PC Çubukcusu @BulursamKader25

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Selamun Aleykum Kardaşlarim,
Sabahin hayri hepinizi kusatsin.

Bir kardesimiz baska bir define sitesinde hakkimda yazilanlari gorunce uzulmus ve link atarak haber verdi.

Ben baska sitelere cubukla alakali konularini okumak gayesiyle hic girmedim ve youtube dahil olmak uzere hic video izlemem.
Baska bir sitede yillar once tanistigim;
Cok kiymetli @ikizceli ve @bornovali ustalarimizin yazilari benim icin cok kiymetlidir. Onlari otorite kabul ettigim icin ne yazdilarsa okudum. Onlarda uzun suredir artik yazmiyorlar. Haklilar, bazan hakikaten edeb adab bilmeyenlerin hezeyanlari insani cileden cikariyor. Bir noktada yetsin artik diyebiliyorsunuz. Sitemizde de cok kiymetli ustalarimiz var; @Aliömer ve @Trakyali81 ve diger kiymetli ustalarimiz gibi. Cubukla alakali her yaziyi sitemizdeki muhakkak okumaya calisiyorum. Soyleneni ve yapilani kendi acimdan dogru bulmazsam lehte ve aleyhte hicbir sey yazmiyorum. Bu benim prensibimdir. Bana uymayan mutlak dogru demek olmadigindan dolayi. Hedefe ulasan herkesin yontemi dogru bi yontemdir. Ben olaya boyle bakiyorum.

Mezkur sitedeki yonetici ve site sahibi arkadas benden bahsederken "pc cubukcusu" demis. Olabilir, bu arkadasimiz bizi tanimadigindan, yazilarimizi okuyarak, yazilarimizdaki eksik ve kendi dogrularina gore, yanlislarimi gorerek boyle bir kanaate varmis olabilir. Bunu kendimize yapilan bir kucumseme olarak gormeyiz. Bizim acimizdan sorunda teskil etmez.

Oyleyse neden bu konuyu actim?
Sebebi şu: Bu arkadas ayni zamanda youtubede videolar cekerek cubuk satisi yapmaya devam ediyormus. Ufak bir arastirmayla bu bilgilere ulasinca bazi aciklamalar yapmaya kendimi mecbur hissettim. Zira yazdiklariniz googlede kaybolmuyor.

1- İlk cubukla tanisali 22 sene oldu. Dortlu bakir cubuktu.

2-İlk hocam Kirşehirli Metin Hocaydi.

3-Bir merakla basladim. Define bu sureçte sadece benim icin bir hobi oldu. Zira 19 yasinda ZENGİN OLMA arzusunu Allahin cc bir lutfu olarak gonlumden cikardim. Hala da boyle bir arzum yok. Kirmizi renk 4*4 arzumuzu zenginlik duygusunun disinda tutuyorum. Gerci bundan da vazgectim. Son kararim Bal Kopugu 4*4 Full 1.6 cc Dachia :)

4- Bu zamana kadar kimseden 1 lira alip hicbiryere gitmedim, tespit yapmadim. Gittiysem hep cebimden harcadim yol parasi dahil. Buna bu sitede uye olan en az 20 kardasim vardir, şahittir.

5- Cok kimseye cubuk hediye etmisligim vardir. Zaten bizim cubuklarin maliyeti sakiz parasi kadardir. Maddi olarak cok ucuzdur.
Cubuk yapip yaptirip 1 tane dahi satisim olmamistir. İsteseydim iyi para kazanabilirdim zira ben 20 senedir sosyal ağalarda dolasan birisiyim. Ne face vardi ne de Youtube.

6- Yazdiklarimizla ve anlattiklarimizla bu cubuk saticilarinin isine comak soktuk, yaptigimiz en hayirli islerden birisi budur. İnanin son 3-4 senedir cubuk fiyatlarini artiramadiklari gibi devamli kampanya yapiyorlar. Zira satamiyorlar, aldatamiyorlar eskisi gibi. Satamayacaklar. Dussunler artik bu definecilerin yakalarindan. Yeter.

7-Tum cubuk kullananlarin, acemi olsun usta olsun elestirilerine ust perdeden de olsa açiğim. Amma cubuk satmaya devam edenlerin elestirisini "haklida" olsa kabul etmem. Önce insanlara fahis fiyatla cubuk satmaktan vazgecsinler, niyetleri duzgun olsun. Gerisinde sorun yok.

PC CUBUKCUSU. .....25
Seklinde bile aniliyorsak dogru yoldayiz. Az kaldi tum nefeslerini kesecegiz insallah :))

kabakburgiba

Operatör
@bulursam kader ustam.kim kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor.bilmesede niyetinin ne olduğunu çabuk anlıyor.bazı kişiler için maalesef ama maalesef her şey para olmuş.yani dünyalık olmuş.kısa yoldan milleti kandırarak köşeyi dönmek olmuş.doğruyu söyleyenleri,milleti karşılıksız bilgilendirenlere,böyle saldırılar,karalamalar oluyor maalesef.bizler seni biliyoruz,niyetinin ne olduğunu biliyoruz.herşeyi çıkarsız,karşılıksız yaptığını biliyoruz.yıldırmaya çalışıyorlar.doğrunun yanında,doğru yolda yürümeye devam.çıkarsız,karşılıksız.sevgi ve saygılarımla,değerli arkadaşım.

The Thing

C*
Süper Moderatör
@BulursamKader25 abim sen yürüyedur bizler arkadandayız,
Kimler kimin ne olduğunu herkez burada çok iyi biliyor.
Birilerinin ensesinde boza pişmiş belli ki ticareti tıkanmış ve saldırmaya başlamış.
Nasıl diyordu şair?
"İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR"

Ruzgarbeykoz

Member
Selamun aleykum @bulursamkader25ustam nami diyer pc cubukcusu sevgili ustam ben çubuğa başlarken hangi cubugu alsam diye kimin kucağına düşsem diye düşünürken siz ve aliömer ustamızla tanıştım kendi çubuğumu yapıp yöntemlerinizi kendi capimda uygulamaya başladım sizin sayenizde bu kişilerin kerizi olmakdan kurtuldum sizden allah razı olsun sizde zaten söylediniz bunların işine çomak soktunuz konuşuyorlar lakin it ürür kervan yürür biz sizi tanıyoruz seviyoruz sayıyoruz biz sizden razıyız allah da razı olur inşaallah üzerimizdeki hakkınız büyük sagol bayram abi allaha emanet olun

tato

Yeni Üye
Selamu aleykum degerli bayram hocam ben bir senedir bu çubuk isine gonul vermiş bir kardesiniz olarak sizden ve bu guruptaki diger degerli ustalarimizdan çok sey ogrendim hemen hemen butun konularinizi defalarca okudum burada çubuk hakinda bilmedigim altin degerinde bir çok bilgiye ulastim hepinizden allah razi olsun ben bu siteyi tanimadan önce bu cubukculara para kaptirmis biri olarak bana cubuk satan karaktersiz insanlar çubugun altina gitmeyecegini çubugun hareketlerinin her insanda farkli oldugunu bize soylemediler hep minarel kazip durduk kostebekler gibi olduk şuan sizin gibi ustalardan ögrendigimiz altin degerinde bilgilerle kazdigimiz yerlerin minarel oldugunu cozebiliyorum elli yerden ancak birtanesini kaziyorum eger ben sizi ve bu degerli siteyi daha once tanisaydim boyle insanlarin para tuzagina dusmezdim hepinizden allah razi olsun

BulursamKader25

@bulursam kader ustam.kim kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor.bilmesede niyetinin ne olduğunu çabuk anlıyor.bazı kişiler için maalesef ama maalesef her şey para olmuş.yani dünyalık olmuş.kısa yoldan milleti kandırarak köşeyi dönmek olmuş.doğruyu söyleyenleri,milleti karşılıksız bilgilendirenlere,böyle saldırılar,karalamalar oluyor maalesef.bizler seni biliyoruz,niyetinin ne olduğunu biliyoruz.herşeyi çıkarsız,karşılıksız yaptığını biliyoruz.yıldırmaya çalışıyorlar.doğrunun yanında,doğru yolda yürümeye devam.çıkarsız,karşılıksız.sevgi ve saygılarımla,değerli arkadaşım.
Tesekkur ederim abim.
Allah cc razi olsun.

BulursamKader25

@BulursamKader25 abim sen yürüyedur bizler arkadandayız,
Kimler kimin ne olduğunu herkez burada çok iyi biliyor.
Birilerinin ensesinde boza pişmiş belli ki ticareti tıkanmış ve saldırmaya başlamış.
Nasıl diyordu şair?
"İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR"
Kasitla saldirmamis da,
Laf sokusturmaktan geri kalmamis.
Testinin icinde ne varsa disina onu sizdirirmiş.

BulursamKader25

Selamun aleykum @bulursamkader25ustam nami diyer pc cubukcusu sevgili ustam ben çubuğa başlarken hangi cubugu alsam diye kimin kucağına düşsem diye düşünürken siz ve aliömer ustamızla tanıştım kendi çubuğumu yapıp yöntemlerinizi kendi capimda uygulamaya başladım sizin sayenizde bu kişilerin kerizi olmakdan kurtuldum sizden allah razı olsun sizde zaten söylediniz bunların işine çomak soktunuz konuşuyorlar lakin it ürür kervan yürür biz sizi tanıyoruz seviyoruz sayıyoruz biz sizden razıyız allah da razı olur inşaallah üzerimizdeki hakkınız büyük sagol bayram abi allaha emanet olun
Aleykum Selam
İste buna cok seviniyorum:
Cubuk ile alakali arastirma yapanlarin sitemizdeki yazilari okuyup, bu cubuk satanlarin tuzagina dusmuyorlar. Kendi cubugunu kendileri yapiyorlar.
Allah cc razi olsun kardasim.

BulursamKader25

Selamu aleykum degerli bayram hocam ben bir senedir bu çubuk isine gonul vermiş bir kardesiniz olarak sizden ve bu guruptaki diger degerli ustalarimizdan çok sey ogrendim hemen hemen butun konularinizi defalarca okudum burada çubuk hakinda bilmedigim altin degerinde bir çok bilgiye ulastim hepinizden allah razi olsun ben bu siteyi tanimadan önce bu cubukculara para kaptirmis biri olarak bana cubuk satan karaktersiz insanlar çubugun altina gitmeyecegini çubugun hareketlerinin her insanda farkli oldugunu bize soylemediler hep minarel kazip durduk kostebekler gibi olduk şuan sizin gibi ustalardan ögrendigimiz altin degerinde bilgilerle kazdigimiz yerlerin minarel oldugunu cozebiliyorum elli yerden ancak birtanesini kaziyorum eger ben sizi ve bu degerli siteyi daha once tanisaydim boyle insanlarin para tuzagina dusmezdim hepinizden allah razi olsun
Aleykum Selam.
Amin.
Allah cc razi olsun kardaşim.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Altın yere düşse değerin kaybeder mi
Tenekeyi parlatsan çeyrek altın edermi.
Diyordu rahmetli Barış Manço abimiz. @BulursamKader25 abi herkes özünde ne varsa ona göre değerlendirilir. Sen Altınsın, tenekeler de hak ettiği yeri bulur

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Biz site üyeleri ve takipçileri olarak gerçeği biliyoruz, kimin hangi maksat ile ugraştığıda gayet net ve belirli. Sen fazla takılma ustam,bunlar sağa sola çamur atarak prim yapma peşindeler.