Oyma delikler..yardımcı olurmusunuz

The Thing

C*
Süper Moderatör
Burayıdamı oymuşlar, niş gibi mi, aşağı inen basamak mı, önünde işleme devam ettiniz mi?Ve bunun gibi aklımda deli sorular.Allah kolaylık vere mübarek ramazan ayının yüzü suyu hürmetine.

Ekli dosyayı görüntüle 242930

Siva

Bilgili Üye
Ustam bir giris yoksa bundan sonra bir sey diyemem seni ynlis yonlendiremem videoda gordugum merdvne benziyo iniyo izlenimi verdi bir sifre yon var bu alandamu yoksa yukaru bir yerdemi belirsiz

Wolf01

Yeni Üye
Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın muvaffak olursunuz inşaallah

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Moneyman merdivenler yukarıya ışığa doğrumu çıkıyor:)

Moneyman

Bilgili Üye
@Moneyman merdivenler yukarıya ışığa doğrumu çıkıyor:)
Aynen öyle üstadım merdivenler üste doğru çıkıyor ama sadece duvar boyunca yatay ilerliyor yukarıya doğru, madalya törenindeki düzenek gibi düşün her iki taraftan ortaya doğru yükseliyor ama aşağıya doğru dönmüyor sadece orda var, benim anlamadığım 18 metreyi bildin, oymaların yönünü bildin, merdivenlerin yukarıya doğru çıktığını da bildin:) bunu yapanların arasındamıydın diye sormak geliyor içimden:) benim bilmediklerimi söyle

Son düzenleme:

kaynak

Moneyman sevgili kardeşim bilgi babında ön görülerimizin, gerek 18 sayısı gerek yönlerin tutarlı oluşu ve tarafından bunların teyit kazanması güzel gelişmeler ve umarım adına verimli olur, bizler seninle beraberiz , onlarla değil :)

kaynak

Moneyman Bunun birde sağ tarafı var, merdivenler soldan sağa tarafa yatay gidiyor dimi:)

kaynak