Oyma delikler..yardımcı olurmusunuz

Siva

Bilgili Üye
Moneyman yeni resim video yokmu merak ettim belki fikir yuruturuz )

Moneyman

Bilgili Üye
Alanın genişledi , durum tek bir noktanın dışına taştı , demem oki görülen emareler sana birden fazla şeylerin varlığı hususunda haber veriyor :)
Nereyi değsek zaten bir şeyler çıkıyor :) öyle bir yapmışlar ki bulunmasın diye..

Siva

Bilgili Üye
Sol tarafda cikmissa merdiven 2 goz ustundeki sivri uc kralin koltugu oluyor ) ve yukaruya isaret ediyor

Siva

Bilgili Üye
2 gozun onune dogru 5 metrde kayalar nasi

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Nereyi değsek zaten bir şeyler çıkıyor :) öyle bir yapmışlar ki bulunmasın diye..
Bu yer değilde , bu bölge diyerekten titiz bir araştırma istiyor, süprizlere açık olan bir bölge:) onada saygı duymak lazım netice itibari ile o vermem diyor sende alırım diyorsun gelsinn MEHTER MARŞI :)

kaynak

Böyle düz beton varmı ? varsa yan tarafdan karşıya baktığın zaman bir tarafı k.doğuyamı bakıyor?

Siva

Bilgili Üye
Orası 5 metreden sonra sarp uçurum gibi ama tam o iki gözün önü bombeli ve boşluk veriyor
İki gozun oldugu yeri guzel bir video cek ucurumu gorelim geriden al 2 gozu 10 metre geriden cek sonra sola saga dogru cek ve yaklas sen daha iyi bilirsin

kaynak

Düz beton olmasa da ona benzer kaya bloklar var sanırım yüklemiştim en başta
Netice itibari ile bu yapı sahiplerinin yerleşkesi ya k.doğuda yada doğuda olduğunu düşünüyorum,eseri kalmamıştır bu ayrı.