Para mezarlari

1UMUT

Member
islam dinine uygun mu mezarın yönleri , yani müslüman mezaqrımı öyleyse unut gitsin , değilse de makina tut , bişi yoksa eşeleme sakın bırak kalsın öyle
Bizim mezarlar ile yönleri bir değil usta oradakiler kafa tarafı uzun taşı güneye ayak kısa taş kuzeye bakıyor makinem cihazım yok tedarik edebileceğim birileri ile tanışmadım daha :(
Teşekkürler

1UMUT

Member
para mezarı islam dinine uygun olabilir adamlar dinimizi bizden iyi biliyorlar resim olursa gerekli açıklamayı yaparım ama ağaçlardan çaput bağlanan ulu ağacın dibine iyi bak orada ağacın dibine doğru sokulmuş bir kaya olacak
Birkaç tane ağaca birden bağlanılıyor çaputlar hangisi en eskisi bilemedim etrafta zeminde kayalık zaten beyaz taş kireç taşı mermer ve bazalt taş karışık resimlemeye çalışırım ziyaretin adı ''Karababa''
Teşekkürler..

atillabb

Member
Bu işe nerden baslayacagiz geometri konusu için ilk adım nedir konu başlığı nedir bu dünyadan cahil gitmeyelim Allah parayı istediğine ilmi isteyene verir ilim zaten parayla alinmayacak tek değerli şeydir yemisim parasini ben ortadan başlayıp tokezlemek istemiyorum baştan başlayıp yavaşça gitmek istiyorum yaşadığım Coğrafya benim öğretmenim olmaya hazır

R

remuss

Misafir
Bak iste bir "beğenmedim " butonu olsa düşünmeden tiklicam konu
Adam ukala Kristof hocam tam kilit lenecek konu.
Mesela 10 beğenmedim gelse kilit olsa
Bunu birgün herkese acacagim

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bak iste bir "beğenmedim " butonu olsa düşünmeden tiklicam konu
Adam ukala Kristof hocam tam kilit lenecek konu.
Mesela 10 beğenmedim gelse kilit olsa
Bunu birgün herkese acacagim
Neyi beyenmediniz?

mayhem

Co Admin
Co Admin
biraz açarmısın remuss cevaplarda ben birşey göremedim bahsedilen konu sahibi elinden geldiğince her soruya ve konuya cevap yazar hiç dikkatimi çekmedi ukalalık yapdığı hangi yazısını okudunuz ve bu kanıya vardınız.

R

remuss

Misafir
biraz açarmısın remuss cevaplarda ben birşey göremedim bahsedilen konu sahibi elinden geldiğince her soruya ve konuya cevap yazar hiç dikkatimi çekmedi ukalalık yapdığı hangi yazısını okudunuz ve bu kanıya vardınız.
Konuyu açan değil içerde ki tartışma diye düzelteyim
Yani bir begenme butonu şart bu konuyla alakası yok hocam

MendereS

Bilgili Üye
beğenmediğiniz konulara girmez yazmazsanız bu zaten konu ilgini çekmemiş beğenmemiş-siniz anlamına gelir. özel bir beğenmedim butonbu olmaz.

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
mezarı kazdın içinden üzerinde işaretler olan kaya çıktı negüzel yakaladın paralı yeri o işaret çok yakında olan gizli mezarları vede parayı anlatır​

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
arazideki ok işaretlerinin yarısı ilerideki uzak mesafedeki mezara gider büyük ve uzun mezarların ayak ucundaki çocuk mezarı çok kıymetlidir ama boştur​

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
eski kervan yolu üzerinde olan yerlerde yolun üzrinde vede çeşmenin arkasında tek yada üç mezar varsa özelikkle sübyan mezarıda varsa bunun gayri müslüm mezarı yada sahte mezar olduğunu hemen anlarız bizim kültürümüzde suyun başına mezar konulmaz bu kaynaksa tabii​

ECE07

Engellendi
arazideki ok işaretlerinin yarısı ilerideki uzak mesafedeki mezara gider büyük ve uzun mezarların ayak ucundaki çocuk mezarı çok kıymetlidir ama boştur
@ÇALKAYA ustam, "Hem çok kıymetli hem de boştur" Bu cümleyi biraz açar mısın​