Oyma delikler..yardımcı olurmusunuz

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
hmm o zaman üç tane 15 var , bu 45 yapar , dörtde oyma 49 , o zaman saklı olan 11 sayısı değil , bu 21 waww:) 49+21= 70 ben bu işi seviyorum yaws :)

Moneyman

Bilgili Üye
hmm o zaman üç tane 15 var , bu 45 yapar , dörtde oyma 49 , o zaman saklı olan 11 sayısı değil , bu 21 waww:) 49+21= 70 ben bu işi seviyorum yaws :)
Ustam ben anlamadım dediklerinden ama iyi yoldayız herhalde:)

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Bu noktada veri filan almadınız dimi ? :) boşluğa direk daldınız hm

Doğadostu

Yeni Üye
kayaların kalınlığı 1 metreden fazlaysa doğaldır diye düşünüyorum.Çünkü açıktaki ana kayanın yapısı ile zemin altındaki kaya yapısı aynı .İkiside tabaka halinde .Ana kayadan kopan tabakalar olabilir.Kapak gibi duran kayanın altında boşluk yoksa kaya 150 cm -200cm aşağı iniyorsa kesin doğaldır ve açıktaki kayanın zemin altındaki devamıdır.İnşallah doğal değildir.

Siva

Bilgili Üye
Ustam kolaygelsin yerin xok karmasik gercekten 2 videoda 2.39 snyede agclarin arasinda bir tas var kontrol et. Birde kayanin icinden agac cikmis diyosunya allahin hikmeti iste hemen o kayadaki cikan arkasi beyazlik var horasan olabilir soyle bir iki kir bak farkmi varmi beyazlik kuslarin gubresimi kontrol et yanlus yerde calisyosun giris ariyosan yanlis yer orasi sanirim

Siva

Bilgili Üye
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar, aşağıda fotoğraf ve video eklediğim yer ile alakalı bir yerlere ulaştık ama bir yapının tavanı mı değil mi anlayamadık, çok geniş ve Kalın muntazam kayalar, bu konuda yardımcı olurmusunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 242805

Ekli dosyayı görüntüle 242806

Ekli dosyayı görüntüle 242807

Ekli dosyayı görüntüle 242808

Ekli dosyayı görüntüle 242809

Ekli dosyayı görüntüle 242810

Ekli dosyayı görüntüle 242811

[video=youtube_share;bSgOKjBcW0Q]https://youtu.be/bSgOKjBcW0Q[/video]
3 siradaki resimde hac var diyosunya oyuklar var arti gibi cizilmis ustunde sivri uclu ucgene benzer 2 sivri uc var ve kare icine almis kare icinde delikler arti yapmis. 5 resime gecelim 5 resimde buyuk sivri uc var ve 2 oyuk var baktinmi iki goz var 2 gozun sol altindada bir delik daha goruyorum simdi 5 resimde bu buyuk sivri uc ve icinde 2 oyma yatay sekilde goze benziyor iste bu kayanin dibini kontrol et toprak kismi en alti esele bakim bir giris varmi 2 goz var yani altta gibi ))

Moneyman

Bilgili Üye
3 siradaki resimde hac var diyosunya oyuklar var arti gibi cizilmis ustunde sivri uclu ucgene benzer 2 sivri uc var ve kare icine almis kare icinde delikler arti yapmis. 5 resime gecelim 5 resimde buyuk sivri uc var ve 2 oyuk var baktinmi iki goz var 2 gozun sol altindada bir delik daha goruyorum simdi 5 resimde bu buyuk sivri uc ve icinde 2 oyma yatay sekilde goze benziyor iste bu kayanin dibini kontrol et toprak kismi en alti esele bakim bir giris varmi 2 goz var yani altta gibi ))
5.rwsimdeki iki göz olan kayanın dibini yarın eşeleyeceğim..bakalım ordan ne çıkacak inşallah bir girişe rastgeliriz:) teşekkürler yorum için

Moneyman

Bilgili Üye
[video=youtube_share;xhakZ-7MDJk]https://youtu.be/xhakZ-7MDJk[/video]

Moneyman

Bilgili Üye
Siva ustam merdivenler çıktı senin dediğin yerden şimdi oraya yoğunlaşıyoruz