarım rabbim yar ve yardımcınız olsun

okieroki

Engellendi
Artık çelik çubuk vs...donemi bitti teknoloji zamanı bunu yakında sizde anlar ve görürsünüz inşaallah geceniz hayr olsun

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Çelik çubuk dediğin şeyi kolay kolay bırakamazsın. Senin yaptığın tespiti 100 yıl önce çubukla tespit edenler vardı ama usta bir çubukçunun yaptığını uydu değil teknoloji de yapamaz. Ben de yıllardır bu bilgisayar donanım yazılım tasarım grafik işlerindeyim ama burda bu kadar kilo altın var diyen program göremedim. Bunu diyen ve belgeleyen ustalar olduğunu biliyorum. Son örnek tarsus kazılarıdır. Malzeme demişsin 32 metre inip iki üç kılıç demir ya da bronz altına göre bulunması daha kolay hatta madenler içinde en kolay olan bir şeyi bulmakla ve ya çözmekle uğraşmıyor bu ustalar. Direk sarı kıza ulaşmanın yollarında saç ağartmışlar. Yanlış anlama kardeşim çalışman hayırlı olsun çok güzel ve başarılı bir çalışma ama çelik çubuğa son diyerekte çubuğu hafife alman çubuk kullananların ve ya kullanacakların hevesini kırmanı doğru bulmuyorum. Teknoloji ile tüneli de bulursun odayı da bulursun ama dolu mu boş mu işte orası muamma olur. Fakat çubuğun dilinden anlarsan o muammalıktan çıkar. Her şeye rağmen başarılarının devamını dilerim. Selametle

okieroki

Engellendi
Maksimum derinlik 10 mt
Minimum derinlik 9.298 mt
timur964 üstad

adem44

Bilgili Üye
Ben 3 4 yıldır bu tür programlar ile uğraşıyorum scorpion olsun okm olsun aynı noktadan aldığınız görüntüyü 1 dakika sonra vermiyor o nedenle zaman ve emek kaybından başka bir yararını göremedim açıkça yapmış olduğum çalışmalar incelemeler neticesinde
doğrudur 2 defa telden aynı goruntu alınamıyor ama alımuyyum kasa olan tellerde 2 defa aynı goruntu alına bılıyor cok az farkla delılı en us sayfadakı 2 resım tarıh ve saatına bak anlarsın alımuyyum kasa olmıyan tellerde alımıyyum folye iş gore bılır

adem44

Bilgili Üye
adem kardeşim çalışmalarında başarılar dilerim.bu işten vazgeçme.sabırlı ol.belli bir merhaleye gelmişsin.polaroid fotoda hiç denemelerin oldumu bilmiyorum.ben baya bi uğraştım. l türü 4 adet bakır çuıbuk çakarak tad enemeler yaptım.yılar önce bundan faydalananlar olmuş.pozlarınıdatoplatmışlar o zamalar piyasadan.şimdik ipozlar orjinaldeğil. hepsi çakma.yurt dışındanda getirttim fayda etmedi.zaten fabrikasıda kapanmış.yani şimdi üretimi yokmuş.
Dedıgınız yontemın bi bencerını telefonun kamerasıyla yaptım bunun ıcın kalın alımuyyum folyeyle kamerayı kapattım cekım yaptım sıyah bır goruntu voxler le baktım 2 cekım yaptım degısık renkler cıktı aksam olunca aynı goruntuyu ala bılsem biyerlerı gosterıyor dıyecegım eger calısırsa çoz mesı fazla uzun surecegını sanmıyorum

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu tür programların çalışması için aşağıdaki videodaki gibi gradyometre cihazlarına ihtiyaç vardır. Tek başına hiçbir işe yaramazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...